Przegląd katalogu
- 103 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 103 wyników
Przeglądaj school w Wieliczce, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 103 wyników w Wieliczce, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,775 opinii i ocen.
“Wspaniałe przedszkole; kreatywna kadra, ludzie z pasją. Bogata oferta zajęć, edukacja przez zabawę. Zanurzenie w języku angielskim; eksperymenty z doktoremWow, lecznicze zjazdy do Kopalni, wycieczki, warsztaty z rodzicami. Mogłabym wymieniać i wymieniać ;) Syn rozpoczął przygodę z tym przedszkolem w wieku 2,5lat, a zakończył zerówką. Z łatwością rozpoczął naukę w szkole podstawowej. Teraz posyłam drugiego malucha. Polecam !”
“Dzięki indywidualnemu podejściu prowadzącego i przyjaznej atmosferze, zajęcia przygotowujące do rozszerzonej matury z matematyki były ciekawe, motywujące i pozwoliły synowi osiągnąć bardzo dobry wynik na egzaminie.”
“Uwielbiam to miejsce! Kameralne, piękne studio, gdzie od samego wejścia człowiek czuje dobrą energię. Pani Paulina to profesjonalistka, pełna pasji i zaangażowania w swoim zawodzie. Chodzę na zajęcia na reformerze i jestem zadowolona w 100%. Szczerze polecam!”
“Wnuk jest bardzo zadowolony z zajęć, chodzi z przyjemnością :)”
“Nauczysz się tutaj prostych i jednocześnie skutecznych metod samoobrony. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy swoją wiedzę i umiejętności przekazują z pasją i zaangażowaniem w bardzo przyjaznej atmosferze.”
“Tomek to człowiek, który każdego roztańczy i świetnie przygotuje do pierwszego tańca ;) Choć nie miał z nami łatwo, a ja stanowczo odmawiałam wykonywania wszelkich trudniejszych figur, to udało mu się do nas dotrzeć i pokazać, jak piękny może być taniec :) I choć stres w tym najważniejszym dniu był ogromny, a suknia nie ułatwiała obrotów, to jesteśmy pewni, że bez pomocy Tomka nawet 1/3 tańca nie udałaby się tak pięknie! Dziękujemy!!!! ”
“Chodziłem tu 3 lata i jestem więcej niż zadowolony m.in. dlatego, że podejście tutaj nauczycieli do uczniów i swojej pracy jest naprawdę pozytywne. Szkoła ta przygotowała mnie do egzaminu na tyle, że osiągnąłem wynik 98%. Wszystkim któży dążą do poprawy swojego angielskiego serdecznie polecam.”
“Zjadłbym bigosu z chlebem. Mize kiedyś uda się ugotować zupę fasolową i wymienić rozrząd w silniku odrzutowym”
“Zdecydowanie polecam jako mama uczestnika Tygodnia Rysunku dla Dzieci i Młodzieży - pięć dni, podczas których można na własne oczy zobaczyć, co da się "wyczarować" przy pomocy niepozornego ołówka; do tego: bardzo przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do każdego uczestnika dostosowane do jego poziomu zaawansowania, przystępna cena.”
“Wspaniała szkoła. Syn uczęszczał na Kung Fu, a ja z mężem na qi gong od kilku lat. Bardzo dobrzy trenerzy, ogrom wiedzy praktycznej i teoretycznej. Wspaniale miejsce! Polecam każdemu.”
“Super zajęcia! Pani Nikola to kobieta z pasją, wiedzą i talentem, ma świetny kontakt z grupą którą prowadzi. Dla osób traktujących poważnie taniec - dużo dodatkowych warsztatów.”
“chodzę od 8 lat i strasznie polecam dużo się nauczyłem i zdobyłem pełen profesjonalizm pod każdym względem plus trenerzy są świetni i bardzo doświadczeni znają się na rzeczy i uczą poprawnego zachowania i kultury a spłakani rodzice rozpieszczonych dzieciaków niech nie komentują bo nic nie wiedzą i na dodatek chcą były traktowane ponad wszystkich itp. Skoro klub wygrywa zawody od makroregionów do mistrzostw Europy to chyba jednak aż tak źle nie jest jak piszą przewraźliwieni rodzice do których kieruje tę opinię. Bo jak wam się coś się nie podoba to idźcie się popłakać”
“Fantastyczne przedszkole, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, świetna opieka i podejście do dzieci. Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z tak wspaniałymi ludźmi.”
“Super miejsce. Niesamowita kadra i podejscie do dzieci. Dodatkowo ogromny ogrod i mnostwo kreatywnych zajec.”
