Przegląd katalogu
- 596 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 596 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 596 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 17,537 opinii i ocen.
“Z całego serca polecam to przyjazne i profesjonalne miejsce pielęgnacji naszych czworonożnych członków rodziny! Pani Karolina to profesjonalna i przemiła osoba z odpowiednim nastawieniem do zwierzaka. Za każdym razem jesteśmy ogromnie zadowoleni z usługi, nasz Charlie jest pięknie przystrzyżony, zadbany i niezestresowany pobytem w salonie. Jeszcze raz serdecznie polecam! ☺️☺️”
“Bardzo polecam. Byłam na kilku zabiegach: przebijamia uszu i teraz depilacji pach. Uwielbiam zawsze wysoki poziom sterylności. Narzędzia zawsze jałowe, dobór odpowiednich środków antyseptycznych i na dodatek zawsze naprawdę przyjemna atmosfera!”
“Najpiękniejsze rzęsy w Lublinie! Polecam gorąco! Rzęski dobierane są indywidualnie do każdego oka. A stylistka Gosia to najmilsza osoba pod słońcem ❤ jestem bardzo zadowolona.”
“Olya wykonuje przepiękne paznokcie, przedłużanie perfekcyjne nic się nie zapowietrza, nic nie odpada. Salon cały czas się rozwija nie tylko o nowe produkty ale i usługi. Polecam z czystym sumieniem .Duży plus to parking dla klientów”
“Nie załapałam się na ogórki, ale za pomoc w gonieniu kury po podwórku dostałam słoik rosołu gratis. Paznokcie rewelacja! Mile spędzony czas z Panią Ireną, w trakcie manicure dowiedziałam się wszystkich ploteczek o sąsiadach”
“Rewelacja! Przekłucie uszu u 10letniej córki po zrosnieciu dziurek 3 lata temu - chciała przekłuc znowu ale bardzo się bała. Pani bardzo sympatyczna i trafiająca do dzieci. Atmosfera rewelacja. Szczerze polecam”
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z przedłużania paznokci żelem na formie prowadzonym przez Magdę Buczyńską i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że był to absolutny strzał w dziesiątkę!Pani Magda to nie tylko prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, ale również osoba o ogromnym sercu i niesamowitym podejściu do kursantek. Szkolenie zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie – wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, materiały przygotowane z dbałością o każdy szczegół, a atmosfera ciepła i motywująca.Pani Magda w jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę, dzieli się swoimi doświadczeniami i tajnikami pracy, a przy tym zaraża pasją do stylizacji paznokci. Największe wrażenie zrobiło na mnie indywidualne podejście – każda kursantka mogła liczyć na wsparcie, dokładne omówienie błędów i praktyczne wskazówki, które naprawdę robią różnicę. Czuć, że Magdalenie zależy, aby każda z nas wyszła ze szkolenia nie tylko z wiedzą, ale i pewnością siebie. Polecam Magdalenę Buczyńską z całego serca wszystkim, którzy chcą rozwijać się w dziedzinie stylizacji paznokci i szukają szkolenia, które wnosi realną wartość. To nie tylko inwestycja w umiejętności, ale też ogromna dawka inspiracji i motywacji do dalszej pracy!”
“Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dostałam voucher, więc pomyślałam że zrobię sobie Paznokcie. Martyna robi takie cuda, że się uzależniłam i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! Moje paznokcie niestety przeżywają wiele upadków, ale nigdy mnie nie zawiodły właśnie dzięki Martynie! Super atmosfera, dziewczyny zawsze uśmiechnięte, napewno nie raz jeszcze skorzystam. :)”
“Dziękuję za wszystko , najlepsze studio, super atmosfera !”
“Jestem bardzo zadowolona z usług kosmetyczki i mogę śmiało polecić każdemu kto boryka się z problemami z cerą. Pani z zakladu wyprowadziła córkę z cery trądzikowej. Polecam!”
“Byłem na oczyszczaniu z suchą i zaczerwienioną skórą twarzy. Twarz została dokładnie oczyszczona i nawilżona, a jej stan z dnia na dzień ulega poprawie. Zabieg przeprowadziła Pani Marta, która jest przemiłą osobą. Serdecznie polecam!”
“Super miejsce. Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia i z pewnością będę wracał na kolejne”
“Gorąco polecam Olę! ❤️ Manicure wykonany przez nią jest przepiękny, staranny i dokładny w każdym szczególe. Widać ogromne zaangażowanie oraz pasję do tego, co robi. Kolory dobrane idealnie, kształt paznokci perfekcyjny, a atmosfera podczas wizyty była bardzo miła i relaksująca. Najlepsza stylistka w Lublinie!”
