Przegląd katalogu
- 272 Łączna liczba firm
- 2.4 Średnia ocena
- 51% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 272 wyników
Przeglądaj terapeuta w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 272 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 2.4/5 na podstawie 1,592 opinii i ocen.
“Agata jest terapeutką niezwykle empatyczną i ciepłą. Stwarzała poczucie bezpieczeństwa i przestrzeń do przeżywania własnych emocji. Dzięki jej trafnym pytaniom i profesjonalnemu prowadzeniu pomogła mi odnaleźć siebie i inaczej spojrzeć na życie. Zawsze otwarta, gdy wracałam po pomoc. Dziękuję!!”
“Pani Aneta od lat zajmuje się terapią mojego Syna, który zrobił bardzo duże postępy. Postanowiłam też skorzystać z pomocy, bo przytłoczona codziennością w zasadzie cały czas byłam zła, smutna i ciągle krytykowałam. Przepracowałyśmy to, zrobiłyśmy masaż głowy i sesje oddechowe w trakcie której nauczyłam się jak świadomie oddychać, by odzyskać spokój i poczułam wielką ulgę! Bardzo polecam Klinika Sensoria, ponieważ warto zaufać Pani Anecie i oddać się w Jej ręce pełne ciepła, zrozumienia i profesjonalizmu. Pani Aneto, dziękuję ❤️”
“Polecono mi ten gabinet i jestem bardzo zadowolona. Szczera rozmowa ze specjalistą potrafi szybko postawić na nogi. Nawet po stracie bliskiej osoby. Dziękuję.”
“Zdecydowanie najlepszy terapeuta w Lublinie. Niesamowita wiedza i doświadczenie. Poza tym jest tak ciepłą osobą, pełną empatii. Serdecznie polecam”
“Bardzo polecam Pania doktor Renatę Dabrowska-Jagielo. Jest bardzo miłą i sympatyczna osobą. Wybitnym specjalista w tym co robi . Z braku możliwości dojazdu moje wizyty odbywają się online. Zapisując się na pierwszą taka wizytę na odległości nie byłam przekonana czy to dobry wybór. Teraz wiem ,że to była najlepsza decyzja trafić pod opiekę Pani Renaty. Pani doktor jest bardzo zaangażowana podczas sesji psychoterapii i bardzo wspierająca. Po każdym spotkaniu czuje się dużo silniejsza. Z całego serca dziękuję za pomoc i wsparcie jakie dostaje od Pani.”
“Polecam terapię u Pani Doktor Emilii. Pani Emilia jest niezwykle kompetentną, profesjonalną, empatyczną, ciepłą, pogodną osobą. Terapia zawsze odbywała się punktualnie i regularnie. Terapeutka jest elastyczna i wyrozumiała - dba o ciągłość terapii; w przypadku gdy pacjent z jakiś względów nie może przyjść o stałej porze, stara się ustalić inną, dogodną godzinę spotkania. O wszystkich ewentualnych przerwach w terapii, pacjent jest informowany wielokrotnie, z dużym wyprzedzeniem. Terapeutka potrafi stworzyć atmosferę sprzyjającą otwieraniu się w czasie spotkań; dzieleniu się najbardziej osobistymi/wstydliwymi problemami czy przemyśleniami, a także trudnymi emocjami. Sposób prowadzenia terapii zapewnia poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Pani Emilia słucha cierpliwie i uważnie - pacjent czuje się wysłuchany i ma poczucie, że jego trudności czy dylematy są ważne. W przypadku gdy pacjent chce podzielić się istotnym dla siebie problemem, a jednocześnie się tego obawia, Pani Emilia delikatnie dopytuje i pomaga pacjentowi poczuć się pewniej. Terapeutka jest otwarta na rozmowę na różne trudne tematy, nie ocenia, pomaga pacjentowi dostrzec, co jest dla niego istotne i wspiera go w dążeniu do jego własnych celów i życia w zgodzie ze sobą. W taktowny sposób zwraca pacjentowi uwagę na dezaadaptacyjne/utrudniające mu życie przekonania, myśli i schematy działania; pomaga spojrzeć na świat w sposób bardziej realistyczny/ "przytomnie optymistyczny", z większą nadzieją, otwartością, ciekawością. Oczywiście w czasie spotkań pojawiały się też trudne emocje - ich omawianie pozwoliło mi lepiej zrozumieć swoje automatyczne reakcje, sposób funkcjonowania w relacjach. Spotkania z Panią Emilią zwiększają samoświadomość, ułatwiają samoakceptację i regulację emocji, zmieniają postrzeganie rzeczywistości i zachęcają do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Podczas terapii otrzymałam od Pani Emilii mnóstwo ciepła, wsparcia, serdeczności. Pani Doktor Emilia jest naprawdę godnym zaufania specjalistą.”
“Bliska mi osoba skorzystała z terapii uzależnień oferowanej przez poradnie i naprawdę jej pomogła”
“Serdecznie polecam Panią Małgorzatę. Jest ona bardzo empatyczną i autentyczną osobą, potrafi słuchać i wspierać. Zastosowane przez nią metody na warsztatach były bardzo skuteczne i pozwoliły mi zmierzyć się z różnymi wyzwaniami które czekają mnie na ścieżce zawodowej. Pani psycholog pomaga zrozumieć siebie, dzięki czemu można czynić postępy względem swojej przyszłości.”
