Przegląd katalogu
- 204 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 204 wyników
Przeglądaj sklep z alkoholami w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 204 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 35,545 opinii i ocen.
“Pan, który mnie obsługiwał przed chwilą to jeden z najsympatyczniejszych pracowników z jakimi miałam do czynienia!!”
“Jest wszystko co trzeba. Można płacić kartą”
“Naprawdę duży wybór win i piw kraftowych! WOW”
“Sklep jest dobrze położony i łatwo do niego trafić, godziny otwarcia są bardzo dobre i zaopatrzenie jest super, więc polecam wszystkim.”
“Bardzo miła Pani, dziękuję za fajną obsługę i smacznego tosta.”
“Super sklep, sprzedają nieletnim - obsługa nie pyta o dowód, bez problemu kupiłem fajki - POLECAM!!!”
“Bardzo dobry asortyment i miła obsługa”
“Jedzenie 3/5 bo mój kolega umarł ale oprócz tego to git Obsługa 5/5 bo pan w rudych włosach jest mega miły i spoko ziomeczek z niego bardzo pomaga i nigdy nie jest agresywny Klimat 999/5 bo atfosmera rudego pana który patrzy z podnieceniem na matki z dziećmi jest bardzo kojący”
“Najlepszy personel w galaktyce, zawsze pomocni i uśmiechnięci, normalnie jak rodzina!”
“Obsługa 10/10 :) wszystko fajnie, sprawnie i miło. Nie jak w innych sklepach:) pozdrawiam”
“Normalny, typowy monopolowy, trochę ciasny.”
“polecam bardzo i pana ekspedienta w czapce z dlugimi wlosami! super obsluga”
“Wedlug mnie bardzo fajne miejsce. Nie spotykane. Proszę proponować co zmienić co wprowadzić. Pozdrawiam”
“Wina, których nie znalazłam do tej pory nigdzie indziej w Polsce. Bardzo miła obsługa!”
“Pani Adrianna zawsze pomocna. Wszystko wytłumaczy gdzie co jest. Serdecznie polecam. Niezwykle miła pomoc i obsługa.”
“Obsługa w żabce bardzo sympatyczna oraz pomocna. Najczęściej spotykam tam Panią Agnieszke, która zawsze potrafi doradzić co warto kupić, jakie są promocje oraz dobrze zna się na winach i zawsze trafia w mój gust. Polecam tą żabke, na pewno przyjdę jeszcze nie raz.”
“Mój sklep, to wspaniała Agnieszka, częste promocje. Polecam szczerze ☺!!!!”
“Obsługa jak i asortyment na najwyższym poziomie :)”
“O ile wcześniej nie chciałam tam przychodzić, o tyle od zmiany właściciela sklep stał się zupełnie innym miejscem. Obsługa z uśmiechem pomaga w zakupach i nikt się na mnie nie gniewa za to, że przychodzę ;)”
“Z przyjemnością kupuje w tym sklepie, pan na zmianie w dniu 22.05.25 godz.22.00 jest bardzo uprzejmy i kompetentny”
“Przepiękny sklep, nadający klimatu całemu celowi wizyty. Przemiła obsługa, kompleksowe podejście do klienta i przede wszystkim- indywidualność. Jak najbardziej pozytywne przeżycie i zachętą na ponowną wizytę”
“Bardzo miła blond długowłosa dziewka tu obsługuje. Zawsze gdy tu przychodzę to mój kłoń się raduje.”
“Fajna obsluga, Pani w okularach jak zawsze mega sympatyczna”
“Sklep istnieje od wielu lat, zawsze można się tam dobrze zaopatrzyć. Polecam”