Szkoła Podstawowa Nr 3
“Chodziłem do tej szkoły dawno temu jest super i było w niej bezpiecznie dobra organizacja nauczycieli polecam wszystkim rodzicom dla swoich dzieci”
Znaleziono 13 wyników
“Chodziłem do tej szkoły dawno temu jest super i było w niej bezpiecznie dobra organizacja nauczycieli polecam wszystkim rodzicom dla swoich dzieci”
“Bardzo dobrze wyposażona szkoła, super grono pedagogiczne, cudowna atmosfera.”
“Moja mama i mój starszy kuzyn chodzili do dwójki”
“Fajna szkoła. Miłe wspomnienia. Zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii. Uczyłem się tutaj i złego słowa nie mogę powiedzieć. Super nauczyciele.”
“super szkoła, uczęszcza moj syn i super się bawi!!”
“Szkoła na poziomie, zadbana. Świetlica długo czynna, więc łatwo połączyć prace i szkołę dziecka. Mimo że dziecko niejadek, większość obiadów zjada i mówi że dobre. Nauczyciele raczej sympatyczni. Fajny orlik i boisko do kosza. Plac zabaw dla małych dzieci dostępny dla wszystkich po zajęciach. Jedyny mankament to palacze pod kamerą przed placem zabaw, oraz Ci skracający drogę przez teren szkoły obok boiska. Koło ławek przy boisku też sporo petów. Mało tablic przypominających że na terenie jednostek dydaktycznych, czyli przekraczając ogrodzenie szkoły obowiązuje całkowity zakaz paleni opatrzony do 500zl mandatu.. Straży miejskiej też nie widziałem ani razu z interwencja a podobno mają podgląd na kamery..”
“Bardzo dobra szkoła otwarta na potrzeby uczniów”