Przegląd katalogu
- 700 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 700 wyników
Przeglądaj sklepy dla dzieci w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 700 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 106,976 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklepy dla dzieci z miast takich jak Kraków, Bochnia, Skawina, Wieliczka, Niepołomice i innych.
“Bardzo profesjonalna obsługa, duży asortyment. Jak jest Pani Magda i Pan Wiktor to zawsze się zasiedzę ale i wracam z przyjemnością! Serdecznie polecam”
“Bardzo fajny sklep z miłą, fachową obsługą. Jak dotąd byłem dwukrotnie, za każdym razem otrzymałem podpowiedź w doborze, pożartowałem a finalnie wyszedłem z zakupem tego co chciałem w odpowiedniej cenie. Dzisiaj fotelik jak na zdjęciu;D”
“Jak najbardziej polecam. Jakość wykonania przerosła moje oczekiwania (ze zwykłego screena? Brawo) Kontakt z firmą no cóż… rewelacja. Dzwonią, piszą, dopytują o każdy szczegół zamówienia. Polecam, jak chyba nigdy dotąd. Dziękuję bardzo.”
“Super sklep. Bardzo dziękuję Panu Piotrkowi wraz z koleżAnką za fachową obsługę. Kupiliśmy córce fajny, nowy rower, a Pan Piotrek szybko nam go skręcił w ekspresowym tempie. Teraz już może śmigać. Polecam!!!”
“Jak chcesz coś wyjątkowego, czegoś czego nie ma nikt inny, to dobrze szukasz. Jest tanio i jakościowo wykonane z największą precyzją !”
“Przychodzę do tego sklepu zawsze gdy potrzebuję prezentu dla dziecka niezależnie od wieku. Można tu zakupić edukacyjne zabawki nastawione na naukę nowych umiejętności, zabawki są bezpieczne i wykonane z materiałów niezagrażającym środowisku. Świetna obsługa która zawsze pomoże, duży wybór balonów. Polecam!”
“Bardzo polecam obsługę. Miła Pani pomogła nam dobrać 3 foteliki na tylnej kanapie w naszym aucie co nie było prostym zadaniem :) wszystko było wytłumaczone, Pani zamantowała nam kilka opcji jakie udało się zmiescic i nawet narysowala rysunki pomocnicze :) dziękujemy za pomoc i cierpliwość!”
“Śledzę markę od początku i od lat noszę głównie ubrania z KoKo. Świetna jakość, dobre kroje, piękne wzory i dbałość o środowisko i ludzi. Produkowane w Polsce, a jeśli materiały/elementy pochodzą z zagranicy to są zawsze etyczne. Wolę kupić mniej, a porządnie i z poszanowaniem dla otoczenia. Twórcy dbają o szczegóły, słuchają uwag i wprowadzają poprawki w modelach. A do tego sklep! Po pierwsze: dostęp do „sampli” czyli pojedynczych sztuk, we wzorach i kolorach, które czasem nie wchodzą do dalszej produkcji. W sklepie Kamila - absolutne złoto, wchodzę i micha mi się cieszy od razu! Pomoże, doradzi, obdarzy słońcem, które wręcz z niej promieniuje. Czysta przyjemność zakupów i ciuchy na lata!”
“Mimo błędu w wysyłce w postaci jednej z figurek która została zdublowana po zgłoszeniu od razu figurka została dosłania bez konieczności zwrotu tej którą otrzymałem jako dubel. Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta , dodatkowy prezent za pomyłkę. Polecam jak najbardziej i na pewno wrócę do tego sklepu.”
“Najładniej zapakowana paczka jaką w życiu widziałem :D super obsługa, polecam”
“Panowie z Addict Bikes expressowo pomogli mi z korbą mimo dużego obłożenia pracą. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam !”
“Żonka zawsze jak tu zajrzy to coś kupi eleganckiego.”
“Szczerze polecam. Bawialnia super wyposażona, dzieci szczęśliwe i zadowolone. Chętnie wybieramy się tam na urodzinki znajomych , zamierzamy także świętować tam ze swoją pociechą.”
