PTTK Oddział w Bochni
“Wycieczka do Czarnogóry Bardzo udana wycieczka ale od początku. Autobus komfortowy z bardzo dobrymi kierowcami zawsze służącym pomocą pasażerom i po mistrzowsku manewrującym w ciasnych uliczkach czarnogórskich miast. Pilot wycieczki Pan Rafał kompetentny, świetny organizator, umiejący zapanować nad grupą i poprawić w razie potrzeby jej zdyscyplinowanie, aby zwiedzanie Czarnogóry było sprawne i przyjemne. Słowa uznania za wiedzę o tym kraju należy się również Pani Dorotce naszej przewodniczce po Czarnogórze. W tym miejscu chciałoby się życzyć, żeby każdy przewodnik był taki jak Pani Dorota to zwiedzanie byłoby nie tylko atrakcyjne ale też na długo zapamiętane. Słowem brawo PTTK Bochnia za udaną imprezę turystyczną w doborowej obsadzie. Podziękowania specjalne dla Pani Doroty, Pana Rafała i dwóch Panów Piotrów (kierowców), którzy przyczynili się w dużym stopniu do sukcesu tej wycieczki. Ps. Nasza propozycja na przyszłość to warto nieco wycieczkę do Czarnogóry wydłużyć o 1-2 dni aby nie tylko po przyjeździe do Czarnogóry mieć dzień wypoczynku ale też po intensywnym zwiedzaniu tego kraju taki dzień był przed wyjazdem do kraju. Dobrym też miejscem do nocowania byłaby miejscowość Ulcinj najlepiej przy Velika Plaza(plaża piaszczysta).”