Przegląd katalogu
- 1,137 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1137 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,137 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 276,941 opinii i ocen.
“W dniu dzisiejszym przyjechaliśmy z polecenia i się nie zawiedliśmy. Super miejsce! Polecam każdemu. Indywidualne podejście do klienta, pomoc w dobraniu fotelika. Bardzo miła, fachowa obsługa. Pozdrawiamy z Emilką :)”
“Pyszne i piękne ciasta, eleganckie i wybitne monoporcje, a do tego przemiła obsługa i Pani opowiadająca z wielką radością i fascynacją o każdym cieście. Jednym słowem Polecam!”
“Bardzo przytulny i ładnie urządzony pokój. Klima, cisza, spokój czysto, cena dobra ciężko nie polecić typowy strzał w dyche na spokojny wieczór śniadanie w dworku w cenie naprawdę spełniło oczekiwania.”
“Dzieci bawiły się super, urodziny jak najbardziej udane, panie animatorki bardzo miłe, ogólna organizacja extra, nie było czasu na nudę, polecam”
“Fajna ścieżka idealnie na niedzielny spacer”
“Niesamowite miejsce. Bywam tam co jakiś czas nie tylko na genialne przedstawienia, ale również na inspirujące spacery. Piękna architektura, cudowne przestrzenie i tak wspaniali i serdeczni ludzie, którzy tworzą to miejsce, że chce się tutaj wracać.”
“Dobry salon i bardzo przystępne ceny”
“Bardzo fajne miejsce na przyrodzie niedaleko Lublina, wlaściciel miły i towarzyski. Paintball, park linowy, miejsce na ognisko, dobry ośrodek dla urodzin, imprezy klasowej itd, polecam!”
“Miejsce pełne kultury, bardzo potrzebne w tej okolicy. Po latach opuszczenie pałac w Podzamczu znowu tętni życiem. Chodzę tu na zajęcia, podobnie jak dwie inne osoby z rodziny i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Najważniejsze że dzieciaki z okolicy mają wreszcie gdzie rozwijać swoje umiejętności bez potrzeby jeżdżenia do okolicznych miast.”
“Willa Lucyna to cudowne miejsce w którym można poczuć klimat Nałęczowa! Przemili , pomocni właściciele! Wspaniały ogród, gdzie można wypocząć i się zrelaksować! Willa w centrum, wszędzie można iść spacerkiem, a jednocześnie cisza i spokój ;) dziękujemy i na pewno jak wrócimy to tylko tam!”
“Najlepszy sklep kajakowy w Polsce. Nie tylko w wersji online (tutaj wyróżnienie za ogromny wybór produktów, stronę przyjazną użytkownikowi i łatwość zakupów oraz czas dostawy - kupowałam pasy transportowe i inny drobny sprzęt). Do sklepu wybrałam się dwukrotnie - aż z Bydgoszczy, w celu zakupu wioseł i kajaka. Tak profesjonalnej obsługi, zarówno przy doborze sprzętu jak i podczas formalności, nie ma nigdzie. Gdybym mogła, kupowałabym tam kajaki raz na miesiąc. Polecam fachowe wsparcie, wybór kajaków i sprzętu na miejscu oraz super podejście pracowników i właścicieli do klienta.”
“Bardzo fajne miejsce i sushi. Pan z restauracji pomógł zrobić wybór. Miła obsługa. Dobrze zapakowane zamówienie. Zdecydowanie polecam!”
“Jeśli myśleliście, że zwiedzanie zabytków musi być poważne, to nie jeździliście z Panią Beatą! Jej retro meleks to wehikuł czasu, a stylowe kapelusze i meloniki dla grupy od razu wprowadzają klimat. Pani Beata oprowadza z takim humorem, że nawet Bolesław Prus na swojej ławeczce chyba się uśmiecha. "To jedyny mężczyzna w Nałęczowie, który nigdy nie narzeka na pogodę" – żartuje przy pomniku. Jej opowieści o uzdrowisku i pisarzach to mieszanka historii i kabaretu. Nawet degustacja wody leczniczej została opisana jako "napój miłości, bo po pierwszym łyku każdy krzywi się jak po zawodach miłosnych". To najzabawniejsza lekcja historii, jaką można sobie wyobrazić. Pani Beata sprawia, że Nałęczów kojarzy się nie tylko z zabytkami, ale przede wszystkim z świetną zabawą. Polecam każdemu, kto lubi się śmiać i zwiedzać piękne miejsca.”
“Miła profesjonalna obsługa rodzinna atmosfera”
“Rewelacyjne miejsce dla dzieci. Ogromny plac zabaw i dużą radość dla dzieciaków.”
“Bardzo fajny plac zabaw. Ciekawe sprzęty, duży wybór, dzieci się świetnie bawią.”
“Kawa na najwyższym poziomie a kiedy sączylem swoje cappuccino wjechały jeszcze domowe drożdżówki więc byłem wniebowzięty ;)”
“Nawet brak mi słów żeby opisać nasza wizytę. To gabinet stworzony z miłości do dzieci... Pani Anna stwarza tak niesamowita atmosferę. Wszystko pokazuje tlumaczy, stale żartuje z dzieckiem zagaduje. Leczenie totalnie bezbolesne. Nad fotelem dziecko może wybrać swoją ulubiona bajkę. Bardzo ciepła sympatyczna asystentka. Naprawdę jestem oczarowana. Pani Ania przełamała traume córki po wizycie w poprzednim gabinecie. Wyszla z uśmiechem dumą że wszyscy ja chwalili, pytając kiedy znów przyjdzie. Panie po prostu pracuja z pasją i miłością do dzieci. Cudowne miejsce. A co zaskoczyło mnie na sam koniec. Cena wizyty... kosmicznie niska w stosunku do tego miejsca! Płaciłyśmy dwa razy więcej w gabinecie gdzie dentyści pracuja jak za karę zero podejścia do dziecka a tutaj... Szok! Będziemy polecac każdemu. Zaluje że mogę dać tylko 5 gwiazdek bo gabinet zasługuje na znacznie więcej. Dziękujemy!!”
