Przegląd katalogu
- 3,479 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 3479 wyników
Przeglądaj clinic w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,479 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 138,243 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam Panią Justynę jako dietetyka! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki jej wsparciu i wiedzy udało mi się nie tylko osiągnąć zamierzone efekty, ale także zmienić podejście do zdrowego odżywiania. Pomimo tego, że kontakt odbywał się zdalnie Pani Justyna zawsze służyła pomocą, motywuje i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.”
“Miałem okazję korzystać z usług pani psycholog w zakresie badań psychotechnicznych dla kierowców i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i szczegółowe wyjaśnienie każdego etapu badania sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i bezstresowo.”
Studio Urody SowiPazur łączy staranność wykonania z przyjazną atmosferą. Studio oferuje stylizację paznokci w kameralnych warunkach. Każda wizyta przebiega spokojnie, z naciskiem na staranną realizacj...
STUDIO BARBERSKIE GENTLEMEN to salon fryzjerski, w którym liczy się precyzja i dopasowanie fryzury do oczekiwań. W ofercie znajdują się strzyżenie, koloryzacja, stylizacja. Na miejscu czeka życzliwa a...
“Pani Monika jest cudowną osobą pod każdym względem. Jako rehabilitantka i jako człowiek. Uwielbiam takich młodych ludzi, którzy mają i pasję i wiedzę i nie pracują za karę.”
“Zaangażowana w podejściu do każdej pacjentki na oddziale. Stanowcza, konkretną nie owija w bawełnę jest szczera. Ale przede wszystkim bardzo dobry specjalista”
“wspolpracuje z Pawłem od ponad roku, a trenuję zawodowo sport i mam sporo uszkodzeń wszelkiego rodzaju. Dzięki systematycznym ćwiczeniom pod jego okiem zawsze wracam do pełni sił, polecam!”
“Kobieta która z pasji wykonuje masaż, to czuć że dokładnie wie co robi. Pierwszy raz wyszłam z masażu naładowana nową energią do życia, nie tylko fizycznie ale i mentalnie. Ta atmosfera, ten klimat w gabinecie, w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pani Klaudii to lekarstwo dla duszy i ciała. Polecam!”
“Swietny specjalista, ogromna wiedza i doswiadczenie”
“Przyszedłem do Pana Karola z urazem prawego barku, a niestety jestem praworęczny. Mimo że to była moja pierwsza wizyta, Pan Karol pokazał wielkie zainteresowanie i profesjonalizm w tym co robi. Znalazł przyczyne problemu, zredukował ból o polowę i pokazał ćwiczenia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego fizjoterapeute, bo mimo lekkim oporów do wizyty to bardzo pomógł i uspokoił. Obecnie czekam na wizyte kontrolną.”
“Serdecznie polecam Pana Grzegorza Wójcika. Pan Grzegorz przedstawił mi ofertę ubezpieczenia mieszkania, jasno i konkretnie tłumacząc wszystkie niejasności w niej zawarte. Doradził jaka wersja ubezpieczenia jest dla mnie odpowiednia a nie jaka jest najdroższa. Chętnie będę wracał do Pana Grzegorza w przypadku innych potrzeb ubezpieczeniowych. Wszystkim z czystym sercem mogę polecić Pana Grzegorza jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę.”
“Serdecznie polecam usługi Edyty! Jest profesjonalistką i podchodzi do swojej pracy holistycznie z dużą uwagą, cierpliwością i wrażliwością na drugiego człowieka. Pierwszy raz korzystam z usług kosmetologa ale dzięki wiedzy Edytki zabiegi działają cuda i dodatkowo w jej w gabinecie czas wizyty to chwila totalnego relaksu! Wykorzystywane kosmetyki podczas zabiegów są najwyższej jakosci a w gabinecie jest czysto (wręcz sterylnie) a do tego przytulnie i komfortowo co uważam jest bardzo ważne! ♥️ dziękuję za Twoją pracę Edytko i polecam z czystym sumieniem!”
“Polecam wizyty u Pana Michała z czystym sumieniem i z całego serca! Pomógł mi w moim poważnym problemie z kolanem. Atmosfera przesympatyczna a Pan Michał to profesjonalista z cudownym podejściem do pacjenta.”
“Bardzo dobry masaż, relaksujący, zasnęłam. Polecam.”
