Przegląd katalogu
- 596 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 596 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 596 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 17,537 opinii i ocen.
“Pani Ania to prawdziwa artystka. Kolejna wizyta i kolejny raz piękny manicure. Aż nie mogę się napatrzeć :) W dodatku całe dzieło powstało we wręcz ekspresowym tempie i w przyjemnej atmosferze. Polecam!”
“Pani Ania to prawdziwa artystka. Kolejna wizyta i kolejny raz piękny manicure. Aż nie mogę się napatrzeć :) W dodatku całe dzieło powstało we wręcz ekspresowym tempie i w przyjemnej atmosferze. Polecam!”
“Świetny salon, bardzo miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona z moich paznokci.”
“Polecam gorąco, byłam dziś na przedłużaniu paznokci żelem. Pani wykonała usługę bardzo starannie szczególnie skórki które zawsze są problemowe. Szybko i sprawnie a przy tym dokładnie. Szczerze polecam na pewno tam wrócę.”
“Polecam gorąco. Jestem klientką od wielu lat. Zawsze nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Uwielbiam atmosferę salonu, jak również profesjonalizm Pań. Najlepsze produkty, duży wybór lakierów. Stylizacja zawsze trzyma się do kolejnej wizyty. Dla mnie bomba ❤️”
“Chodzę tam systematycznie, fachowe strzyżenie i ciekawa rozmowa. Polecam”
“Bardzo polecam. Wielkim plus za podejście do dzieci i krzesło- samochodzik. Syn zawsze zadowolony i grzeczny podczas strzyżenia”
“Bardzo miła pani i jako chłopak nie byłem dokońca przekonany lecz robota została wykonana bardzo dobrze i bardzo polecam”
“Bardzo polecam usługi Pani Ani -profesjonalne podejście do klienta , dokładne wykonanie , paznokietki trzymają się długo . Pani Ania chętnie doradza i proponuje ciekawe hybrydowe rozwiązania .”
“Starannie wykonane rzęsy dokładnie takie jak chciałam, to już kolejna wizyta i z pewnością nie ostatnia. Zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze i z najwyższą starannością. Polecam!”
“Profesjonalizm.. fachowość.. miła atmosfera.. polecam na pewno będę wracał..”
“Lllllllll8l88l8llllllllllllllllllllllllllllllllll8l8lllll8llll8lllilllĺ8l8ĺlll8l8kokilkill8l8l8llllllĺlpl8l8l8l8l8l8l8l8llll8llll8l8lllll8l8l8l8lll88l8l8l888ll8l8l8l8”
“Super miła obsługa, profesjonalne wykonanie, nie trzeba czekać miesiącami na wizytę, przystępne ceny, czego chcieć więcej ? Bardzo polecam, a jeśli facet jest w stanie wysiedzieć w takim miejscu i do tego regularnie wracać to o czymś świadczy :)”
“Bardzo polecam Panią Aleksandrę, która zrobiła mi przepiękny i trwały makijaż ślubny. Czułam się wspaniale. Pani Aleksandra wie jak dobrać makijaż do urody i wieku, podczas wizyty atmosfera jest przemiła! Pani Ola malowała również w dniu ślubu moją Mamę i Babcię, które też czuły się cudownie.”
“Atmosfera super, rzęsy piękne za każdym razem. Polecam z całego serducha ❤️”
“Super, bardzo profesjonalne podejście, oczekiwany efekt!”
“Polecam, usługi wykonane na najwyższym poziomie i atmosfera cudowna. Bardzo polecam P Agnieszkę”
“Najlepsze styliski paznokci w Lublinie. Odkąd trafiłam do salonu Pani Agnieszki moje paznokcie są zawsze w idealnym stanie. Trwałości na najwyższym poziomie. Super atmosfera. Profesjonalny manicure hybrydowy. Same plusy. Polecam”
“Wiola i Kasia są fenomenalne. Miło spędzony czas ZAWSZE owocuje pięknymi paznokciami. Najlepsze są!”
“Serdecznie polecam Klaudia. Salon kosmetyczny jest najlepszy przy ulicy Tomasza Zana 41. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten salon kosmetyczny Salon Kosmetyczny. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.”
“Świetna obsluga, pełen profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie.”
“Opinię wystawiam po 2,5 tygodnia od wykonania usługi uzupełnia żelem paznokci (można powiedzieć, że wręcz wykonania od nowa po poprzednim salonie) - śmiało mogę polecić. Paznokcie wykonane starannie, są równe, cienkie i wytrzymałe. Skórki również dopracowane - z upływem czasu nie strzępią się. Długo szukałam takiego miejsca w Lublinie. Wykonanie: stylistka Diana.”
“Salon jest niesamowity! Personel jest nie tylko profesjonalny, ale także niezwykle przyjazny i kompetentny. Ich usługi są zawsze wykonane z najwyższą starannością, a atmosfera w salonie jest relaksująca i przyjemna.”
“Przemiła atmosfera i pełny profesjonalizm gorąco polecam ten salon :)”
“Polecam Bardzo kompetentna podolog Pani Ewa. Bardzo dokładna. Nic dodać nic ująć.”