Przegląd katalogu
- 147 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 44% Ze zdjęciami
Znaleziono 147 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 147 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 3,812 opinii i ocen.
“Bardzo miło i sympatycznie, bez niepotrzebnego naciągania - lekarka stawia na leczenie, nie wierci wszystkiego na siłe. Dostałam polecenie przyjścia za miesiąc, żeby zobaczyć czy po założeniu leku próchnica się nie cofnie, gdzie w innym gabinecie babka chciała od razu borować. Do tego bardzo korzystnie cenowo.”
“Piszę ten tekst, aby uświadomić Państwu, że nie warto zwlekać z zabiegiem operacji przegrody nosa. Chciałbym także w ten sposób podziękować doktorowi Kasztelanowi za nową jakość życia. Po kilkunastu latach męczarni, po zabiegu czuję się, jakbym dostał nowy nos, nowe płuca i nowe serce, a w rezultacie - nową jakość życia. Zgłosiłem się do doktora z następującymi objawami: ciągle zatkany nos, uzależnienie od kropli do nosa, chroniczne zmęczenie, arytmia serca spowodowana bezdechami sennymi, nieprzespane noce, zmęczenie, zatkane uszy, ciągłe infekcje gardła. No i to straszliwe chrapanie… Doktor zalecił prostowanie przegrody i małżowin nosowych. Po zabiegu wszystko zniknęło! Operacja przegrody nic nie boli! Na następny dzień po zabiegu już było lepiej, jak przed, choć miałem plaster na nosie. Nie ma żadnej tamponady, jeśli nie ma zbytniego krwawienia. Nie wahajcie się, nie słuchajcie bzdur - umówcie się na konsultację do doktora Kasztelana. Wszystko wyjaśni, doradzi, zoperuje i będziecie jak nowi. Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję wspaniałemu personelowi szpitala w Poniatowej! Zabieg na NFZ a pobyt jak w ośrodku wczasowym!”
“Kontakt z przychodnią mam już ponad 3 lata .... rozumiem rozgoryczenie osób piszących negatywne opinie że nie można się dodzwonić ani zarejestrować przez stronę ale chciałbym zauważyć, że na stronie internetowej jest umieszczona informacja o rejestracji WYŁĄCZNIE telefonicznej .... więc ludzie zacznijcie czytać komunikaty na stronie a później wypisujcie opinie. Odnośnie dodzwonienia się w przeciągu ostatnich 2 miesięcy chyba z 10 razy się umawiałem i nie było większego problemu z dodzwonieniem się ... 90% przychodni POZ jest obecnie zamkniętych dla pacjentów i porady udzielane są wyłącznie telefonicznie więc i numery telefonów też mogą być zajęte ... Przychodnie jak najbardziej polecam !!”
“Super specjaliści - polecam Pania Elę.”
“Pomocna i miła obsługa farmaceutyczna, ceny w porządku.”
“Nigdy nie odmówiono nam pomocy. Zapisani jesteśmy od 11 lat. Nawet w okresie pandemii,zawsze pomocni i Panie z rejestracji i lekarze, czy to w stosunku do dziecka czy do nas. Nie zamienię na żadną inna.”
“Polecam. Dobry zespół, kompetentne osoby. Przyznam że terminy są odległe ale nie zawsze wpływ mają na to osoby tam pracujące. System niestety. Ogólnie polecam placówkę.”
“Polecam Pana doktora. Wysłuchał mnie bo byłem z ogromnym problemem. Rozmawiał, dał wskazówki, doradził. Dał mi zwolnienie lekarskie bo nie byłem w stanie pracować.”
“Polecam tą placówkę. Fachowa obsługa.”
“Polecam z całego serca ;) to najlepsza przychodnia w mieście. Szczególnie polecam Praktykę Lekarza Rodzinnego II I pełną empatii, wiedzy i doświadczenia dr Ewę. Czasami trudno się dodzwonić rano ,,,kto pierwszy, ten lepszy,,. Polecam”
“Serdecznie dziękuję za życzliwość, z którą spotykam się za każdym razem kiedy jestem w przychodni lub dzwonię w sprawie umówienia rodziców na wizytę lekarską. Panie w rejestracji są zawsze miłe i pomocne. To miejsce jest naprawdę przyjazne.”
“Bardzo fajny lekarz. Pani Ania w recepcji bardzo miła i uprzejma.”
“Świetny specjalista, długo szukałam lekarza dla siebie, dziękuję bardzo za pomoc, doktor Małaj to lekarz z powołaniem, gorąco polecam”
“Warto zwrócić się o pomoc do tego Pana magistra”
“Jestem bardzo zadowlony bardzo mili spec.lek. przez 37 lat podchodzili do mnie tak rodzinnie z sercem jak ojciec i matka Panie w recepcji też ciepło podchodzą do ludzi”
“Nie wiem skąd te złe oceny. Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Osobiście bardzo polecam.”
“Otrzymałam szybko receptę,dodam że to była sobota więc jak dla mnie to ratunek nieoceniony bo bez antybiotyku było by w dniu następnym gorzej . I tak dla przykładu ; na e recepta nie wydali mi leku,kazali iść na SOR ,”
“Polecam Panią Anetę Patyrę, wspaniała terapeutka. Ciężko mi było trafić na kogoś dobrego i zaufanego, a teraz jestem już po półtorarocznej terapii i uważam że dzięki Pani Anecie zrobiłam ogromne postępy.”