Przegląd katalogu
- 508 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 508 wyników
Przeglądaj baby stores w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 508 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 160,782 opinii i ocen.
“Bardzo miła Pani ekspedientka w dłuższych ciemnych włosach, jakiś czas temu pomogła mi w wyborze perfum. Podziwiam za cierpliwość bo sam jej do siebie nie mam......”
“Dzięki za to, że można wejść z pieskiem do każdego Rossmanna. Marka rossmann jako jedna z pierwszych dostrzegła, że ludzie chcą móc załatwić sprawy oraz wyjść z psem. Dziękujemy”
“Przy kasie obsługuje często przemiły pan(nawet dziś 27.06) – zawsze uśmiechnięty, uprzejmy i serdeczny. Tacy ludzie naprawdę potrafią poprawić humor na cały dzień. Ten pan zaraża pozytywną energią ❤️ Taka obsługa to prawdziwy skarb – szefie, dajcie mu podwyżkę! Zasługuje na to w 100%!”
“Na tak małym "areale" pomieścić tak wiele dobrego -szacun i zawsze jest miła obsługa”
“Sklep super zaopatrzony, przemiła obsługa, dziewczyny zawsze służą pomocą w odnalezieniu danej rzeczy bądź rozmiaru ☺️”
“Świetny sklep I w przystępnej cenie. Moje dziecko uwielbia ten sklep. Serdecznie polecam.”
“Jedyny Lidl w Świdniku... Trzymają poziom, wszystko się zgadza z gazetkami. Obsługa pomocną, czego chcieć więcej :-)”
“Wszystko wporzadku, bardzo fajna obsługa”
“Bardzo miła obsługa , duży wybór asortymentu!”
“Najlepszy sklep w okolicy,smaczne wędliny i pieczywo,Polski kapitał,polecam wspierać swoich nie zagraniczne blaszaki z paszą.”
“Ekstra obsługa, można sobie pogadać, opowiedziec jak miną dzień. Towar świeży, ceny niskie a opinie wysokie”
“Dobrze zaopatrzony lokalny sklep, miła obsługa.”
“Bardzo dobry sklep nie tylko spożywczy. Zawsze świetnie zaopatrzony a jak czegoś brak to na życzenie Klienta półki wkrótce uzupełnione. Fantastyczna załoga, Panie zawsze pomocne i uśmiechnięte nawet gdy zmęczone tworzą świetną przyjacielską atmosferę. Częste promocje Lewiatana oraz informacje na telefon dla stałych klientów (czytaj mojej Żony) są bardzo pomocne w tworzeniu domowego menu. Polecam !”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Warzywa i owoce zawsze świeże i dostępne. Duża gama alkoholi i win.”
“Polecam sklep, bo w nim dosłownie wszystko co potrzebne do kuchni i na stół... w najlepszej oczywiście jakości, w tym moje ukochane warzywa i owoce, z których ostatnio urzekły mnie wyjątkowym smakiem czereśnie. Dogodny podjazd prosto z ulicy, miła, fachowa, pomocna obsługa ... i wyjątkowa Szefowa, właścicielka sklepu. Pozdrawiam ... czasami nieco spóźniony klient, ale zawsze mile obsłużony :)”
“Lokalny, dobrze zaopatrzony sklep. Miła i pomocna obsługa.”
“Panie z obsługi bardzo miłe, bogaty asortyment, stoisko wedliniarskie. Jest świeże pieczywo i cukierki na wagę. Przystępne ceny i promocje.”
“Miła obsługa, świeże wędliny, bogaty asortyment, ceny optymalne. Jedyny minus może być taki że osoba niepełnosprawna na wózku nie wjedzie dk sklepu (są schody).”
“Ładny czysty sklep , kolorowe półki czyli towary wyłożone na maxa. Dział mięsny dosyć bogaty. Na każdym kroku można się o coś spytać i widać że jest przyjemna obsługa”
“Zawsze uprzejme panie, dobry asortyment. Bez kolejek, bez tłumów.”
“Super zmiana w sklepie, świeżo czysto miło profesjonalnie”
“Miła obsługa. Towar logicznie ułożony, nie trzeba wiele czasu by skompletować długą listę zakupów. Nawet długa kolejka przy kasie jest szybko rozładowywana. Szybko można uzyskać pomoc gdy czegoś się potrzebuje. Polecam na okazyjne i codzienne zakupy.”
“Sklep bardzo dobrze wyposażony, sprzedawczynie bardzo miłe. Widać że właścicielowi zależy na kliencie”
“Bardzo ciekawe miejsce jest paczkomat i mały sklepik”
“Super panie, ktore czesto proponuja jakis tanszy zamiennik z innej firmy. Cena nizsza a sklad ten sam. Super”
“Bywam tam coraz częściej i coraz więcej kupuje. Najczęściej jakieś rzeczy na kemping albo do ogrodu. Czasem przybory papiernicze dla dzieci. Jeszcze nie trafiłem na coś co by było jakiejś masakrycznej jakości. Poza tym, płacąc za coś grosze nie oczekuję, że posłuży mi przez 10 lat. Obsługa jest bardzo miła, jest wystarczająco dużo miejsca do robienia zakupów i jest czysto. Ceny niskie. I co ciekawe, często zmienia się asortyment, dzięki czemu, niby sklep ten sam a na półkach coś innego.”
“Pani, która była dziś w sobotę 9.06, sama po godzinie 20, zasługuje na wielką pochwałę. Pomimo dużej kolejki emanowała wielkim spokojem, co mam wrażenie udzielało się każdej osobie czekającej. Dodatkowo nie pozostawiała pacjentów bez porady czy wyjaśnienia co do stosowania danych preparatów, była bardzo uprzejma. Wielkie brawa, oby więcej takich farmaceutów! :)”
“Bardzo profesjonalna, pomocna i życzliwa obsługa jest z pewnością największym atutem tej drogerii. Bardzo lubię robić tam zakupy, bo wiem, że mogę liczyć na fachową pomoc pań konsultantek.”
“Zawsze czysto, towar na półkach jest, ktoś z obsługi też się zawsze znajdzie. Asortyment duży. Zakupy przez aplikację bezproblemowe, odbiór zamówienia złożonego przez internet też bez problemów.”
“Bardzo lubię robić zakupy na ulicy Romantycznej Lublin. Pracuje tam pani Ania. Bardzo energiczna, miła, zawsze uśmiechnięta, zarażająca optymizmem. Najczęściej widzę ją jako pomoc przy kasach samoobsługowych. I nie tylko jako osobę, która tam stoi, ale faktycznie jej praca przekłada się na jakość kolejki. Tam jest porządek, ład, klient wie co ma robić a jak nie, to od razu uzyska pomoc. A to wszystko dzieje się z uśmiechem na twarzy i życzliwością co niestety jest rzadkością. Gratuluję takiego pracowitego i lojalnego pracownika. Pozdrawiam”