Przegląd katalogu
- 121 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 2% Ze zdjęciami
Znaleziono 121 wyników
Przeglądaj dworzec kolejowy w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 121 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 4,166 opinii i ocen.
“Fajnie się tam gania kózki pozdro”
“Dworzec, w którym jest bagażownia, z którego skorzystałam, miejsca do zjedzenia posiłku, przed budynkiem miejsca ze stolikami i ławeczkami, przy których w słonczną pogodę zjadłam posiłek i wypiłam herbatę. Czyste, płatne toalety. Polecam”
“Nadal stoi i o dziwo zadbany pozostaje.”
“Bardzo ładny budynek, szkoda że po zainwestowaniu ogromnych pieniędzy stoi pusty”
“Klimatyczne miejsce. Nadal czuć PRL. Mam nadzieje, że dzięki nowym trasom pociągów w końcu ożyje.”
“Przepięknie odbudowany budynek. Ale widać schemat tego jak upadają przewozy kolejowe. Nie jest to dworzec dla garstki potencjalnych klientów. Ale znajduje się parę kilometrów od Radzynia - pierwszy minus, został odbudowany i nie ma szans na wynajem powierzchni pod usługi - drugi minus. Fajnie byłoby, gdyby było inaczej i kolej sobie poradziła z zapaścią. Na razie jednak lokalne dworce są, pomimo sporych inwestycji, w dużym odwrocie.”
“Bardzo ładne miasto z fajnym pałacem. Tablica pamiątkowa na dworcu przypomina historię wyzwolenia miasta NIE przez ruskich.”
“Międzyrzecz jest ładnym miastem, tylko żabek nie ma. Edit: żabki są”
“Stacja nazywa się - Nałęczów ! (Nie ma czegoś takiego jak Nałęczów Drzewce, jeżeli chodzi o nazwę stacji kolejowej, mimo, że owszem, znajduje się we wsi Drzewce)”
“Było bardzo przyjemnie i luksusowo, pozdrawiam kolegów z Dęblina”
“Świetna stacja w deszczową pogodę 30 osób mieści się pod wiatą”
“Mała Wieś, ale jest tam pięknie”
“Przystanek. PKP jakich wiele. Względny porządek”
“Peron obecnie leży ok. kilometra bliżej Łukowa.”
“Z Lublina do Niemiec pociągiem szybciej jak samolotem.”
“Stacja kolejowa z bocznicą do zakładów tłuszczowych. Dobra współpraca z obsługą :)”
“Fajna miejscowość , przyjaźni mieszkańcy.”
“Polecam każdemu kto tutaj przyjeżdża, miejscowość oferuje szlak wzdłuż Krzny prosto do BP, spływy kajakowe i zajefajny przystanek kolejowy. Polecam”