Przegląd katalogu
- 521 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 521 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 521 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 172,603 opinii i ocen.
“Wszystko w należytym porządku. Żabka jak żabka, ale ludzi bardzo dużo zwłaszcza w tygodniu ciężko wejść. Sugestia może dodatkowej kasy? Obsługa i zatowarowanie bez zastrzeżeń znalazłem wszystko dla siebie.”
“Bardzo sympatyczna obsługa, lubię tu wpadać po kawę przed pracą :D”
“Jeszcze pół roku temu mieszkałem obok tej żabki. Niczym ona się nie wyróżniała poza Panią Emilią. Nie mieszkam już w Krakowie ale była Pani powodem dla którego straciłem więcej pieniędzy na zakupy niż chciałem, niebywała uroda. A i produkty OK, super sklep : D”
“Sklep jest zawsze dobrze zaopatrzony, wszystko świeże i schludnie poukładane. Super miejsce na szybkie i wygodne zakupy na co dzień. Polecam!”
“Byłam dziś po kawę, obsłużyła mnie bardzo komunikatywna, uprzejma i pomocna Pani! :) Jestem mile zaskoczona, ponieważ dwa wcześniejsze razy jak tam byłam, ekspedienci pozostawiali wiele do życzenia.”
“Nigdy wcześniej nie spotkałam tak miłej obsługi. Ten jeden młody pan za kasą powinien zostać twarzą żabki na całą Polskę. My mieszkańcy okolicy doceniamy pana życzliwość, otwartość i troskę!”
“Świetna, miła obsługa, a reszta - jak to Żabka - ten sam sieciowy klimat...”
“Bardzo miła obsługa, zawsze dobrze zatowarowny sklep . Polecam z przyjemnością wybrać się do tego sklepu.W końcu wjechał też alkohol.Mozna zrobić wszystkie potrzebne zakupy.Moja ulubiona żabka na osiedlu.Dziewczyny uprzejme”
“swietna bulka pan bardzo miły muzyka ciagle gra co dodaje klimatu”
“Widzę dużo opinii narzekających na obsługę, nie potrafię zweryfikować każdego pracownika ale dwie młode dziewczyny Ula i Marlena, obsługujące mnie przy okazji zakupów były bardzo miłe a sam sklep widać że był dobrze utrzymany. :D”
“Żabka jak żabka, ale parę razy byłem i naprawdę super obsługa. Polecam.”
“6:01 juz można pyszną kawkę kupić, bardzo miła obsługa, polecam”
“Kupiłam tymbarka i nie mogłam go otworzyć potem urwało mi sie kółko od tymbarka i myślałam ze zginę z pragnienia bo było 32 stopnie ale przyszła dobra kobieta i mi odtworzyła tymbrka polecam ludzi koło żaby.”
“Czysty, zadbany sklep, miła obsługa, pełny asortyment. Często tam bywam więc mogę polecić.”
“Ta Zabka wyróżnia sie pośród innych w Krakowie, obsługa jest zawsze uśmiechnięta, regaly zawsze uporządkowane i chciałbym wiecej takich miejsc na mapie Krakowa. Bylem dwa dni temu i obie ekspedientki wykazywały sie profesjonalizmem i czulem sie zaopiekowany w 100%. Na pewno tutaj jeszcze wroce.”
“Wszystko w należytym porządku. Żabka jak żabka, ale ludzi bardzo dużo zwłaszcza w tygodniu ciężko wejść. Sugestia może dodatkowej kasy? Obsługa i zatowarowanie bez zastrzeżeń znalazłem wszystko dla siebie.”
“Dajcie im medal, biorąc pod uwagę ilość towaru i tłumy klientów, naprawdę pełen profesjonalizm, 10/10. Ten sklep ma trudne położenie, ale obsługa zawsze robi 150% normy, nawet gdy wbijam 5 minut przed zamknięciem, są turbo milli i życzliwi!”
“Pan Daniel to totalny szef - najlepszy sprzedawca w okolicy. Wniosek formalny o podwyżkę!”
“Dobry wybór, miła obsługa, polecam”
“Jedna z większych Biedronek w okolicy co przekłada się na różnorodność towaru. Jest lada tradycyjna, a więc i wybór mięsa i wędlin mamy większy. Pewną niedogodnością jest fakt, że do sklepu z jednej strony prowadzą schody i z wózkiem trzeba jechać dookoła, a ponadto przy samym sklepie mamy tylko kilka miejsc parkingowych, duży osiedlowy parking jest po drugiej stronie ulicy, więc raczej wycieczki z wózkiem odpadają.”
“Duży asortyment, nie za drogo, obecnie można kupić bardzo fajny sezonowy zestaw herbat o smakach zimowych, takich jak jabłko z cynamonem, imbir z pomarańczą oraz słodka cytryna z miodem, są bardzo smaczne, polecam. Zestaw jest z serii Hot Winter. Ogólnie ceny są bardzo przystępne”
“Byłam parę razy w tej żabce i nie mam zastrzeżeń. Dziwne, że są nieprzychylne komentarze dla pracowników, akurat ostatnio Pan z dłuższymi włosami mi pomógł za co chciałam go pozdrowić ;)”
“Duży wybór produktów. Nie bardzo podobają mi się stragany pod sklepem, ponieważ jak chce się pójść koło 20:00 po kolekcję to strach, bo na tych stoiskach już pustych śpią bezdomne osoby.”
“Od jakiegoś czasu ten sklep bardzo się poprawił, wszystko świeże pracownicy mili i pomocni, brak palet co jest niespodzianką”
“Bardzo dobrze zaopatrzona Biedronka , w dodatku jest czysto a na palety nie natrafiłem ;)”
“Sklep w którym jest prawie wszystko i rzeczy które są tylko w danym sklepie jak produkt flagowy sklepu czy marki. Dobre rzeczy jak np. płyn do płukania . Jest lepszy od tych drogich lepiej pachnie i dłużej trzyma zapach. I kosztuje tylko 10 zł. Obsługa miła sklep cZysty panie pomocne dobrze znają rozkład towarów w sklepie.”