“Przykro mi ale po długiej współpracy czas na zmiany. Dziękuję bardzo właścicielce za opiekę przez ten piekny czas nad moja osobą ale niestety odeszła z pracy Pani Weronika (według mnie najlepsza kosmetyczka w waszym salonie). Obecnie jest nowa Pani która się stara ale usługi które serwuje odbiegają na km od tego co do tej pory otrzymywałem. Myślałem tydzień temu że jest to stres bo widzimy się po raz pierwszy dziś już wiem że jest to po prostu trochę samowolka która jest chyba spowodowana brakiem doświadczenia. Największy minus że przychodziłem na piłowanie paznokci które trwa średnio 2minuty( u P.Wroniki.) i wychodziłem szczęśliwy (mowa tu o dloniach). + raz na jakiś czas robiliśmy też nogi+brwi( co trwało około 20min max). Tydzień temu byłem na dłoniach spędziłem 25minut gdzie po za zwykłym piłowaniem dostałem kilka gratisów o które nie prosiłem i informowałem że nigdy tego nie robiłem I nie chce bo jest mi to nie potrzebne do szczęścia. Dałem druga szansę bo każdy na nią zasługuje i dziś sytuacja się powtórzyła ja jedno Pani drugie ( dla mnie bez ses bo traci swuj i mój czas) cały pobyt trwał 55 minut gdzie w domu musiałem poprawić stopy ponieważ prawie wszystkie rogi paznokci były ostre. Przykro mi że kończymy współpracę ale tak chyba było nam pisane. Ocenę salonu pozostawiam bez zmian ponieważ 2 wtopy (nowej osoby) nie mogą popsuć calokształtu ktory bardzo dobrze wspominam.Pozdrawiam i życzę powodzenia.”
“W końcu trafiłam na idealny salon i samych profesjonalistów!! Przedłużenie paznokci wykonane przepięknie, starannie, idealnie, wyglądają jak z Pinteresta♥️ Polecam wszystkim !!”
“Polecam ten salon ! Regularnie od kilku lat chodzę na rzęsy do Pani Karoliny. Pełna profeska. Wykonanie rzęs na wysokim poziomie. Zabieg wykonywany sterylnie i w przesympatycznej atmosferze. Polecam także pedicure u Pani Alicji ! Trzyma się idealnie. Zabieg wykonywany bardzo starannie i efekt jest w pełni zadowalający.”
“Moja córka była na koloryzacji włosów u Pani Wiktorii, jesteśmy bardzo zadowolone z efektów,praca wykonana profesjonalnie i pięknie. Obsługa sympatyczna i pomocna,klient czuję się zaopiekowany. Serdecznie polecamy”
“Polecam z całego serca! profesjonalizm 200:/:. Wizyta to czysta przyjemność. Każdemu polecam wizytę u Pani Moniki”
“Świetne miejsce! Usługa wykonana bardzo profesjonalnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kontaktowa i przyjazna obsługa! Klimatyczne, czyste studio. Bardzo polecam!”
“Bardzo jestem zadowolona z zabiegów u Pani Ewy, wykonuje zabiegi bardzo starannie i profesjonalnie.Napewno odwiedzę salon ponownie”
“Serdecznie polecam! Niesamowity profesjonalizm ze strony Pani Joanny, indywidualne podejście do potrzeb klienta, a atmosfera wyjątkowa. Miło się wraca do takiego miejsca.”
“Efekt zabiegu depilacji laserowej wykonanego przez Panią Emilię jest bardzo dobry i długo się utrzymuje. Bardzo profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana kadra. Już niedługo skorzystam z kolejnych zabiegów estetycznych. Bardzo polecam wszystkim!”
“Jestem stałym klientem od lat... Ogromna wiedza zawodowa Pani Dorotki i pełny profesjonalizm, miła atmosfera oraz warunki sanitarne na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecam gabinet Pani Dorotki.”
“Bardzo miłe i profesjonalne usługi kosmetyczne. Polecam :)”
“Chodzę do tego salonu już ponad rok i nie wyobrażam sobie zmiany na inny. Wykonuję tutaj wszystko: pielęgnację włosów, koloryzację oraz tonowanie i za każdym razem jestem niesamowicie zadowolona z efektu. Włosy zawsze wyglądają pięknie, zdrowo i dokładnie tak, jak oczekiwałam. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i dbałość o każdy detal. Z całego serca polecam ten salon!”
“Instytut jest niesamowitym miejscem. Wszystkie Panie są tam uśmiechnięte. :) Czułam się tam zaopiekowana i rozpieszczona :) Pani Natalia, którą serdecznie pozdrawiam sprawiła, że sobota stała się pięknym dniem! Dziękuję za zaopiekowanie się moimi dłońmi i stopami i za idealne różowe kolory paznokci!”
“Z czystym sumienniem mogę polecić salon Sanna. Każdy zabieg a jest ich dużo jest wykonany pod klientkę z ogromnym profesjonalizmem . Pani Ania robi świetnie paznokcie które utrzymują się bardzo długo. Zawsze wychodzę zadowolona ❤️”
“Najlepsze miejsce w Lublinie. Moje włosy w końcu poskromione, ładnie obcięte, w odpowiednim kolorze. Dziękuję”
“Barber Maciek super robota, dopasował fryzurę idealnie po tym jak bardzo długo nie wiedziałem co mam zrobić z włosami. Bardzo fajny klimat lokalu, usługi na najwyższym poziomie”
“Pani Ania przyjela nas bez umowionej wizyty, i upewnila sie ze moja corka czula sie komfortowo przy przekuwaniu uszu. Moja dama dostala tez dyplom i byla bardzo zadowolona.”