“Chodzimy na terapię od roku. Zajęcia są ciekawe dla dziecka i rozwojowe. Dostajemy wskazania oraz zadania do realizacji w domu.”
“Podjęta terapia przynosi pozytywne efekty, widzę to ja i moi bliscy. Dziękuje i pozdrawiam.”
“Bardzo polecam psychoterapeutkę. Kompetentna i ciepła osoba.”
“Terapia u Pani Agnieszki pozwoliła mi odzyskać siebie, w bardzo trudnym okresie mojego życia. Jestem wdzięczna za to spotkanie. Wcześniej korzystałam z usług 3 innych terapeutów, ale dopiero od podczas spotkania z Panią Agnieszką poczułam się zrozumiana. Pani Agnieszka zapewnia bezpieczną przestrzeń, bez oceniania. Jej spostrzeżenia były trafne i pozwoliły mi zrozumieć to, czego nie potrafiłam sama uchwycić. Bardzo dziękuję za tę podróż. Choć wiem, że wybór terapeuty to bardzo indywidualna kwestia, to polecam Panią Agnieszkę jako specjalistkę w zakresie psychoterapii indywidualnej. I zachęcam do skorzystania z Jej usług w potrzebie, to bardzo ważne, aby dbać o swój komfort psychiczny w obecnych czasach. Pani Agnieszko - serdecznie pozdrawiam :)”
“Miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta Polecam serdecznie”
“Gorąco polecam! Pani Aneta to jedyna Osoba przed którą udało Mi się otworzyć. Profesjonalne podejście do każdego spotkania z indywidualnym przygotowaniem. Jeżeli zastanawiasz się czy to odpowiednia osoba do terapii to według Mnie zdecydowanie Tak.”
“Profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera. Terapeuci z empatią podchodzą do dzieci, wykazując się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem ☺️ Zdecydowanie polecam!”
“Dr. Małaj to świetny specjalista, prawdziwy lekarz z powołania.”
“Polecam z pełną odpowiedzialnością. Córka z półrocza na półrocze poprawiła oceny o kilka wielkości. Aspołeczne postawy również powoli ustępują. Nauczyciele również zauważyli poprawę w zachowaniu dziecka. Pani psychoterapeutka bardzo miła i rzeczowa. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem oraz z nami - rodzicami. W poczekalni gra miła dla ucha muzyka oraz stoi atrakcyjny rollup.”
“Polecam bardzo miła obsługa, szybkie i bezproblemowe badanie.”
“Poznałam Marzenę na warsztatach z ustawień systemowych, potem były kolejne, równie głębokie i niezwykle emocjonalne szkolenia. Za każdym razem byłam zachwycona nie tylko jej profesjonalizmem, ale także wyczuciem i niesamowitą intuicją. Ponadto Marzena potrafi stworzyć bezpieczną przestrzeń potrzebną do pracy nad sobą.”
“Bardzo miła bsługa, fachowa pomoc lekarz jest miły wszystko wytłumaczył, Pani terapeuta pomoże i wysłucha, psycholog jest świetny rozmowy tylko bardziej pomagają wzmocnić się”
“Polecam zdecydowanie Terapeutkę Kamilę Duduś Jej odpowiedzialne podejście daje gwarancję wyzdrowienia od uzależnienia czy też zdrowia psychicznego . Jeżeli szukasz kto może i chce Ci pomóc to POLECAM Terapeutkę Kamilę Duduś.”
“Do gabinetu Pani Agnieszki trafiłam w bardzo trudnym dla mnie czasie.Nazywanie problemów i przepracowanie ich z Panią Agnieszką rozjaśniło moje spojrzenie na emocje pomogło w stawianiu granic oraz pozwoliło mi mniej przejmować się tym czego zmienić już się nie da .Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani Agnieszka wysłuchuje każdego problemu i nigdy nie czułam żeby mnie oceniała .Jeśli ktoś myśli nad wyborem terapeutki, jest to osoba która mogę szczerze polecić z całego serca ♥️ Dziękuję ♥️”
“Konkretna i rzeczowa pomoc psychiatryczna. Szczerze mogę polecić doktora Jerzego Wieczorka!”
“Polecam z całego serca! Bardzo kompetentna ale zarazem ciepła i miła osoba. Profesjonalnie przygotowana do spotkań.”
“Miła sympatyczna rzeczowa polecam.”
“Polecam psychoterapię w Centrum Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu i podejścia”
“Profesjonalna i empatyczna kadra. Córka bardzo chętnie uczęszczała na zajęcia co przekładało się na efekty terapii. Polecam!”
“Polecam Panią psychoterapeutkę, bardzo miła i profesjonalna osoba.”
“Praca z Adamem jest bardzo skuteczna. Odzywam się po paru miesiącach od ostatniej sesji, ponieważ chciałam w pełni odczuć efekt. I mam to, rozwiązanie problemu, który trzymał mnie tyle czasu i dzięki pracy z Adamem rezultat jest niesamowity. Dla każdego kto waha się nad pracą z Adamem, zachęcam! Ty która/który to czytasz przed sesją - pamiętaj Adam pomaga Tobie, jest dla Ciebie, pomoże Ci. U mnie naprawiona relacja z siostrą i -15 kg, jest na prawdę lżej, dziękuję Adam :)”