Kowalski. Auto Części. Wypożyczalnia przyczep
“Mega obsługa! Super doradztwo i pomoc w doborze części. Tak powinna wyglądać obsługa. Polecam jako zadowolony klient, z pewnością będę tam powracał.”
Znaleziono 6 wyników
“Mega obsługa! Super doradztwo i pomoc w doborze części. Tak powinna wyglądać obsługa. Polecam jako zadowolony klient, z pewnością będę tam powracał.”
“Super obsługa fajne auta krótkie terminy dla mnie ekstra”
“Super obsługa fajne auta krótkie terminy dla mnie ekstra”
“Pomogli nam jak tylko mogli. Polecam.”
“W połowie stycznia zakupiłem w tym komisie Audi A6 C6. Zostałem o wszystkim poinformowany co się dzieje w aucie oraz profesjonalnie obsłuzony. Sprawdziłem samochod i jak mówili nie bity i nie malowany! Jestem zadowolony z komisu i polecam gorąco! Pozdrawiam właścicieli komisu. Rzetelna obsługa i właściciel był w stałym kontakcie ze mną!”