“Z całego serca mogę polecić ten sklep, 100% jakości, oraz zadowolenia. Wszystkie produkty są szyte ręcznie, dziewczyny robicie to świetnie! Nie dość że piękne produkty, to super jakość.”
“Fajny park dla dzieci i młodzieży. Są korty, boiska, skytepark i huśtawki. Obok lody i kebab.”
“Fajny plac zabaw ale widać znowu kto to robił projekt ktoś kto nie ma dzieci bo plac zabaw jest dla starszych dzieci a nie dla 2-3 Latków”
“Nareszcie kupiłam wygodne buty! Pan sprzedawca cierpliwie proponował coraz to inne modele aż trafił... :) serdecznie dziękuję za pomoc i świetny model. Do zobaczenia...”
“Super obsługa! 31.08 przed południem obsługiwały mnie dwie Panie, dzięki którym mogłam na spokojnie przymierzyć spodnie. Zajęły się moją córką, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam jeszcze raz i sklep i Panie za kasą.”
“Przepiękne dodatki do domu a także prezenty na każdą okazje :) Baardzo miłe Panie, które chętnie pomagają w zakupie”
“Kocham! Za jakość, wzornictwo, praktyczne rozwiązania, wygodę noszenia i zgodność z trendami. W mojej szafie próżno szukać ubrań innych marek.”
“Duży wybór i dobrej jakości produkty. I bardzo duża cierpliwość Pani sprzedającej. Polecam.”
“Zamówiłam rozgwiazdę czerwoną z przesyłką PKP, przyszła zapakowana bardzo bezpiecznie i w super kondycji :) miły kontakt z Panią sprzedającą, wszystkie informacje przekazywane na bieżąco, zdecydowanie polecam!”
“Pierwsze LaMamy dostałam, po kolejne bardzo szybko przyszłam sama. Zrobiłam zakupy nie tylko dla dzieci ale ku własnemu zaskoczeniu znalazłam tu także coś dla siebie. Super jakość w dość prostych lecz nietuzinkowych formach, no i to dobrodziejstwo kolorów! Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dodatkowo ogromny plus za mini kącik zabaw, znacznie usprawniający robienie zakupów w towarzystwie małych skrzatów.”
“Wszystko bardzo nam się podobało. Regularnie robimy tu zakupy. Personel jest bardzo przyjazny. Produkty są wysokiej jakości.”
“Serdecznie polecam. Wielokrotnie korzystałam z serwisu z rowerem i państwo są bardzo pomocni, a naprawy szybkie.”
“Famtastyczna, pomocna obsługa, dobry wybór rowerów i akcesoriów, przyjazny serwis. Sprzedawca sprawia wrażenie naprawdę zainteresowanego potrzebami klienta, potrafi doradzić, zaproponować alternatywy. Serwis 3 rowerów omyłkowo umówiłem w innym salonie, ale mimo to, skoro już przywieźliśmy rowery, udało się znaleźć dogodny termin na miejscu, co bardzo doceniamy!”
“Państwo prowadzący ten zakład są niezawodni, doradzają , wszytsko potrafią zrobic i to szybko , mimo że mają duże obciążenie Bardzo polecam Zakład ma długoletnią już tradycję i zadbajmy o to by mogli ją kontynuować”
“Przy zakupie fotelika Pan Olgierd szczegółowo opowiedział o różnych plusach i minusach każdego z fotelików. Pomogło to w wyborze odpowiedniego zakupu. Inni pracownicy również pomocni i życzliwi w różnych sprawach czy to w sprawie reklamacji czy konsultacje w sprawie odpowiedniego ułożenia dziecka w fotelika. Polecamy”
“Zawsze udaje mi się znaleźć coś ciekawego na prezent dla dziecka. Mogą to być książki, zabawki czy gry edukacyjne. Można również zakupić materiały papiernicze lub szkolne. Miłe panie zawsze doradzą. Polecam:)”
“Fajne miejsce, trochę ukryte. Dużo zabawek. Miła obsługa. Wszytko co chciałem udało mi się zakupic”