“Serdecznie polecam przedszkole perełkowo! Świetna atmosfera. Zaangażowani nauczyciele. Córka nie może doczekać się kolejnego dnia w przedszkolu.”
“Wszystkim gorąco polecam Dziecięce Fantazje ... zapisałam tam córkę jak miała niespełna 2 latka ... Panie troskliwe, miłe, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka (niejednokrotnie tulące swoich podopiecznych na własnych rękach, którzy im w ramionach zasypiają) Grupy kameralne (są tylko dwie) ... dużo różnych zajęć (angielski, rytmika, tance, basen itp) wyjazdy do teatrów, rancza, pikniki ... tyle tego, że aż trudno policzyć ... posiłki w formie cateringu ... Moja córka ze łzami w oczach opuszczała w tym roku to przedszkole do którego chciała chodzić nawet w weekendy tak je lubiła, a to chyba najlepszy dowód na to, że jest to instytucja godna polecenia ...”
“Super opieka, Panie kochane, cierpliwe. Ciekawe zajęcia, plac zabaw. Dziecko zadowolone więc i my :)”
“Gorąco polecam przedszkole ,profesjonalna kadra która kocha nasze dzieci jak swoje ,córka chodzi drugi rok do przedszkola jest bardzo zadowolona i zrzyta z kadrą zrobiła bardzo duże postępy, ja również jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam to przedszkole.”
“Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczają do szkoły podstawowej Macierzanka, moje dzieci uwielbiają ta szkołę a my jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z nauczycielami i dyrektorką, dostaliśmy w tym miejscu ogromne wsparcie i pomoc. Mój syn w innych szkołach nie chciał się w ogóle uczyć, nauczyciele nie umieli się z nim dogadać, zmotywować, w Macierzance nie ma tego problemu. W Macierzance lekcje prowadzone są interdyscyplinarne przedmioty łącza się ze sobą i tworzą logiczna całość. Moje dzieci czerpią z tej szkoły znacznie więc niż w innych szkołach, a jedną z podstawowych zalet jest dbanie o to aby dzieci uczyły się szacunku do innych osób oraz umiejętności bycia w relacji co jest bardzo trudne i jednocześnie zupełnie zaniedbywane w większości szkół.”
“Świetne zajęcia. Już po 2 spotkaniach śpiewałem!”
“Ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia przez pana Patryka pomogły uzyskać synowi bardzo wysoki wynik z matury podstawowej 92%!”
“Świetna organizacja zajęć sportowych. Profesjonalne podejście do tematu, polecam!”
“Polecam lekcje u pani Agnieszki. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący dla dzieci.”
“Zdecydowanie polecam. Mnóstwo zajęć, zaangażowania i chęci ze strony pedagogów. Główne serdeczności dla Pani Ewy i Pani Patrycji za cierpliwość i wsparcie Duży plac zabaw na miejscu, duży parking, który eliminuje problemy z zawożeniem/odbieraniem bez względu na godzinę. Syn lubi i chce chodzić do przedszkola, co jest w głównej mierze zasługą osób tam pracujących Gorąco polecam, miejsce godne zaufania”
“Przedszkole naszego syna Tima to po prostu najlepsze miejsce, jakie mogliśmy sobie wymarzyć! Tim chodzi tam już dwa lata i z każdym dniem jesteśmy bardziej pewni, że to był świetny wybór. Życie w przedszkolu jest naprawdę pełne atrakcji – dzieci mają wycieczki, spacery, odwiedzają ich ciekawi goście, jak policjanci czy teatr, a do tego organizowane są dyskoteki i wyjątkowe święta. Właśnie te świąteczne wydarzenia to coś, co uwielbiamy jako rodzina. Wszystko jest tak ciepłe, miłe i rodzinne, że zawsze chętnie bierzemy w tym udział i cieszymy się każdą chwilą. Widać, że wszyscy wkładają w to serce. Panie przedszkolanki? Cudowne! Każda z nich ma świetne podejście do dzieci, są serdeczne i troskliwe, a Tim po prostu je uwielbia. I my również – zawsze miło się z nimi rozmawia, od razu widać, że robią to z pasji. Najważniejsze dla nas jest to, że Tim chodzi do przedszkola z ogromną radością i z uśmiechem opowiada o tym, co robił w ciągu dnia. Widać, że się tam nie nudzą, a wszystko, czego się uczą, jest ciekawe i wartościowe. To miejsce naprawdę stworzone z myślą o dzieciach i ich szczęściu – z całego serca polecamy!”