Przegląd katalogu
- 4,859 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 4859 wyników
Przeglądaj car service w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,859 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 434,971 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam stację diagnostyczną. Profesjonalna obsługa, bardzo miły Pan diagnosta. Przy okazji przeglądu ustawione światła. 5/5 gwiazdek!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. POLECAM”
“Miałem problem z AdBlue i filtrem SCR w ciągniku. Serwis Bighand poradził sobie świetnie – przyjechali do gospodarstwa, zrobili czyszczenie na miejscu i uruchomili maszynę. Bardzo profesjonalne podejście, świetna komunikacja i rzetelność. Dzięki nim uniknąłem przestoju podczas żniw. Dla rolników to serwis naprawdę godny polecenia.”
“Wszystkie moje auta naprawia bardzo fachowo. Że trzeba zapłacić dobrze za dobrą robotę to trzeba. Właściciel ma dużą wiedzę praktyczną i niejeden raz szczera prawda czy coś ma sens robić czy nie zaoszczędziła mi nerwów i niepotrzebnych wydatków. Polecam warsztat ludziom którzy trzeźwo patrzą na świat motoryzacji a nie niecierpliwym łowcom promocji.”
“Przeglad piaggio 5/5 Peugota nie stety trzeba uzupelniac podswietlenie tablicy rejestracyjnej :) Mimo wszystko fachowo na spokojnie bez strzepienia nerwow jak to nie raz bywa.”
“Bardzo miła, uprzejma i usmiechnięta Pani obsługuje klientów, natomiast Pan sprawdził zawieszenie, znalazł przyczynę awarii i wytłumaczył dokładnie na czym polega problem. Rzeczowa diagnoza w dobrej cenie. Polecam!”
“Bardzo dobry serwis, pracują profesjonalnie, dobre ceny( robiłem Volvo V50).Na 100% polecam wszystkim! Jestem bardzo zadowolony z obsługi!!!!”
“Filia działa wzorowo. Obsługa fachowa i rzetelna . Bardzo polecam !!!”
“Trafiłem do tego warsztatu z wkrętem w oponie i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Obsługa na najwyższym poziomie – szybko, sprawnie i profesjonalnie. W poczekalni można napić się naprawdę dobrej kawy, co umila czas oczekiwania. Ceny są bardzo konkurencyjne, a jakość usług rewelacyjna. Zdecydowanie polecam ten punkt każdemu, kto szuka solidnego wulkanizatora i warsztatu!”
“1. uczciwość, 2. dokładność, 3. terminowość, 4. rzetelne oszacowanie kosztów PRZED naprawą, propozycja różnej ceny zależna od ceny części i uczciwa informacja co do ich trwałości i jakości, 5. czas na rozmowę dla każdego Klienta. Przez ponad dwadzieścia lat rzetelnej, uczciwej usługi i każde auto oddaje bezawaryjną jazdą. Dziękuję w imieniu moich aut :) Wszystko sprawdzone, zbadane i zadbane. A nad wszystkim czuwa szef, który poza tytułem mgr inż ma wiedzę praktyczną i żadnego auta z placu nie wypuści jak go sam nie sprawdzi. Polecam tym, którzy cenią jakość!”
“Przegląd zrobiony od ręki, szybko i bezproblemowo :) Jednym słowem - polecam!”
“Byłem kupić wycieraczki - super obsługa 35 zł i jeszcze sam szef serwisu się pofatygował, żeby je zainstalować! Jeszcze innym razem kupowałem gaśnicę, trójkąt i inne akcesoria, też cierpliwy i pomocny Pan przy kasie ;-)”
“Dziś zrobiono pierwszy przegląd serwisowy skutera. Podejście do klienta już na etapie umówienia wizyty telefonicznie bardzo rzeczowe i profesjonalne. Sam serwis natomiast rzeczowy i skrupulatny. Bardzo dziękuję za profesjonalny i rzetelny przegląd skutera. Pan serwisant bezbłędnie i dosłownie na "dzień dobry" wyłapał bardzo niebezpieczną usterkę w postaci nieskręconej kolumny kierowniczej. Nakrętka trzymała się na jednym zwoju! A skuter tyle co po przeglądzie zerowym (w innej firmie). Pan Grzegorz to mechanik z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zrobił serwis z pełnym zaangażowaniem i widać też w Jego pracy olbrzymią pasję. Dziękuję bardzo Panie Grzegorzu i pozdrawiam serdecznie. Ps. Do zobaczenia na kolejnym przeglądzie serwisowym:)”
“Pomoc od ręki. Serdecznie polecam.”
“Z czystym sumieniem mogę polecić. Znają się na Francuzach jak mało kto. Bardzo profesjonalna obsługa - gdy pojawiają się jakiekolwiek awarię jest telefon ze strony właściciela. Dość szybkie terminy, co do cen - tanio nie jest ale jakość idzie w parze z ceną.”
“Wszystko super, pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona z wykonanej usługi, polecam w 100%”
“Bardzo polecam. Od kilku lat korzystam z usług i pomocy serwisu. Zawsze profesjonalne i uczciwe podejście do klienta. Pomocni, zawsze doradzą, a podczas czekania na auto, częstują dobrą kawą ✌️”
“Bardzo konkretny mechanik, szybko zdiagnozował usterkę. Naprawa kompleksowa i ekspresowa. Przy odbiorze auta powiedział co zostało wymienione i nawet pokazał starą część :) Ceny przystępne :) na pewno wrócę :)”
“Przegląd zrobiony chwila moment bez zbędnych formalności i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu i dbałości o istotne szczegóły. Do tego myjnia gratis dla każdego kto zrobi przegląd.”
“Bardzo miła obsługa, szybko konkretnie i na temat.”
“Super zaopatrzenie szybka realizacja zamówien szybka1 dostawa do warsztatu”
“Polecam. Geometria, ustawienia top. Jakość obsługi: miło, sympatycznie. Super atmosfera”
“Fajny i dobrze wyposażony warsztat. Mili mechanicy. Robiłem geometrie kół - wykonana profesjonalnie.”
“5+ Umówiony przez e-mail na konkretną godzinę. Punktualnie obsłużony. Szybka diagnoza u naprawa instalacji LPG Stag 300 w kilkanaście minut. Ceny przystępne. Bardzo miło i fachowo. Wesołych świąt i dużo zdrowia.”
“diagnostyka szybko i sprawnie ! naprawy samochodów nie oceniam bo nam swojego mechanika ;) dodatkowy atut to myjnia automatyczna w przystępnej cenie”
“Pomimo sporej ilości negatywnych opinii ja jestem z usługi zadowolona. Szybko, sprawnie, bez kolejki i bez wcześniejszego zapisywania się.”
“Jestem mile zaskoczona profesjonalną obsługą i doradztwem. Pan Kamil( w okularach) z działu sprzedaży, w oddziale lubartowskim, pomógł sprawnie dobrać akumulator, doradził wszystko na najwyższym poziomie, sprawdził, co należy, pomógł w dostarczeniu części do auta. Czułam się zaopiekowana, tym bardziej, że mechanika pojazdowa to nie mój konik. Pomimo niemiłego incydentu na urlopie, dzięki Panu Kamilowi, sprawa została szybko załatwiona. Gratuluję firmie świetnego pracownika!”
“Polecam z czystym sumieniem.Obsługa i wycena bardzo konkretna,czułem że mój samochód znalazł się w dobrych rękach i nie zostanę naciągnięty.”
“Super obsługa blacharze pierwszej klasy”