Przegląd katalogu
- 715 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 72% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 715 wyników
Przeglądaj lekarz w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 715 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 22,517 opinii i ocen.
“Doktor Tomasz Mazurek to świetny lekarz! Szczegółowo odpowiada na pytania, sam z siebie również o wielu rzeczach informuje, mega ciepły i troskliwy. Byłam pierwszy raz na wizycie i wiem, że kolejny raz z chęcią wrócę.”
“Przychodnia ma swoje plusy i minusy, zdecydowanie największym jej atutem jest opieka pediatryczna, czyli pediatryczny team dr Agnieszka Sikora i P. piel. Anna Budnik - zawsze życzliwie i profesjonalnie! Minusem jest lokal i brak oddzielnego wejścia dla dzieci zdrowych przychodzących na bilanse i szczepienia, trzeba przejść przez część ogólną, w której bywa, że czekają infekcyjni pacjenci. Natomiast profesjonalna opieka medyczna wynagradza te niedogodności.”
“Miałam usuwane tu wszystkie 4 ósemki, najbardziej jednak mogę polecić wizytę u pani doktor Gawendy, u której byłam dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Zabieg praktycznie bezbolesny dzięki świetnemu znieczuleniu, wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu czułam się spokojnie i bez stresu. Z gojeniem nie było problemów, już po tygodniu czułam się w pełni sił. Mimo że zabieg był wykonywany na NFZ, jakość usług na naprawdę wysokim poziomie. Polecam”
“Proszę się w stu procentach nie sugerować opiniami, co prawda chwilę czekałem na infolinii lecz sprawnie umówiłem się na wizytę do chirurga już na następny dzień, doktor bardzo miły, a pielęgniarka jeszcze milsza, cały zabieg trwał chwilę i przebiegł bez komplikacji, jestem zadowolony”
“Dobre podejście do dzieci , przestrzegają zasad w związku z COVID.”
“Moja pani doktor jest osobą tekstową, rozsądną i drazh2 temat aż do wyjasnienia przyczyny , a obsługa przesympatyczna. Mała ale super placowka. Polecam.”
“Implant założony profesjonalnie. Bardzo ważną rzeczą jest rozmowa z pacjentem i wytłumaczenie szczegółów zabiegu.”
Stomatologia Lubelska 38, Lekarz Dentysta Agnieszka Wujek koncentruje się na praktycznych rozwiązaniach i wygodzie odwiedzających. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą w spokojnej, bezpośpiechowej atmosferze.
“Personel bardzo miły obsługa bardzo wysokiej klasy zabiegi które otrzymałam od pani mgr.Maja Kobel trafione. Masaż klasyczny super a pani Agata która wykonywała mi masaż to profesjonalistka.Super polecam z całego serca REVITA Sp.z o.o lublin”
“Świetna opieka obsługa i lekarze polecam”
Stomatologia Wioletta Książek-Stachowiak. Gabinet Stomatologiczny, Lekarz dentysta. łączy staranność wykonania z przyjazną atmosferą. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą w spokojnej, bezpośpiechowej atmosferze.
“Pan doktor to bardzo miły, kulturalny, kompetentny człowiek. Specjalistyczne podejście do pacjenta. Wszystko spokojnie wyjaśnia oraz tłumaczy po kolei co będzie robił podczas badania. Polecam”
“Specjalista w tej dziedzinie. świetne podejście do dzieci, duża wiedza i staranność. Doktor jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem - takich lekarzy jest niewielu. Polecam!”
“Polecam!!! Pan Dariusz jest bardzo miły i kontaktowy, skrupulatnie oddzwania i co najważniejsze udziela rzetelnych porad wszystko dokładnie tłumacząc. Jeszcze raz bardzo polecam.”
“Personel na recepcji przemiły a wszystkie lekarki świetne .Zawsze w tej klinice jestem obsługiwany życzliwie i z pełnym profesjonalizmem .POLECAM”
“Pan doktor bardzo miły i rzeczowy.Wizyta została przeprowadzona bez pospiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Polecam z czystym sumieniem”
“Zawsze pomogą, czy to teleporada czy wizyta stacjonarna. Chodzę tam z dziećmi i zawsze dostanę pomoc. Lekarze są naprawdę wspaniali.”
“Nowa przychodnia. Na miejscu badania i przychodnie specjalistyczne. Fajna Pani doktor. Bez kolejek”
“Wszystko jak należy, mega podejście do zwierząt oraz wiedza.”
“Panie z recepcji zorientowane w badaniach (do zaświadczeń), potrafiły wszystko jasno wytłumaczyć. Z samą wizytą też wszystko w porządku - oby nie było potrzeby wracać, ale tam akurat można:)”
“Miesiąc temu miałam zabieg usunięcia czterech ósemek w znieczuleniu ogólnym .Cały zabieg trwał około godziny .Od samego wejścia do kliniki czułam się bardzo zaopiekowana . Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne . Lekarze przemili bez zbędnych procedur podeszli do zabiegu bardzo szybko i sprawnie . Po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie bez żadnych powikłań. Polecam klinikę każdemu kto się być może zastanawia nad zabiegiem . Dziękuję!”
“Korzystam z usług przychodni od roku. Bardzo jestem zadowolona, krótki czas oczekiwania na wizytę, młodzi lekarze, którzy nie wypisują antybiotyku na byle przeziębienie. Lekarze tłumaczą wszystko pacjentowi. Polecam serdecznie”
“Chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi za opiekę od lat nad naszymi zwierzętami. Cudowny zespół, profesjonalnie i z empatią. Dzięki wam nasz Manio i Lusia są zdrowi i szczęśliwi. Jeszcze raz dziękujemy.”
“Opinia dotyczy opieki stomatologicznej :-) pani dr Izabela to anioł ze wspaniałym podejściem do dzieci. Synek dzięki pani doktor przełamał lęk i pozwala leczyć ząbki. Dziękujemy!!!”
“Wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista.”
“Człowiek z jajem. Do tańca i różańca.”
“Sympatyczny i profesjonalny Pan Doktor :) Wszystko na wysokim poziomie, polecam!”