“Polecam Panią Natalię, pełny profesjonalizm. Świetnie przeprowadzony wywiad przed rozpoczęciem wizyty. Co prawda byłam dopiero na dwóch wizytach ale po nich i planie ćwiczeń od Pani Natalii jest już po mału co raz lepiej ☺️ polecam”
“Bylam na 2 wizytach po ciazy u p.Julii i bardzo mi pomogla z nadmiernym napieciem mdm, zaproponowala cwiczenia i wyjasnila jasno co robic dalej. Fajna atmosfera i elastycznosc w terminach wizyt.”
“Mam tylko dobre słowa dla Pani Iwony - z całego serca polecam.”
“Polecam fizjoterapię u Rafała, profesjonalne podejście i krótki czas oczekiwania na wizytę. Ogromna wiedza a przede wszystkim miła i przyjazna atmosfera. Efekty widoczne już po pierwszej wizycie”
“Wspaniały specjalista w swoim zawodzie, do pacjentów podchodzi w sposób całościowy i niezwykle profesjonalny. Dodatkowo mgr A. Paprota jest osobą otwartą, komunikatywną i przesympatyczną. Miło trafić na właściwą osobą we właściwym miejscu. Szczerze polecam!”
“Osobiście polecam. Poddaje się tu zabiegom od lat i widzę z każdym rokiem poprawę. Pani doktor z uśmiechem wita pacjenta a dla oczekujących znajdzie się w poczekalni czekoladka i woda.”
“Szczerze polecam Panią Agnieszkę, juz po 2 wizytach bol praktycznie minął. Wczesniej odwiedziłem kilku Fizjo i żaden nie był mi w stanie pomóc. Jeżeli zastanawiasz sie nad tym gdzie udać sie z bólem i chcesz zauważyć efekty to wybierz Panią Agnieszke :)”
“Świetne rozeznanie w produktach, możliwościach i realnych potrzebach. Zaufałem raz i tak zostałem.”
“Pełny profesjonalizm. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Dagmary powodują, że z całkowitym zaufaniem można oddać się w Jej delikatne, a zarazem zdecydowane dłonie. Poza tym jest niezwykle milą osobą. Polecam!”
“Witam, wczoraj uczestniczyłam w spotkaniu z Panią Jagodą. Jestem pod ogromnym wrażeniem dotyczącym wiedzy i umiejętności. Polecam wszystkim kobietom, niezależnie od problemu z jakim się zmagają. Od nastolatek po seniorki. Szczególnie polecam w przygotowaniu do porodu naturalnego, w połogu a także po CC. Pozdrawiam cieplutko Kasia Dziaduszek”
“Dobrych pare lat temu byłam pacjentką Pana doktora Pawła Iberszer.Opinie wystawiam dopiero teraz ponieważ natknęłam się na gabinet doktora w OnkoCentrum i wspomnienia ruszyły. Jak dobrze pamiętam był to Szpital Kolejowy. Zapamiętałam Pana dr jako empatycznego , zabawnego człowieka w pełni zaangażowanego w problem zdrowotny z jakim przyszłam. Lekarz o złotym sercu.Polecam.”
“Serdecznie polecam Pana Dr, życzliwe podejście do małego pacjenta, zainteresowanie stanem zdrowia dziecka również po wizycie, dobrze dobrane leczenie. Polecam i pozdrawiam.”
“Serdecznie polecam, Pan Hubert to specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalizm połączony z miłą atmosferą panującą w gabinecie gwarantuje poprawę samopoczucia. Jeszcze raz polecam.”
“To wyjątkowe miejsce, gdzie można odnaleźć balans, luz w ciele i poprawić dobrostan psychofizyczny :). Korzystam z terapii u pana Łukasza. Fantastyczny specjalista, empatyczny, kontaktowy i sympatyczny. Kompleksowo zajmuje się problemem, zwracając uwagę na styl życia pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na pytania, pomagając zrozumieć istotę problemu. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!”
“Polecam bardzo Panią Iwonę . Pierwsza osoba , która tak zainteresowała się dzieckiem . Zleciła komplet badań , po odebraniu wyników wytłumaczyła wszystko i rozpisała suplementację i dzisiaj mamy duży sukces .Bardzo miła i sympatyczna .Posiada bardzo dużą wiedzę , potrafi bardzo dobrze interpretować wyniki badań . Polecam”
“Byłam dzisiaj na badaniach i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Obsługa była uprzejma i profesjonalna, wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnego oczekiwania. Lekarz i pielęgniarka wykazali się dużą kulturą osobistą i zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam tę placówkę.”