Przegląd katalogu
- 757 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 757 wyników
Przeglądaj automotive store w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 757 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 58,929 opinii i ocen.
“Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, i dobre ceny. Polecam”
“Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Obsługa klienta na fantastycznym poziomie! Auto zadbane i świetnie wyposażone. Wszystko przebiegło sprawnie i superprofesjonalnie. To czysta przyjemność współpracować z kimś po kim widać że nie tylko się zna na tym co robi, ale też to kocha.”
“Bardzo szybka i profesjonalna pomoc! Samochód został sprawnie odholowany, a obsługa była miła i rzeczowa. Polecam z całego serca!”
“Pełen profesjonalizm. Wszytko na czas i na tip- top. Dojeżdżam z Lublina na wymianę opon i po części, bo naprawdę warto! Polecam z czystym sumieniem.”
“Świetna zabawa i super przygoda! Przepiękna trasa przez wąwozy. Bardzo dobry kontakt z organizatorem, pan Tomasz bardzo pomocny, trasa dostosowana do grupy, czuliśmy się bardzo bezpiecznie, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Korzystaliśmy z dwugodzinnej przejażdżki samochodem terenowym podczas firmowej integracji i na pewno jeszcze wrócimy. Gorąco polecam!”
“Bardzo miły i rzeczowy właściciel, kontakt od samego początku był czystą przyjemnością. Wypożyczyłem kampera razem z dziewczyną na weekendowy objazd Bieszczad i to był cudownie spędzony czas. Wspomnienia bezcenne!! Kamper bardzo dobrze wyposażony, posiada wszystko co jest potrzebne na taki wyjazd, spało się w nim bardzo wygodnie, natomiast komfort jazdy – „bajka”. Na żywo robi ogromnie pozytywne wrażenie :) Polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam właściciela! Będziemy wracać ;)”
“Super wypożyczalnia.Pracownicy bardzo profesjonalni i uprzejmi dla klienta. Proces wypożyczenia auta jasny i bezproblemowy, wszystko dokładnie wyjaśnione. Polecam!!!”
“Serdecznie polecam. Busy czyste, sprawne, wszystko zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Na pewno skorzystam z usług Pana Kamila kolejny raz!”
“Świetna wypożyczalnia - zdecydowanie polecam! Obsługa niezwykle uprzejma i profesjonalna, doskonały kontakt telefoniczny i pełne wsparcie na każdym etapie wynajmu. Samochód czysty, sprawny i gotowy do jazdy. Chętnie wrócę ponownie.”
“Miałem okazję korzystać z mniejszego busa z tej wypożyczalni, auto czyste, zadbane,polityka paliwowa w pełni zrozumiała, akurat przejechałem mało kilometrów, więc gdyby paliwo było niedolane dało by się zauważyć. Elastyczne godziny zwrotu auta. Właściciel rzeczowy i konkretny. W razie konieczności z chęcią wrócę. Polecam”
“Nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania. Doradca naprawdę walczył o najlepsze warunki i widać było, że mu zależy. Kultura osobista na najwyższym poziomie, a przy tym zero sztuczności, po prostu konkretna rozmowa i fachowe doradztwo które rzeczywiście mi pomogło.”
“Potrzebowałem busa na już, znalazłem numer w Google i szybko udało mi się wypożyczyć busa. Busy czyste i zadbane. Napewno wrócę!”
“Super firma w ciągu 5 min rozmowy wszystko, załatwione, ustalone, transport samochodu zlecony po 4 dniach stal na podwórku... (niemcy) a najlepsze jest To ze od razu profesjonalne podejście przy pierwszej rozmowie (brak wcześniejszego kontaktu) jak najbardziej POLECAM napewno jeszcze nie raz skorzystam. !!”
“Polecam dobry kontakt z klientem i szybki czas realizacji usługi ;)”
“Konrad zawsze doradzi. Profesjonalna pomoc.”
“Bardzo szeroki asortyment duży wybór szczególnie ciągników rolniczych. Uczciwy sprzedawca. Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam innym.”
“Polecam. Pan Artur bardzo profesjonalny i kontaktowy. Dzięki niemu zaoszczędziłem dużo pieniędzy ponieważ zweryfikował wynik przeglądu sporego serwisu, wymienił tylko to co było faktycznie do wymiany.”
“Współpraca od 3 może 4 lat. 100% zadowolenia, szybko konkretnie z dobrą poradą i w dobrych cenach. Polecam”
“Pan nam pomógł z olejnym problemem! Polecam z całego serduszka!”
“Jestem mega zadowolony. Wszystko załatwione tak, ja być powinno,czyli szybko i bez problemów. Polecam w 100%”
“Polecam, jeśli auto terenowe to tylko tu.”
