Crystal Ambasada Piękna
“zdecydowanie polecam. koloryzacja perfekcyjna. przemiła atmosfera. Bardzo duże doświadczenie i co bardzo wazne fryzjer, który słucha Klienta a nie robi co mu pasuje. Miejsce do którego bede wracac :) A Pani Angelika to mistrz :)”