Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią po pobycie w szpitalu – był to mój pierwszy raz w takim miejscu. Personel był bardzo miły i życzliwy, a lekarze świetnie i bardzo skrupulatnie tłumaczyli wszystkie planowane zabiegi. Byłem hospitalizowany przez 5 dni i był to naprawdę przyjemny pobyt, wbrew pozorom, że w szpitalu zawsze jest źle. Jedzenie było smaczne i dobrze przyprawione. Personel medyczny był sympatyczny i każda osoba wykonywała swoją pracę skrupulatnie, a nie "na Pacjent z sali nr 2, Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Rekonstrukcji Chirurgii w Łęcznej.”