“Bardzo serdecznie polecam firmę TopCar.Pomoc na każdym etapie od wyboru auta i licytacji co prowadził Kamil bardzo fachowo i profesjonalnie juz drugie auto z nim kupiłem i zapewne nie ostanie. Jestem mega zadowolony z zakupu, transportu, naprawy -na każdym etapie pełen profesjonalizm.”
“Nie ma drugiego takiego sklepu gość we wszystkim pomoże doradzi i kultura ogółem 10 gwiazdek szkoda że skali brak”
“Zdecydowanie polecam bikers-shop!! Szukałem PIT’a i po kilku rozczarowaniach z mało kompetentnymi sprzedawcami w Warszawie kolejny wybór padł na sklepy w okolicy Torunia / Bydgoszczy oraz właśnie na bikers-shop w Rykach. Finalnie zdecydowałem się na Ryki ze względu na dobre opinie na google i dlatego że sklep jest po prostu bliżej z Warszawy (ok 1 godz. drogi). Na miejscu przywitał mnie Maciek (wówczas jeszcze Pan Maciek hehe) który poświęcił nam prawie 2 godz. cierpliwie odpowiadając na każde nasze pytanie. Maciek ma ogromną wiedzę, dobrze doradza i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Do tego na miejscu jest spory wybór akcesoriów, ciuchów itp. Finalnie kupiliśmy co chcieliśmy z transportem do Warszawy (cześć rzeczy można na spokojnie zamówić z przesyłką kurierską w cenie). Szczerze polecam i uważam, że warto poświęcić 1 godz. na podróż z Warszawy aby na miejscu dostać na serio fachową pomoc i doradztwo. Na pewno jeszcze skorzystam z biekrs-shop! Pozdr i LwG”
“Przyjechałem do Auto Serwis Rima z moim 20letnim gruzikiem, do którego już stracił nadzieje mój dotychczasowy mechanik, a także kilku innych. Pół roku nikt nie mógł tego ogarnąć. Dopiero tutaj spotkałem ludzi którzy pochylili się i jeszcze mają serce do mechaniki. Usterka której nie mógł nikt naprawić okazała się trudna do zdiagnozowania. (trzaski z okolic maglownicy) Nie obyło się bez pomyłek, ALE tutaj właściciel i jego ekipia nie poddają się tak łatwo, a do tego dokonali poprawek na swój koszt! UCZCIWOŚĆ, DETERMINACJA i ludzie którym na prawdę jeszce zależy na naprawie auta, a nie tylko na wymienieniu części! (a to nie jest takie oczywiste w każdym warsztacie!) Z czystym sumieniem 5 gwiazdek. Pozdrawiam, Tomasz. Srebrny Outlander 2003”
“Bardzo szybka i naprawdę dobra robota. Przyjechałem i powiedziałem co jest z samochodem. A taki pan z broda od razu kazał wjechać na kanał. I po godzinie samochod samochod był zrobiony. I naprawdę mało zapłaciłem. Polecam bo warto.”
“Wulkanizacja na mapie Lublina do szczerego polecenia! Najwyższa jakość usług, skalibrowany sprzęt, zero problemów po wyważeniu, żadnego bicia, przy czym nie montowane są całe pakiety odważników po całym obrysie felgi tylko tyle ile jest tak naprawdę konieczne. W zależności od koloru felgi są dostępne srebrne i czarne odważniki (być może inne kolory których nie zauważyłem) dzięki temu zachowana jest estetyka. Nie trzeba się bać o uszkodzoną alufelgę podczas zakładania opony- Właściciel przykuwa do tego swą ogromną uwagę. A ceny za usługę są takie, że mogą zaskoczyć... Ale tylko pozytywnie! W porównaniu do konkurencji jest BEZKONKURENCYJNY. Byłem, jestem i będę stałym klientem, jak najbardziej zadowolonym klientem :) Do zobaczenia w kolejnym sezonie!”
“Bardzo polecam! Profesjonalna obsługa jeśli chodzi o sprawy związane z mechaniką jak i z pomocą w zakupie auta. Konkretnie, bez owijania w bawełnę Michał robi dobrą robotę.”
“Fachowość, profesjonalizm i szybki czas realizacji kasacji pojazdu - praktycznie na "telefon". Bardzo dobry kontakt. Zostałem uratowany z opresji (uszkodzenie auta) w szczerym polu, a nawet odwieziony do domu za co bardzo dziękuję. Polecam usługi tego Przedsiębiorcy.”
“Polecam. Zamówienie przez telefon bądź sms. Przeważnie realizacja częsci na następny dzień. Informacja o gotowości do odbioru części. Wydzielone stanowisko dla auta klienta kupującego w sklepie.”