Przegląd katalogu
- 1,504 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 44% Ze zdjęciami
Znaleziono 1504 wyników
Przeglądaj taxi i transport towarowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,504 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 294,694 opinii i ocen.
“Byłem ostatnio i mega pozytywne zaskoczenie. Pizza ciepła, dobrze dopieczona i z dużą ilością składników, dokładnie tak jak lubię. Obsługa ogarniała temat szybko i była naprawdę miła i bardzo życzliwa (nawet Panie robiące pizzę pierwsze nas przywitały na wejściu). Fajny klimat, można spokojnie posiedzieć ze znajomymi. Jedyne co, to mogłoby być trochę więcej miejsc parkingowych, ale i tak było warto. Ogólnie bardzo polecam, bo w tym lokalu jakość trzyma poziom od długiego czasu.”
“Kiedyś zamawiałem często, ale się zepsuliście. Przypadkiem wybrałem Wasz nr telefonu i zamówiłem kompozycję własną. Przyjechała do mnie super pizza, dosyć szybko, ciepła i bardzo smaczna. Ciasto ekstra, idealnie wypieczone. Myślę że będę zamawiał regularnie. Polecam :)”
“najlepsza pizzeria w krakowie, pizza jest świeża, pyszna i baaardzo szybka dostawa. Dodatkowo można zamówić nawet w nocy gdy nadejdzie głód. same cudowne wspomnienia polecam serdecznie.”
“W końcu remont. Przez kilkanaście lat przejazd Klasztorną nisko zawieszony samochodem był nie lada wyczynem.”
“Korzystaliśmy z usług tej firmy podczas przeprowadzek jednego z biur. Pełen profesjonalizm, wszystko terminowo i zgodnie z planem. Korzystajcie!”
“Bardzo punktualny, miły i uprzejmy. Gorąco polecam. Korzystaliśmy z usług podczas weekendu nie było najmniejszych problemów.”
“Miła obsługa, bardzo uprzejmy i szybko reagujący pracownik! 5⭐️”
“Korzystałam z przewozu osoby niepełnosprawnej . Jestem bardzo zadowolona , firma pełny profesjonalizm, kierowcy ( obaj panowie z którymi miałam okazje przewozić mamę ) bardzo uprzejmi, profesjonalni . Bardzo dziękuje i na pewno skorzystam z Usług Waszej firmy nie raz .”
“Przejazdy są realizowane sprawnie i punktualnie, a kierowcy są uprzejmi, pomocni i profesjonalni. Samochody są czyste, zadbane i komfortowe, co znacząco podnosi jakość podróży. Dużym atutem jest także łatwość zamawiania kursu (przemiła centrala i dobra apka) oraz przejrzyste, uczciwe ceny. Najlepsza korporacja taxi w Krakowie. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo dobra pizza z mocno ciągnącym się serem i pysznymi oliwkami. Nawet średnią pizzą można łatwo zaspokoić głód 2 osób.”
“Przyjazny i bardzo profesjonalny kierowca, wygodny sedan”
“Profesjonalizm przez duże P. Polecam.”
“Jestem bardzo wdzięczny za dzisiejszą przeprowadzkę. Punktualnie, profesjonalnie, z uśmiechem, życzliwością, sprawnie i solidnie. Polecam i dziękuję!”
“Firma godna polecenia. Profesjonalny transport mebli aż do Francji. Wysoka kultura osobista pracowników.”
“Dziękuję....i za Mercedes i najlepszy serwis.cierpliwosc kierowcy.. najlepszi.....”
“Według statystyk sobota jest dniem w którym najczęściej zamawiamy pizze nie inaczej było u mnie, znam i lubię pizze z Orange. Problemem w tym dniu było dostarczenie pizzy zimnej, zgłosiłem przez telefon problem, następnego dnia zostało mi to zrekompensowane gorąca pizza. Polecam, nie jest to typowy zapychacz tylko świetna pizza na cienkim cieście z dobrymi składnikami. Jeśli transport nie zawiedzie to będziecie najlepsi na prądniku białym! Bardzo miła obsługa przez telefon. Pozdrawiam.”
“Centrum przesiadkowe. Duży ruch.”
“Świetna nowoczesna hala . Mimo 15 tys ludzi brak kolejek do WC i w strefie gastro . Poziom światowy. Jest super .”
“Malutka stacja na trasie Balice - Kraków Główny - Wieliczka. Ogólnodostępny parking, komfortowe wiaty i działający zegar. Nic więcej nie potrzeba.”
“Profesjonalne podejście do pracy i klijenta! Bardzo konkurencyjne ceny i fachowa obsługa! Polecam w 100%!”
“Bardzo ładny dworzec, bezpieczny i czysty, szczególnie wieczorem. Jest miejsce do siedzenia, gdy na zewnątrz jest zimno, i czytelne tablice informacyjne. Automat z napojami i przekąskami – to jeden z najlepszych dworców autobusowych w okolicy.”
“Piekna stacja po remoncie. Polecam”
“Wszystko na swoim miejscu windy działają czysto parking jest można stac całą dobę bez stresu. Jest pięknie po remoncie brawo PKP”
“Przejazdy z miłymi kierowcami chętnym do każdej pomocy - jestem strasznie zadowolona”