Przegląd katalogu
- 1,601 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 1601 wyników
Przeglądaj handyman w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,601 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 83,841 opinii i ocen.
“Miałem nietypowy klucz do dorobienia i obawiałem się, że będzie problem, ale tu poradzili sobie bez najmniejszych trudności. Świetna jakość i ekspresowe tempo. Polecam każdemu!”
“Pan Waldek wykonał kawał dobrej roboty – nie dość, że szybko zlokalizował przyczynę, to również sprawnie ją usunął i wszystko działa bez zarzutu. Podejście, dokładność i życzliwość sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić.”
“Serdecznie dziękuję Panu za pomoc, szybka realizacja, pełen profesjonalizm polecam”
“Gorąco polecam, korzystałam już kilkukrotnie z usług Pana Mariusza, bardzo dobry fachowiec, szybka naprawa, konkurencyjne ceny.”
“Niewielkie koszta za profesjonalnie i szybko wykonaną usługę. Polecam”
“Polecam . Pan Rafał bardzo dobry fachowiec. Zna się na robocie i na doborze sprzętu. Miła profesjonalna obsługa. 100% zadowolenia”
“Jestem bardzo zadowolona z przebiegu usługi wymiany gniazdek w naszym lokalu gastronomicznym. Sprawna realizacja, szybki kontakt oraz skuteczny odzew są godne pochwały. Usługa została wykonana profesjonalnie i efektywnie, co świadczy o umiejętnościach i zaangażowaniu w biznes. Gorąco polecam Pana Bartosza oraz jego pracę!”
“Robota wykonana szybko i ładnie, krotki czas oczekiwania. Folia już miesiąc jeździ na aucie jak na razie wszystko pięknie”
“Robota wykonana szybko i ładnie, krotki czas oczekiwania. Folia już miesiąc jeździ na aucie jak na razie wszystko pięknie”
“Mechanik zrobił dokładnie to o co prosiłem i dokładnie tak jak chciałem, upewniając się jeszcze przez SMS i wysyłając zdjęcia żeby skonsultować sposób montażu wydechu, przy czym cena bardzo atrakcyjna. Miła odmiana po mojej passie mechaników z dwiema lewymi rękami i cenami jak za zboże. Na pewno wrócę.”
“Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto szuka pomocy z gazem typu BRC. Dzięki fachowej i uprzejmej pomocy mechaników znów jako fizjoterapeuta mogę dojeżdżać do moich pacjentów. Jeszcze raz dziękuję za szybką i skuteczną pomoc z naprawa auta.”
“Trafiłem przypadkiem z trasy Problem z nagłym brakiem mocy w aucie Problem okazał się szybki do naprawienia Poluzowana wtyczka na wtrysku Pan chętnie pomógł,w miłej atmosferze Profesjonalnie podszedł do problemu Dziękuję raz jeszcze”
“Sprawna naprawa ! Jako jedyny z 26 mechaników do których dzwoniłem znalazł czas aby pomóc w pilnej sprawie.”
“Mechanik zrobił dokładnie to o co prosiłem i dokładnie tak jak chciałem, upewniając się jeszcze przez SMS i wysyłając zdjęcia żeby skonsultować sposób montażu wydechu, przy czym cena bardzo atrakcyjna. Miła odmiana po mojej passie mechaników z dwiema lewymi rękami i cenami jak za zboże. Na pewno wrócę.”
“Szybka i profesjonalna obsługa. Klucz dorobiony od ręki, działa bez zarzutu. Zdecydowanie polecam!”
“Polecam. Pan Artur bardzo profesjonalny i kontaktowy. Dzięki niemu zaoszczędziłem dużo pieniędzy ponieważ zweryfikował wynik przeglądu sporego serwisu, wymienił tylko to co było faktycznie do wymiany.”
“Pan nam pomógł z olejnym problemem! Polecam z całego serduszka!”
“Najlepszy warsztat , tu naprawisz , zmienisz opony, jak trzeba ustawisz zbieżność a jak przyjdzie czas zrobisz przegląd. Tu serwisowalam zawsze wszystkie auta od malych miejskich po duże offroadowe. Usługa od lat na najwyższym poziomie . Polecam !”
