Awaryjne otwieranie samochodów, drzwi, pogotowie ślusarskie Marlon
“Bardzo profesjonalna obsługa pan przyjechał w niedzielę . Otworzył zamek bardzo szybko i wymienił. Polecam z całego serca.”
Znaleziono 12 wyników
“Bardzo profesjonalna obsługa pan przyjechał w niedzielę . Otworzył zamek bardzo szybko i wymienił. Polecam z całego serca.”
“Jedna z najlepszych ekip które były zaangażowane w budowie mojego domu. Instalacje (ogrzewanie podłogowe, kotłownia, kanalizacja, rekuperacja) wykonane starannie i zawsze terminowo. Wysoka kultura pracy. Świetny kontakt. Polecam każdemu w ciemno.”
“Polecam, bardzo duży asortyment, ceny przystępne”
“Super fachowiec. Sprawnie i bezkonfliktowo. Polecam”
“Na przełomie roku, w nowo oddanym bloku mieliśmy bardzo poważne zalanie. Szkody w 5 mieszkaniach oraz 40 komórkach lokatorskich na poziomie -1. Moje mieszkanie było bezpośrednio pod miejscem awarii. Stres, strach … ale polecono mi firmę INFRA SKAN. Pan Michał pojawił się w dniu pierwszego kontaktu. To był drugi dzień po zalaniu - małe zacieki już prawie były niewidoczne ale odczyty wilgotnościomierzem elektrycznym i pomiar termowizyjny był jednoznaczny - ściana w środku była całkiem mokra. Oczywiście ściany pomalowane farbą zmywalną, czyli wilgoć uwięziona w ścianie. Bez zdrapania farby ze ścian i specjalistycznego sprzętu, osuszenie ścian trwałoby miesiącami. Pan Michał pomógł nie tylko mi ale również moim sąsiadom i podjął się osuszenia ogromnej powierzchni (40 komórek lokatorskich). Co kilka dni przeprowadzał odczyt weryfikujące postępy suszenia. W chwili obecnej już wszystko osuszone. Odczyty prawidłowe. Wiedza, profesjonalizm, rzetelność oraz świetny kontakt. Gorąco polecam. Panie Michale jeszcze raz dziękujemy za wszystko.”
“Gorąco polecam! pełen profesjonalizm w podejściu do klienta!”
“Bardzo profesjonalna firma, jakość usługi na najwyższym poziomie, zlecenie wykonane w terminie. Polecam!”
“Pan Daniel wymalował nam kuchnię. Pełen profesjonalizm. Przygotowanie ścian, obróbka nierówności, położenie gładzi, wybór farby, i efekt był i jest świetny. Dzisiaj skończył wykończenie po montażu drzwi wejściowych. Ponownie pełen profesjonalizm. Każdy detal, nawet ten najmniejszy, został zauważony i skorygowany. Bardzo polecam, warto! 10/10!”
“Jesteśmy zadowoleni z kontraktu który polegał na wytworzeniu konstrukcji stalowych. Bardzo polecam”
“Pożądnie skręcone meble. Idealnie zamontowana bez żadnych skaz kabina orysznicowa. Nic dodać nic ujac”