Przegląd katalogu
- 585 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 32% Ze zdjęciami
Znaleziono 585 wyników
Przeglądaj pet store w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 585 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 151,052 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet store z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Żagań, Kostrzyn nad Odrą, Lubsko i innych.
“Fajny sklep można zawsze tanio zjeść loda”
“Jestem mile zaskoczony szeroką gamą produktów oraz obsługą klienta”
“Super Biedronka żal że nie ma już towaroteki”
“Sympatyczne sprzedawczynie i największy wybór makaronów i kasz.”
“Świetny sklep ze wszystkim czego miłośnik zwierząt potrzebuje. Pan Marek natomiast światowej klasy ekspert z ogromną wiedzą i znajomością łacińskich nazw ryb, wybitny ichtiolog, serwisant i doradca ds. Połowów ryb, w małym palcu ma wiedzę z zakresu kynologii a o gryzoniach mógłby rozwodzić się godzinami. Jedyny człowiek któremu ufam w tych kwestiach przyrodniczych. Nasz lokalny skarb. Gorąco polecam miejsce i i obsługę. Pozdrawiam”
“Ta biedronka ma lepsze produkty niż w Poznaniu. Myślę, że ma to związek z tym, że ten sklep leży niemal na granicy z Niemcami.”
“Fajny sklep duży wybór i zawsze jakieś promocje. Polecam”
“Szybkie zakupy. Malo klientów. Sklep na uboczu.”
“elegancki sklep , obsługa miła nigdy nie zawodzi. idealny sklep nic dodać nic ująć”
“Jest super sklep wspaniała,miła obsługa .Jest czysto ,wszystko leży na swoim miejscu a przede wszystkim świeże.Polecam !!!”
“Sklep dobrze zaopatrzony, także w artykuły AGD.Bardzo zróżnicowany i rozbudowany asortyment.Juoilem tu na przykład ściereczkę do czyszczenia ekranów.Sympatyczny personel, czysto, schludnie, miło wstąpić.”
“Szybka i miła obsługa, czysto i dostępny pełen asortyment produktów”
“Z Przychodni GreenVet korzystam od pięciu lat. Prowadzę hodowlę kotów brytyjskich także ze względu na większą ilość zwierząt korzystam z usług lekarzy regularnie. Dr Sara Rybarczyk opiekuje się hodowlą z ogromnym zaangażowaniem. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze, nawet w nocy służy pomocą przy porodach. Regularnie wykonuje zabiegi kastracji i sterylizacji naszych kociaków. Wizyty adaptacyjne, odrobaczenia, szczepienia maluchów zawsze odbywają się mega profesjonalnie i w miłej atmosferze. Jeśli pojawiają się problemy zdrowotne, to dokładnie szuka przyczyny i rozwiązania problemu. Nasze psiaki także korzystają z opieki lekarzy tej przychodni. Świetnie się tam czują. A każda wizyta jest na najwyższym poziomie. Korzystałam wcześniej z kilku innych przychodni w Zielonej Górze i nigdzie nie spotkałam się z takim zaangażowaniem.Wszyscy pracownicy przychodni są bardzo uprzejmi i chętnie służą pomocą. Polecam ten super gabinet”
“Zawsze jestem dobrze obsłużony, wszystko jest co potrzeba, nic do dodania”
“Wspaniały sklep , dużo atrakcyjnych artykułów, potrzebnych w domu , i nie tylko . Wędliny bardzo smaczne , mięso zawsze świeże i obsługa na dziale mięsnym perfekcyjna. Cały personel sklepu, zawsze bardzo pomocny . Za co bardzo dziękuję, i jestem bardzo wdzięczna. Zakupy u Was to czysta przyjemność. Są też artykuły dla zwierząt, mam tu na myśli konkretne, żwirek dla kota. Nie wiem, czy tylko ja ostatnio trafiam , na jakiś taki niespecjalny , bo jest w nim więcej miału , jest sproszkowany pylący……. Nie wiem może to jakiś gorsza partia żwirku , czy inny dostawca , nie wiem. Wcześniej żwirek 5 l w niebieskim opakowaniu , był rewelacyjny, były w nim same granulki i super się zbrylał czy to zwykły, czy lawendowy…… Ze swej strony , proszę aby zgłosić dostawcy , że jakość ich żwirku , diametralnie się pogorszyła. Za co z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Cały Personel i do zobaczenia na zakupach.”
