Przegląd katalogu
- 38 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 38 wyników
Przeglądaj dyskoteka w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 38 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 10,448 opinii i ocen.
“Polecam jedzenie jest jednym z lepszych na całej okunince ceny są spore lecz można zjeść dobrze, polecam każdemu kto lubi zjeść coś smacznego, najlepsze są pierogi, nawet domowe nie pobiją tych z kotwicy”
“DJ Hiszpan prowadził ostatnio naszą weselną imprezę. Stworzył świetną atmosferę, potrafił rozruszać starszych i młodszych gości. Odciążył nas prowadząc imprezę tak, że nie musielibyśmy martwić się o jej przebieg. Zrobił świetną biesiadę przy której bawiła się cała sala. Serdecznie polecamy DJ Hiszpana i dziękujemy za super imprezę :) Marcin i Karolina”
“Bardzo dobre jedzenie, rybki świeże i pyszne, obsługa bardzo miła i sympatyczna! Polecam z całego serca ♥️”
“Fajny klub na świeżym powietrzu! Idealny gdy jest ciepło, można poleżeć na leżaku, wypić piwko czy drinka i jak najdzie ochota pobujać się w rytmach muzyki. Osobiście bardzo lubię to miejsce. Polecam”
“Super miejsce dla znajomych, fajny klimacik a Angela super osoba która zadba o to aby nie suszyło was!!! OGROMNIE POLECAM”
“Było mega miło! Można pograć w piłkarzyki i bilarda, było też karaoke, a później tańce. Duży plus za palarnię nie trzeba marznąć na dworze. Toalety czyste, a przede wszystkim bardzo miła obsługa. Super klimat!”
“Całkiem ładnie, rozkład pomieszczeń robi robotę, z perspektywy publiczności dobrze że bar nie jest oddzielony od sali”
“Świetna przygoda, dobra atmosfera, instruktorzy dzielą się umiejętnościami, doświadczeniem z ogromną pasją. Nie faworyzyją, chcą nauczyć każdego. Egzamin zdany :) dzięki!”
“Wszystko super i na wysokim poziomie, polecam każdemu. Szczególne podziękowania dla Julki za usługę”
“Chcielibyśmy serdecznie podziękować DJ-owi Maykowi za fantastyczną oprawę muzyczną podczas naszego wesela. Dzięki niemu goście bawili się świetnie, a my mogliśmy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.”
“Fajne miejsce, lubię wracać od czasu do czasu.”
“Idealne połączenie bilarda i baru. Miejsce warte odwiedzin bez białej koszuli i garniaka”
“Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie,”
“Kolejne klimatyczne miejsce gdzie warto zawitać. Bardzo dobre jedzenie w przeciętnej cenie, ale warto zapłacić za coś dobrego. Miejsca bardzo dużo, obsługa miła. Nie robią problemu kiedy przyjdziemy z psem, nawet podczas upału nas czworonożny przyjaciel otrzyma miskę wody za darmo. Możliwość płatności kartą i gotówka. Jedynie kiedy aura pogodowa będzie deszczowa i mocno wietrzna na komfort nie ma co wtedy liczyć”
“Super miejsce i klimat, trochę drogi wjazd, ale atmosfera go rekompensuje.”
“Pizza najlepsza na świecie. Tak mnie urzekła pizza Calabria, którą mi zaproponowała moja obecnie najlepsza kumpela, Barmanka Ilona że zamówiłem dowóz dwóch takich pizz.”
“Miła atmosfera, dobra muzyka generalnie lepiej niż energy2000”
“Mam nadzieję, że to wszystko pierdolnie łącznie z moim życiem”
“Polecam, duży wybór aktualnych ofert sylwestrowych.”
“Świetne miejsce w samym Sercu Lublina i cudowny koncert na otwarcie klubu zespołu Prezydent. Majestatyczna i prześliczna o arystokratycznej urodzie wokalistka śpiewająca klasycznie, pop, rock, disco i charyzmatyczny frontman wykonują covery w wersjach czasami nawet lepszych od oryginałów. A sam klub z kilkoma salami, dużym parkietem, dużymi barkami z podglądem na salę taneczna i scenę robi wrażenie.”
“Jak dla mnie najlepsza opcja w Lublinie :) Jeżeli chcesz bawić się do muzyki, którą gra się w najlepszych klubach w Polsce i Europie, napić się najlepszych koktajli w mieście i zostać obsłużonym na poziomie - to jest to miejsce!”
“Super lokal, świetna obsługa. Miła ochrona, barmani doświadczeni. Super Polecam najlepszy lokal na wschodzie!”
“Jak dla mnie b.dobre miejsce na spędzenie miło czasu. Świetna muzyka.Brak mi dawnego karaoke,bylo super słuchać wykonań utworów na żywo wykonawców.Dobra obsługa.W Ćmie polecam domowy żurek z jajkiem.Pychota”
“Po raz pierwszy odwiedziłam ten klub kilka miesięcy temu. Z racji że nieczęsto imprezuję byłam w ubiegłym tygodniu ja i moi przyjaciele bawiliśmy się znakomicie. Pysze drinki, świetna obsługa. Lokalizacja idealna a klimat bardzo oryginalny. Jedyny klub w którym czuje się dobrze! Średnia wieku 30+. Nie ma studentów. Polecam”