Przegląd katalogu
- 367 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 30% Ze zdjęciami
Znaleziono 367 wyników
Przeglądaj dentistry w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 367 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 9,380 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentistry z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Słubice, Żagań, Kostrzyn nad Odrą i innych.
“Najwyższa półka fachowości. Polecam!”
“Nic nie boli, sama przyjemność, polecam”
“Cudowna doktor, z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Jestem dwa dni po wyrwaniu dolnej, ogromnej ósemki - której Korona znajdowała się w korzeniach zęba siódmego. Nic mnie nie boli, pozatym, że buzia jest spuchnięta i wyglądam, jak chomiczek. Drugiej takiej chirurg w tym kraju nie ma. Może się to wydawać dziwne, ale cały zabieg śmieszkowałyśmy sobie i wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Co ważne!! Pani doktor przepisała mi leki, które nie obciążają wątroby i są skuteczne. Jestem bardzo zadowolona i pełna podziwu! ❤️”
“Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić gabinet Ro-dent.”
“Polecam z całego serca panią Doktor miła sympatyczna uśmiechnięta ma podejście do pacjenta zabieg szybki i bezbolesny:)”
“Swoją przygodę z VITADENT Clinic zaczęliśmy z synem w poniedzialek ... Pani dr. Agata przyjęła syna ze stanem zapalnym siódemki . Fachowo wytłumaczyła co dzieje się z zębem,i jakie zabiegi będzie wykonywała ..... Bardzo miła i sympatyczna a syn pomimo panicznego strachu pozwolił Pani doktor sobie pomóc i nie uciekł z fotela tak jak zdarzało się to do tej pory .... Dziękujemy i do zobaczenia w kródce na kontynuacji leczenia .”
“Polecam panią doktor Iwonę Lemejdę – podczas każdej wizyty panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki czemu zarówno ja, jak i moje dzieci czujemy się swobodnie i bez stresu. Pani doktor ma świetne, profesjonalne podejście do pacjenta – wszystko dokładnie tłumaczy, jest delikatna i cierpliwa. Zarówno leczenie dzieci, jak i dorosłych przebiega na wysokim poziomie. Stomatolog godny zaufania.”
“Najlepsza przychodnia, panie super miłe i wyrozumiałe :)”
“Piękny salon, miła obsługa, świetnie wykonane paznokcie ❤️”
“Dr Małgorzata bardzo fachowa i rzeczowa. Leczenie dostosowywane do pacjenta. Pani dr z bardzo fajnym podejściem do pacjenta sympatyczna.”
“Miła obsługa, Pani dr. Marta uratuje każdy ząb :)”
“Świetny lekarz. Przystępne ceny. Zespół był niezwykle pomocny i proaktywny. To profesjonalizm, więc możesz oczekiwać tylko tego, co najlepsze. Gorąco polecam szczególnie obcokrajowcom.”
“Polecam w 100%. Pani Stomatolog sprawnie i z mega zaangażowaniem przeprowadziła leczenie zęba ze sporym ubytkiem u mojej 5letniej Córki. Mega podejście do najmłodszych pacjentów,każdy etap leczenia jest na bieżąco tłumaczony. Pacjent czuję się zaopiekowany w 100%. Ogromne doświadczenie oraz kultura osobista na najwyższym poziomie. Mimo,że Córka bardzo się stresowała, Pani Anna leczenie przeprowadziła bezboleśnie, dbając o komfort dziecka. Bezkonkurencyjna w okolicy.”
“Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.”
“Serdecznie dziękuję za Twoje niesamowite podejście i profesjonalizm,. za Twoją . empatię, delikatność. . Twoje wsparcie i ciepło sprawiły, że mogłam przejść przez ten czas z większą siłą. Jesteś naprawdę wyjątkową Osobą!"Polecam .”
“W końcu znalazłam najlepszego stomatoga który mi pomógł . Dziękuję Pani Doktor.Dziękuję . Małgorzata Szymańska.”
“Bardzo dobra stomatolog, leczę zęby u Pani Małgorzaty ponad 20 lat,nie zamieniłabym na innego dentystę ,polecam gorąco”
Dentex Centrum Stomatologii Zachowawczej Ewa Szela-Lipiec to gabinet stomatologiczny stawiający na indywidualne podejście. Miejsce wyróżnia rzetelne podejście oraz czytelne wyjaśnienia. W ofercie są leczenie stomatologiczne.
“Konkretna pani stomatolog szczerze POLECAM”
“Pierwszy stomatolog do którego chodzę z uśmiechem na twarzy i bez strachu. Szybko dobrze i bez bólu. Serdecznie polecam.”
“Sympatyczna pani doktor, profesjonalne leczenie, szybkie terminy i przystępne ceny.”
“Pani Doktor Marta Czuczwał to najlepszy stomatolog ever . Miła, kompetentna, zna się na swoim zawodzie, pełen profesjonalizm . Polubiłem wizyty u dentysty . Razem z Panią Gosią tworzą przyjazna atmosferę w gabinecie . Wizyty przystępne cenowo i zawsze znajdą dogodny termin . Polecam serdecznie :)”
“Byłem dzisiaj (nie pierwszy już raz) i jak zwykle było miło, bezboleśnie i szybko. Ubytek, z powodu którego pojawiłem się w gabinecie, został wypełniony, dodatkowo uzyskałem informacje o stanie pozostałych zębów i kompetentną odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Jarosław Żuk.”
“Fachowo, rzeczowo, pani stomatolog otacza pacjentów należytą opieką :) W dodatku konkurencyjne ceny są dość znaczącym argumentem przemawiającym za wyborem stomatolożki. Pozdrawiam :)”
“Polecam, usługi dobrze i fachowo wykonane.”
“Mogę tylko napisać, że wspaniali ludzie tam pracują! Po niezbyt przyjemnym ściąganiu kamienia ze znieczuleniem w innym gabinecie piękna odmiana - Panie robią wszystko bardzo delikatnie, powoli, dokładnie, przede wszystkim bez żadnego bólu! Leczenie bez znieczulenia i bez bólu również zdarzyło mi się pierwszy raz - z całego serca polecam!”
“Polecam Panią doktor Anię Urbanik. Świetna dentystka z genialnym podejściem do dzieci :)”
“Pani doktor jest super lekarzem !”