Przegląd katalogu
- 15 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 15 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Proszowicu, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 15 wyników w Proszowicu, Małopolskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 2,002 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam. Dziś byłam w sklepie ws braku towaru w zamówieniu oraz w celu wymiany produktu i bardzo miła Pani wymieniła produkty i uzupełniła moje zamówienie. Spokojnie i z uśmiechem....”
“Super sklep z ekstra cenami promocjami”
“Zakupy w tym miejscu są niezwykle przyjemne począwszy od estetycznie ułożonego asortymentu po przyjazną obsługę. Dodatkowym plusem jest to że sklep ma w ofercie produky, których inne, pobliskie sklepy w ofercie nie mają, dlatego w dużej mierze odwiedzam delikatesy na kolejowej.”
“Każdy dresiarz znajdzie tu coś dla siebie”
“Super obsługa, świetnie dobrany biustonosz, ogromny wybór bielizny. Polecam.”
“Zaskakująco dobrze- chleb pyszny, wędliny tanie i jest prawie wszystko.”
“Robię codziennie zakupy świetny sklep bardzo miło obsluga”
“Bardzo dobre miejsce na zakupy, świetna obsługa, dobry asortyment. Koszmarna sprawa z promocjami raz czwartek później w piątek i na koniec w sobotę, można poleć opierając się na samej gazetce, czytać dokładnie. Nie przyjmą zwrotu spożywki nawet z paragonem jeżeli wyjdziesz z budynku, wszelkie reklamacje przy kasie lub w pobliżu.”
“Często robię zakupy w delikatesach centrum na kolejowej.Bardzo lubię ten sklep .Moim zdaniem obsługa jest bardzo miła. Panie zawsze z uśmiechem,chętnie pomogą.Codziennie świeże pieczywo i chyba najlepsze w okolicy. Warzywa aż tryskają świeżością przepięknie wyeksponowane, można trafić na naprawdę super promocję.Duży wybór wędlin w ladzie mięsnej . Polecam”
“Fajny sklep , miła obsługa jedyna uwaga to do niektórych klientek bo odnoszę wrażenie że przychodzą tam po to by narobić bałaganu .Zastanówcie się panie jak się zachowuje i co sobą reprezentujecie .Współczuję dziewczynom które tam pracują i muszą użerać się z takimi "damami".”
“Bardzo miła obsługa i niskie ceny ;)”