“Lubię ten sklep, ma fajną, miłą, pomocną obsługę, nie prychaja na klientów i naprawdę potrafią doradzić i podpowiedzieć. Wybór jest spory, panuje porządek, wszystko jest na swoim miejscu i posegregowane z sensem. Lubię takie sklepy. Ceny też są przystępne, a i czasem trafią się jakieś promocje. Dobry dojazd, mają swój spory parking. Asortyment od kocich chrupek przez preparaty na pluskwy, po farby i ziemię do kwiatków.”
“Lubię ten sklep, ponieważ można tu kupić produkty inne niż w innych sklepach. Asortyment jest dość duży, a wszystko jest schludnie poukładane na półkach i w lodówkach.”
“Jest szybko wygodnie mila obsluga”
“Opinia o Castorama Gorzów Wielkopolski Sklep sam w sobie – wiadomo, świetnie zaopatrzony, można tu znaleźć dosłownie wszystko do domu, ogrodu i remontu. Ale to, co naprawdę wyróżnia Castoramę w Gorzowie Wielkopolskim, to ludzie. Od prawie roku robimy generalny remont – zostawiliśmy tu już majątek – ale właśnie dzięki fantastycznemu podejściu pracowników zrobiliśmy to z uśmiechem. Reklamacje, zwroty, pytania – nigdy nie było najmniejszego problemu. Obsługa zawsze chętna do pomocy, uprzejma, cierpliwa, bez cienia wyższości. Tu naprawdę nie czuje się różnicy między kierownikiem a klientem – wręcz przeciwnie – czujemy się zaopiekowani, zrozumiani i wspierani. Każdy dział to osobna perełka, a panie z projektów to już chyba anioły w przebraniu – pełen profesjonalizm, empatia i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecamy – i przypominamy: to, jak jesteśmy traktowani, w dużej mierze zależy od tego, jak my sami podchodzimy do sprawy. Gwarantuję, że jeśli okażecie pracownikom szacunek i życzliwość, odpłacą się Wam tym samym – po stokroć.”
“Uwielbiam u Was robić i odbierać zakupy. Dziś miło zaskoczył mnie odręczny napis "miłego dnia" w zamówieniu. Dziękuję:*”
“Bardzo miła obsługa na kasie jak i na ladzie mięsnej. Bardzo duży wybór produktów, dużo miejsca na sklepie co ułatwia robienie zakupów z dużym wózkiem, co jest na plus. Ceny są przystępne Polecam....”
“Wszystko czego oczekujesz i potrzebujesz”
“Sklep z dobrym zaopatrzeniem może nie najtańszy ale podstawowy asortyment jest w jednym miejscu. Dobre miejsce na szybkie zakupy. Duży parking przed sklepem. Polecam”
“Bardzo polecam wczoraj na kasie obsługiwała mnie bardzo miła Pani Edyta to było okolo 7-8 rano humor poprawiła mi ta Pani na cały dzien oby w innych marketach wiecej takich pracowników bardzo polecam pełny profesjonalizm”
“Bardzo pozytywne wrażenia! Młoda kasjerka o czarnych włosach była przesympatyczna. Mimo że musiała na chwilę odejść na magazyn, uprzejmie poinformowała o tym i przeprosiła. Po powrocie szybko i sprawnie dokończyła obsługę z uśmiechem. To naprawdę miło, kiedy obsługa klienta jest tak zaangażowana i profesjonalna.”
“Cenię sklepy Netto za duży wybór asortymentu.”
“szczerze nie wiem czemu inni narzekaja, mi sie dobrze robilo zakupy + dino jako jedyne chyba sprzedaje cale palety tych fajnych tanich paczkow co lubie se brac i jesc do anime jakiegos”