Przegląd katalogu
- 1,569 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 11% Ze zdjęciami
Znaleziono 1569 wyników
Przeglądaj park w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,569 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 136,250 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera park z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Zielona Góra, Gubin i innych.
“Jeden z najpiękniejszych parków, jakie widziałem.”
“Zagan to piękne miasto a ta ścieżka to perełka dla każdego spacerowicza”
“Świetne miejsce ,w dużej miejsce kulturowe”
“Wspaniałe miejsce, raj dla miłośników przyrody i ornitologii”
“03.08.2023. Park gdzie miesza się wszystko : historia , wiedza , zabawa , humor . Brawo za pomysł i zrealizowanie go . Ten park pokazuje że nawet małe społeczności potrafią się indywidualizować .Jest sporo ławeczek ( ciekawych ) , na których można odpocząć , jest też sporo wolnej przestrzenie - Witnica ma możliwości nas jeszcze czymś zaskoczyć.”
“Bardzo fajne miejsce na postój podczas wyprawy rowerowej”
“Ogólnie ok parking gdyby nie śmieci leżące wokoło i smród uryny bo ciężko się przejść do toalety i zabrać śmieci ze sobą. Sam jestem kierowcą nie zawsze chodzę do toalety ale nie leję pod koło tylko idę w krzak”
“Spokojne miejsce na pauzę, na parkingu zawsze dużo ciężarówek w przeciwieństwie do innych park.”
“Parking autostradowy zaraz za bramkami. Toalety czyste, zadbane. Możliwość nabrania wody. Braku laku dobre i takie miejsce na pauze.”
“Piękne miejsce. Lubię tu przychodzić.”
“Atmosfera leśną, częstsze powietrze, śpiew ptaków ,cała szata pięknych wędzonych drzew ....to wszystko możecie tutaj zostać, z dala od hałasu miasta .Nasza oaza spokoju . GORZÓW WIELKOPOLSKI......”
“Natura. W parku jest normalnie. Możesz chodzić i oddychać powietrzem.”
“Raj na ziemi, atrakcje dla dużych i małych”
“Jest tyle miejsca że można zaparkować polecam”
“Parking ok sklep bar wgrywanie nawigację i sklep dla ciężarówek”
“Nowy parking,w kulminacyjnych momentach sezonu zawsze brakuje miejsc ,ale to normalne jeżeli jest dużo gości”
“Parking płatny 35 PLN ale kwota jest do wykorzystania na stacji BP lub w sąsiednim barze "Kacper". Pełen obiad (danie główne i zupa) w cenie postoju. Serwują tam smaczne dania, szybko podane, miła obsługa. Sam parking cichy i spokojny, równa nawierzchnia, zapełnia się pod wieczór bo zjeżdżają tu z S3 również Turcy, Węgrzy... Można płacić kartą, wystawiają faktury. Plusem jest możliwość zrobienia zakupów w marketach Dino lub Biedronka zaraz po drugiej stronie ulicy.”
“Bardzo duży parking trochę już zniszczony ale jest w całości utwardzony beton kostka. Miejsce do zaparkowania jest zawsze nawet późnym wieczorem. Większość kierowców tam parkujących to kierowcy ze wschodu. Parking cichy spokojny na miejscu restauracja stacja paliw tachograf sklep tir myjnia z bonem do restauracji także wszystko co potrzeba. Obsługa miła.”
“Duży spokojny parking . Jedzenie w barze bardzo dobre. Polecam”
“Spokojnie czysto i fajne mini zoo”
“Obok parkingu jest sklep spożywczy który pracuje 24/7.”
“Jest siłownia jest plac zabaw super park”
“Radzi ładne miejsce do spacerowania i na odpoczynek. Polecam każdej osobie”
“Niby wszystko O.K ale poprzednie kosze lepsze były w dodatku bez siatek ....”
“Piękne miejsce, tylko strasznie zaśmiecone...”
“Miejsce na krótki odpoczynek podczas podróży. Zatrzymałem się na śniadanie w drodze do Niechorza. Miejsce zadbane, czyste, z bezpłatną, czystą toaletą. Ławki i stoły w bardzo dobrej kondycji. Sporo zieleni więc i piesek się wybiegał. Powinno być więcej takich miejsc a nie tylko betonowych pustyń.”
“Super miejscówka, można zatrzymać się kamperem bez problemu na jedną lub dwie noce.”
“Świetnie zorganizowany. Bardzo blisko do głównej atrakcji ,, Krzywego Lasu ". Parking przy lesie na uboczu, mimo to czysto. Może dla tego że teren jest monitorowany”
“Parking jak za dawnych lat. Bar z domowym jedzeniem, myjnia tir , stacja oraz wieczorem chodzące „panie”( napewno nie z wschodu bo języka nie znam- ok. 19:00) :D”
“Fajne, kulturalne miejsce, czysto, cicho, schludnie. POLECAM”