Przegląd katalogu
- 369 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 369 wyników
Przeglądaj sklep zoologiczny w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 369 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 47,506 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep zoologiczny z miast takich jak Kraków, Kęty, Skawina, Wieliczka, Chrzanów i innych.
“Spory wybór karm, bardzo miła obsługa, Pani Ada bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu.”
“Uwielbiam tu robić zakupy dla mojego zwierzaka, zawsze można dodatkowo miło pogadać i uzyskać fachową pomoc. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, jeżeli czegoś się ma to Pani bez problemu zamawia na drugi dzień. Częstą trafić można na bardzo korzystne promocje.”
“Bardzo sympatyczna Pani, która potrafi doradzić przy zakupie karmy, dopytując o pieska a nie bezpodstawnie!”
“Obsługa na najwyższym poziomie, sklep bardzo dobrze doposażony, asortyment bardzo dobrej jakości. Polecam wszystkim”
“Bardzo bardzo lubię wpadać do tego sklepu. Szeroki wybór asortymentu. Zawsze jest miła i serdeczna atmosfera. Pani Marta ktora tam pracuje jest bardzo niezwykłą osobą zawsze umie dobrze doradzić zawsze pomocna. Zna się bardzo dobrze na oferowanym towarze. A pieski przepadają za Panią Martą. Ceny asortymentu są dobre. Jednym słowem gorąco wszystkim polecam tam zakupy dla naszych pupili. Sklep i obsługa na 6+ Super super super”
“Wszystkim gorąco polecam wizytę w tym sklepie. Różnorodny i bogaty asortyment. Każdy znajdzie coś dla swojego pupila. I przede wszystkim niezwykle miła i profesjonalna obsługa. Panie doradzą ,podpowiedzą nawet najbardziej niezdecydowanym klientom. A wszystko to zawsze z uśmiechem i serdecznością .”
“Super miejsce na zakupy. Na pewno jeszcze tam wrócę. Bardzo miła i emapatyczna obsługa. Pani zawsze doradzi, porozmawia. Ceny ok. Super, że zmieniła się lokalizacja. Teraz bez problemu można stanąć samochodem zaraz obok wejscia :) Polecam!”
“W sklepie jest bardzo mało miejsca, ale oprócz średniej jakości karm są też te dobre :) ciekawe zabawki i akcesoria, bardzo miła sprzedająca”
“Bardzo mili właściciele . To nie jest sklep w którym znajdziesz wszystko co można sobie wymarzyć z kategorii zoologia, ale są tam najczęściej kupowane produkty o które pytają lokalni klienci. Jeżeli jednak jest coś czego co chciałbyś stosować to właściciele mogą produkt z hurtowni sprowadzić.”
“Super obsługa ;) można uzyskać wiele informacji w temacie zwierząt”
“od lutego jestem stalym klientem tego sklepu, kupilam dwie papuzki faliste w lutym jedna niestety zdechła w czerwcu pomimo to jesrem zadowolona duzy wybor karm przysmakow dla papig, zabawek itp z tego sklepu mamy też królika kupiony gdzies w kwietniu ma sie swietnie i tak samo ogromny wybor jedzenia i akcesoriów dla królika. Pan z Broda zawsze pomocny usmiechniety, Królika sprzedala mi Pani blondynka krótkie włosy ogromna wiedzą powiedziała wszystko co na poczatku powinnam wiedziec. :)”
“Duży wybór , bardzo miła obsługa ;) Polecam.”
“Świetny asortyment, bardzo sympatyczna obsługa. Jeśli kupować karmę dla podopiecznych to tylko tam polecam całym sercem.”
