Przegląd katalogu
- 11,771 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 11771 wyników
Przeglądaj sklep w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 11,771 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,047,113 opinii i ocen.
“Bardzo dobry sklep, swietne stany magazynowe i fachowe doradztwo.”
“Jest ok bo pod ręką. Swojska obsługa. Spore zaopatrzenie. Szybki dowóz towaru ..tak bylo juz 3 rok z rzędu w moim przypadku. Coraz cześciej tam zaglądam nawet po drobnostki.”
“Super sklep dobrze zaopatrzony mila obsluga jest tez punkt kurierski do nadan i odbiorow pickup.”
“Bardzo fajny sklepik, dobrze zaopatrzony- nie żaden dyskont, fajna obsługa, parking przed sklepem, ale to zapiekanki to prawdziwa petarda!”
“Super sklep chodzę tam z kolegą, wszyscy mają zniżki -”
“Super miejsce. Pan bardzo pomocny, polecam iść tutaj zamiast do OBI czy innych marketów, gdzie sprzedają artykuły, które psują się po pół roku :(”
“Sklep świetnie wyposażony, przemiła obsługa i przystępne ceny. Polecam, ja na pewno będę wracać.”
“Polecam. Zamówienie przez telefon bądź sms. Przeważnie realizacja częsci na następny dzień. Informacja o gotowości do odbioru części. Wydzielone stanowisko dla auta klienta kupującego w sklepie.”
“Niesamowity sklep z pamiątkami z lublina. Ogromny wybór patriotycznych koszulek. Bardzo miła i pomocna obsługa.”
“Rewelacyjna obsługa w sklepie Trek w Lublinie! Pan Grzegorz jest niezwykle pomocny i kompetentny. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo dobry i świetnie wyposażony w asortyment muzyczny sklep. Ceny bardzo konkurencyjne. Zakupy zrobione w całości w jednym miejscu. I w dobrej cenie. Serdecznie polecam.”
“Jestem bardzo zadowolony, że istnieje taki prywatny sklep. Są fachowcami i wiedzą co robią, jak prawidłowo naprawić i mają porządne kable i anteny, w marketach to buble mają. Wspieram ten zakład i będę u nich stałym klientem. Warto ich wspierać, naprawdę polecam!”
“Przepiękne wzory! Naprawdę profesjonalny sklep,szybka wysyłka kontakt ze sklepem natychmiastowy. Paczka spakowana solidnie! Bardzo polecam! Na pewno wrócę na kolejne zakupy.”
“Niewiele miejsc oceniam na 5, ale to jest 10/5. Wybitne wina, wybite degustacje, wybitne sery. Atmosfera też super.”
“Bardzo duży wybór win, profesjonalne doradztwo, polecam!”
“Polecam bardzo, towar zgodny z opisem , przy zamówieniu zapomniałam napisać, że chciałabym grawer i zadzwoniłam do sklepu , odebrał pan i powiedział, że zamówienie jest już zapakowane, ale nie ma problemu. Zrobiono grawer i przesyłkę dostałam błyskawicznie.”
“Super sklep dobrze zaopatrzony mila obsluga jest tez punkt kurierski do nadan i odbiorow pickup.”
“Bardzo dobry sklep, świetnie zaopatrzony. Pani Agata posiada bardzo dużą wiedzę na temat psów. Warto udać się po poradę odnośnie żywienia i pielęgnacji. Piesek po wizycie w sklepie bardzo zadowolony. Brakowało w tej okolicy takiego miejsca. Polecam! ☺️”
“Wspaniała obsługa i bogaty asortyment. Używam ich produktów już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Produkt JAKKI jak dla mnie petarda! Czy stacjonarnie czy online z całego serca mogę polecić!”
“Super obsługa Pana Kamila! Zawsze dobrze doradzi i wesprze radą!”
“super ceny super wyposażenie jeśli chodzi o karmy, bardzo polecam”
“Duży asortyment, miła obsługa :)”
“Sklep z naprawdę dużym wyborem. Dużo modeli w różnych cenach, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna i zna się na sprzęcie. Polecam!”
“bardzo dobre materiały i beton oraz wuzek widłowy”
“Super sklep, miła obsługa, super właścicielka”
“Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, straciłeś sens w życiu i wydaje ci się, że już wszystko stracone to mylisz się.To miejsce przywraca chęć do dalszej egzystencji i czerpania radości z dnia codziennego.Wspaniała obsługa, najlepsi klienci, cudowni ludzie i szeroka gama substancji alkoholowych.Wyszedłem tylko na jedno piwo, a stoję już pod sklepem kilka lat.Kocham to miejsce ”
“Sklepik dobrze zatowarowany. Swierze warzywa i owoce.”
“Miła obsługa, ładne miejsce i można płacić zbliżeniowo, polecam.”