“Zleciłem Panu Adamowi do konserwacji podwozia moje 2 auta, konserwacja podwozia w obydwu samochodach została wykonana na bardzo wysokim poziomie. Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta oraz dbałość o każdy detal sprawiły, że cały proces przebiegł wyjątkowo sprawnie. Do tego konkurencyjne ceny i szybki termin realizacji tylko potwierdzają, że warto skorzystać z tej usługi. Jestem w pełni zadowolony i zdecydowanie polecam. Jeszcze wrócę ;)”
“Polecam w 100%odebrałam auto wczoraj, i po kolizji nie ma ani śladu,mam Forda S MAX,gdzie blacha jest na prawdę twarda i ciężko wyciagnac jest wgniecenia, a Panowie tak naprawili tylne drzwi, że wyglądają jak nowe!Na prawdę świetna robota w bardzo dobrej cenie,z czystym sercem polecam każdemu!!!!!!pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję bardzo. Agata Rutkowska”
“Mila obsługa dobrze zalątwiona naprawa, można porozmawiąc o problemie służą pomocą. Ja bardzo polecam”
“Polecam, auto odzyskało blask, kolor nabrał głębi. Auto szykowaliśmy do ślubu i wyszło pięknie pomimo swojego wieku. st220”
“U pana Marka naprawiałem dwa auta termostat w Peugeot 308 i łożysko na mocowaniu amortyzatora w VW CC , dobry kontakt oraz fachowo wykonana usługa . Dziękuję i polecam w 100 % .”
“Najlepszy warsztat w Lublinie, mega dobry kontakt z chłopakami - zawsze odbiorą, doradzą, powiedzą co i jak. Bardzo duża wiedza, oddawałem auto kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony, jeśli chodzi o jakość naprawy i cenę. Mogę z całego serca polecić, oddawałem swoje autko do wielu warsztatów w Lublinie i w końcu znalazłem stały dom dla swojego grata.”
“Zwiedziłam kilkanaście warsztatów, aż w końcu znalazłam Was! Zawsze profesjonalne podejście, wysoka kultura, doświadczenie, ogromna wiedza. Nie ma lepszych! Wolę dojechać do Was 40 km i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione jak należy, niż oddać samochód do jakiegoś mechanika w moim mieście. Naprawdę jestem ogromnie wdzięczna za to co robicie. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć dobrze zrobione auto w rozsądnej cenie!”
“Świetny sklep, szeroki asortyment produktów. Fachowa obsługa. Bonus, to kraftowe piwo z lodówki. Szczerze mówiąc polecam.”
“Robota wykonana szybko i ładnie, krotki czas oczekiwania. Folia już miesiąc jeździ na aucie jak na razie wszystko pięknie”
“Z usług Pana Adama korzystam mniej więcej od 2 lat i jedyne czego żałuję to że trafiłem na Niego tak późno. Pan Adam to pełen profesjonalizm. Wcześniej ciągle miałem problemy z instalacją gazową, których nikt nie potrafił naprawić, ciągle samochód chodził nierówno na gazie, a lokalni gazownicy brali niewiadomo jakie pieniądze za samo zajrzenie pod maskę. O Panu Adamie dowiedziałem się od kolegi z pracy, opinie utwierdziły mnie, że warto do Niego się udać. Pan Adam zawsze szybko i sprawnie diagnozuje usterki, zawsze idzie na rękę co do terminów i naprawdę przy tym ceny ma ekstra. Dodam, że Pan Adam jest naprawdę świetnym człowiekiem i zawsze miło z nim porozmawiać. Na dzień dzisiejszy samochód chodzi na gazie jak marzenie (Skoda Octavia II 1.4 TSI - instalacja STAG). Zdecydowanie polecam! :)”
“Serdecznie polecam Pana Krzysztofa. Jeśli chodzi o naprawy samochodów to oddajemy je z narzeczonym tylko tam. Zawsze profesjonalna i szybka naprawa. Dobre ceny i bardzo sympatyczna obsługa ☺️”
“Miła obsługa i niewygórowane ceny usług”