“Bardzo miła i kompetentna obsługa. Panie pracujące w sklepie są profesjonalne, pomocne i zawsze uśmiechnięte. Duży asortyment, z pewnością każdy znajdzie to czego potrzebuje dla swojego zwierzaka. Serdecznie polecam! ❤️”
“Świetna firma. Korzystałem już wielokrotnie. Karma zawsze była świeża i wysyłana w ekspresowym tempie. A to, że po mojej przeprowadzce nakleiliście z własnej inicjatywy dodatkową naklejkę na paczkę z informacja dla kuriera rozwaliło mi serce :-)”
“Bardzo dobrze wyposażony sklep, duży wybór karm mokrych i suchych, oraz smakołyków. Miła obsługa, jeśli czegoś nie mają na stanie zawsze sprawdzą czy da się to sprowadzić. Polecam”
“Miał obsługa zawsze jest gotowa”
“Bardzo miła obsługa.Pomogą ,doradza i poczęstują psiaka wodą:) nie ma problemu wejścia ze zwierzakiem.Polecam.Dobrze zatowarowany.Kupilam tu świetna klatkę dla królika dużą i w dobrej cenie na promocji.W dodatku zaopatruje się często w kopytka dla swojego psiaka oraz przysmaki dla kroliczka miniaturki.”
“Przemiła obsługa i bogaty asortyment. Polecam serdecznie.”
“Zwierzęta w dobrych warunkach, zadbane, widać że nie zestresowane i dobrze zaopiekowane. Personel bardzo pomocny, serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam to miejsce! Super obsługa i bardzo duża wiedza na temat produktów które są tam sprzedawane :) Pan był bardzo miły i chętnie doradzał i opowiadał o produktach. Przyszłam tam z naprawdę ciężkim przypadkiem i musiałam doczyścić pralkę po poprzednich lokatorach która była w bardzo ciężkim stanie. Pan zainteresował się moim problemem i dostałam produkty które bez problemu poradziły sobie z problemem a był to naprawdę ciężki przypadek. Teraz wiem gdzie będę wracała jak tylko pojawi się tego typu problem u mnie a produkty które dostałam na stałe zostają u mnie i już nie wyobrażam sobie innych! Są genialne i w błyskawicznym tempie doczyszczają wszystko! Oprócz tego byłam w kontakcie telefonicznym z Panem przez cały proces usuwania problemu i w razie co był gotowy szukać ze mną kolejnych rozwiązań :) ceny nie są za wysokie i adekwatne do jakości produktów. dziękuję za wszystko jeszczcze raz !”
“Świetny sklep zoologiczny! Duży wybór produktów dla różnych zwierząt, zawsze najwyższej jakości. Obsługa jest pomocna i kompetentna, zawsze chętnie doradzają. Czystość i porządek na najwyższym poziomie, a atmosfera bardzo przyjazna. Często można trafić na promocje. Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt!”
“Dzisiaj byliśmy z rodziną na zakupach, kompletując wyposażenie dla naszego nowego chomika. Mieliśmy ogromne szczęście trafić na Panią Anię(rude włosy)– niezwykle sympatyczną, kompetentną i zaangażowaną osobę. Jej wiedza na temat zwierząt i akcesoriów jest imponująca, a przy tym widać, że naprawdę kocha to, co robi. Z ogromną cierpliwością i uśmiechem doradziła nam w wyborze najlepszych produktów zarówno dla naszego chomika, jak i dla naszych psiaków. Dzięki niej zakupy były nie tylko udane, ale i bardzo przyjemne! Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie – profesjonalna, serdeczna i pomocna. Na pewno będziemy tu wracać i polecać to miejsce innym❣️”
“Wczoraj kupiłem u Państwa terrarium Diversa. Jestem bardzo zadowolony - szybka dostawa, bardzo przyjemny kontakt. Polecam!”
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z towaru jakie państwo posiadają”
“Pełen profesjonalizm i zaangażowanie prowadzącego zajęcia. Świetnie wyposażona salka. Polecam.”
“Świetny sklep i przesympatyczny właściciel.”
“Polecam. Najlepsze akcesoria dla psów ! Kuba jest bardzo zadowolony !”