“Przyjechalem z Gdanska, na imprezę. Mile Panie pomogly mi stworzyc nietuzinkowe stylizacje, w ktorych czuje sie swietnie ! Ogromny profesjonalizm i pyszna kawa , na pewno nie jest to ostatnia wizyta w tym salonie , bede tu wracal !”
“Usługi w tym salonie świadczone są na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach. Pani fryzjerka dobrze doradzi dobierając kolor i fryzurę do klientki.”
“Przemiła i kompetentna obsługa! Razem z narzeczonym w dniu dzisiejszym poszukiwaliśmy garnituru ślubnego. Pani, która nas obsługiwała była bardzo sympatyczna, potrafiła trafnie doradzić oraz podpowiedzieć w kwestii garnituru oraz dodatków do niego. Dodatkowo wspaniały asortyment! Był to jeden z pierwszych sklepów, do którego zaszliśmy i od razu zakochaliśmy się w kroju i jakości, przez co podczas mierzenia innych modeli nic nie było w stanie nam już wpaść w oko. Na pewno wrócimy!”
“Mam tatuaż wykonany przez Emuszkę, jestem naprawdę bardzo zadowolona. Cała wizyta przebiegła baaardzo profesjonalnie, dużo rozmawiałyśmy o projekcie, szukałyśmy idealnego miejsca aby tatuaż wygladał dobrze. Emuszka jak najbardziej zadbała o to aby wizyta była jak najbardziej komfortowa. Dostałam instrukcje jak pielęgnować tatuaż i pięknie się zagoił, jestem pod wrażeniem i napewno wrócę do was na kolejne dziarki!”
“Jest oddział przy Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym. Byłam, jedzonko jest świeże i pyszne. Obsługa miła, pomocna, otwarta. Polecam”
“Od 4 lat co roku wypożyczamy sprzęt jedynie tutaj. Profesjonalna obsługa, uprzejmy pan zawsze służy pomocą i swoim doświadczeniem. Z ceny zawsze jesteśmy zadowoleni. Polecam!!”
“Córka uczęszcza do przedszkola od września 2024 i jesteśmy bardzo zadowoleni - szczerze polecamy. Na okolicznych placach zabaw podczas rozmów z rodzicami słyszeliśmy same pozytywne opinie i są one jak najbardziej zasadne. Przede wszystkim bardzo ciepła, bliskościowa, wykwalifikowana i wspierająca samodzielność kadra. Świetne zaplecze zarówno jeśli chodzi o placówkę i przygotowanie sal, jak i o własny, duży, ogrodzony i zacieniony ogród/plac zabaw. Dodatkowym atutem jest pobliski park i słynny plac zabaw z rakietą gdzie dzieciaki z przedszkola chętnie integrują się popołudniami. Własna kuchnia serwuje smaczne i różnorodne posiłki. W przedszkolu oprócz standardowych zajęć dodatkowych takich jak tańce, szachy, angielski, karate, Panie organizują dzieciakom fantastyczne zajęcia - warsztaty kulinarne, spotkania ze zwierzątkami, koncerty filharmonii, zespołu muzycznego, sensorykę, okolicznościowe sesje zdjęciowe, bal karnawałowy, urodziny Kubusia Puchatka i wiele wiele innych. Plan dnia jest skomponowany tak że dzieciaki mają czas na swobodną zabawę, nawiązywanie relacji z innymi, co w obecnych czasach powoli staje się czymś rzadkim a jakże cennym. Nie ma przymusu drzemki w maluchach jeśli dziecko jej nie potrzebuje. Także szczerze polecam - Państwa dziecko będzie zaopiekowane pod każdym względem.”
“Pani Agata to nie tylko bardzo dobry profesjonalista ale i bardzo sympatyczna kobieta :) od lat już do niej chodzę i każde strzyżenie jest wykonane z najwyższą starannością ☺ polecam bardzo!”
“Jestem przeogromnie zadowolona ze współpracy z panią Magdą, która wykonała moją fryzurę ślubną! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz wnikliwa realizacja wszelkich moich uwag dotyczących wymarzonej fryzury. Dzięki pani Magdzie zaczęłam odpowiednią pielęgnację włosów, a teraz z wielką chęcią wracam do salonu. Podczas ceremonii ślubnej dostałam liczne komplementy dotyczące mojej fryzury, sama czułam się w niej świetnie. Dzięki wskazówkom pani Magdy, stylizacja cieszyła się trwałością jeszcze kolejnego dnia. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam współpracę z Szalak Studio!”
“Szybkie i bezbolesne szczepienie . Wszystko sie załatwia na miejscu i niepotrzebne żadne skierowanie”
“Zawsze jak jest okazja do okazania trochę miłości mojej żonie to zachodzę do Sunday. Jak nie bluzeczka to sweterek, jak nie sweterek to coś żeby narzucić, no wybór i jakość spełnia moje wszystkie kryteria. Gdyby lubiła biżuterię to też by się coś znalazło. Klasa. Polecam serdecznie.”