Przegląd katalogu
- 1,366 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 1366 wyników
Przeglądaj school w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,366 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 61,221 opinii i ocen.
“Polonijka to idealny pomysl na nauke dla dziecka mieszkajacego za granica. To piekny widok gdy dziecko ze swoboda porozumiewa sie w jezyku obcym ale jakze wazne aby znalo tez jezyk polski i polska historie. Przyznam sie, ze uwielbiam nauczycieli z webinarow w Polonijce. Widac ich pasje, zaangazowanie i cierpliwosc. Potrafia oczarowac dziecko swoim przedmiotem. Trzeba pamietac, ze jest to druga szkola, poza szkola stacjonarna. Udostepniony material wyglada zachecajaco do nauki. Testy sprawdzajace podane sa w roznych formach, czasem w formie zabawy z nutka rywalizacji. Jest tez mozliwosc poznania Mindo - wirtualnego nauczyciela, ktory “nie zna stref czasowych” i zawsze znajdzie czas na odpowiedz.”
“Panie Karolku co Pan się tak uwziął na tą szkołę. Przecież szkoła ma bardzo dobre wyniki w egzaminach 8 klas.”
“Bardzo dobra szkoła, super przygotowanie do egzaminów. Polecam”
“Szkoła podstawowa nr 107. Spędziłem w tej szkole pierwsze pięć lat nauki. Pierwsze kroki stawiałem w harcerstwie. Szczep jak dobrze pamiętam "Słoneczne Drogi" z pracownią modelarską. Ile to się szybowców posklejało. Miłe wspominam te czasy choć nie wiele już w pamięci pozostało Jedna z tysiąclatek , po piątej klasie się przeprowadziłem i trafiłem do identycznej tysiąclatki. Fajne te szkoły.”
“Świetne miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza córka uczęszcza do tego przedszkola. Ciocie/ Wychowawczynie są super- mają znakomite podejście do dzieci a przy tym są bardzo dobrze wykwalifikowane, odpowiedzialne, zaangażowane, kreatywne, pełne pozytywnej energii . Dzięki bardzo zaangażowanej, kompetentnej Pani Dyrektor, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci, przedszkole funkcjonuje bardzo dobrze. Czujemy się spokojni kiedy córka przebywa w The Little Steps bo wiemy , że jest pod fachową opieką, każda godzina tam spędzona jest dla niej wielką korzyścią i jest tam szczęśliwa.”
“Dzieci lubią chodzić do przedszkola, a to najlepsza rekomendacja :) małe kameralne miejsce, zdrowe posiłki, sympatyczny personel, polecam :)”
“Polecamy z calego serdca Panie Kasie, Weronikę, Magdę i P. Anastazję. Dzieci zostały dobrze przygotowane do życia szkolnego i społecznego. Ciekawe wycieczki, zajęcia i warsztaty.”
“Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami, aż zacząłem się zastanawiać czego ludzie oczekują od publicznej szkoły w dzisiejszych czasach skoro tak wiele elementów im nie odpowiada. Ta szkoła wychowała i ukształtowała mnie, moje 3 siostry, i życzę sobie aby moje dzieci w przyszłości również do niej uczęszczały. Fenomenalni pracownicy - od nauczycieli, przez kochane kucharki (tak, wiem kuchnia już nie funkcjonuje w szkole) po super panie woźne. Po latach miło wspominam oraz doceniam z jak świetną kadrą miałem przyjemność poznawać świat oraz się rozwijać. Nie było dosłownie ani jednego (!) nauczyciela przez zerówkę, 6 klas SP i 3 gimnazjum któremu mógłbym cokolwiek zarzucić. Jako uczeń ze średnimi stopniami nigdy nie czułem się pokrzywdzony, wystarczyło chcieć chodzić na lekcje i nie leserować. Pedagodzy zawsze należycie reagowali, kiedy mieli zganić - zganili, kiedy mieli rozwiązać problem między uczniami - faktycznie go dostrzegali i próbowali rozwiązać a nie zostawiali dzieci / młodzieży samej. Niewyremontowany budynek ? Poślijcie Państwo dziecko do szkoły prywatnej, płaćcie czesne albo sami znajdźcie sponsora który odremontuje ten budynek. Dyrekcja od lat niezmiennie to absolutny TOP, i wierzę że gdyby szkoła otrzymywała odpowiednie środki od państwa - zadbałaby aby mury i wszysko inne wyglądało lepiej. Najważniejsze jest to, co powinno dać do myślenia wszystkim - ja i moi koledzy z klasy zapowiadaliśmy się na niemałych hultajów, a teraz każdy doskonale radzi sobie w życiu. I wiecie komu to zawdzięczamy ? Właśnie wspomnianym nauczycielom, Paniom ze świetlicy, kucharkom i paniom woźnym. WF-iści dawali nam się "wybiegać" na zajęciach tyle na ile czas lekcyjny pozwalał, umożliwiali rozwój ogólny na wcześniejszych etapach edukacji, a później umożliwiali uprawianie sportu w stronę którą nasze klasy preferowały - koszykówka, piłka nożna i ping pong. Wszyscy byli dobrzy dla Nas, a tego potrzebowaliśmy i to pozwoliło Nam wejść w dorosłe życie stabilnie stąpając po ziemi.”
“Piękne przedszkole na najwyższym poziomie”
“Z całego serca polecam to technikum! Nauczyciele zarówno od zwykłych przedmiotów jak i zawodowych rzetelnie przekazują swoją wiedzę wkładając w to całego siebie. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że na każdym uczniu z osobna bardzo im zależy. Szkołę skończyłam z dobrymi wynikami i tęsknię! ❤️”
“Zajęcia z Kamilem bardzo pozytywnie. Bardzo przyjemna atmosfera a jednocześnie zajęcia były konkretne. Doradztwo na wysokim poziomie, dzięki prowadzącemu zdecydowaliśmy się na bardziej ambitny układ niż planowaliśmy. Cena bardzo przystępna. Po 3/4 godzinach byliśmy bardzo dobrze przygotowani.”
“Bardzo dobry żłobek! Fantastyczna opieka, ciocie miłe, uśmiechnięte i zaangażowane w swoją pracę. Codziennie dostaję szczegółową informację, jak przebiegł dzień, na bieżąco wiem, jakie córka czyni postępy i jak ogólnie się rozwija. Moja córka chętnie wchodzi do sali i wychodzi z niej zadowolona. Jestem spokojna o opiekę nad nią, a każdemu rodzicowi, kto się zastanawia nad żłobkiem szczerze polecam to miejsce!”
“Ukończyłam studia florystyczne. Bardzo podobała mi się możliwość tworzenia kompozycji i zabierania ich później do domu, a także sama praktyka florystyczna w kwiaciarniach – wspaniałe doświadczenie i wspaniałe znajomości. Ponieważ polski nie jest moim językiem ojczystym, szkoła była również dla mnie okazją do doskonalenia umiejętności językowych.”
“Cieszę się, że w okolicy mamy takie miejsce❤️ Wspaniałe instruktorki, życzliwa obsługa i klimatyczne studio. Uczestniczki zajęć są pełne dobrej energii, otwarte. Wszyscy razem tworzą wyjątkową atmosferę. Miejsce do ktorego chce się wracać:)”
“Doskonałe kursy, sympatyczni prowadzący. Mój syn korzystał z lekcji matematyki, zaczął w 7 kl. SP teraz na maturze dzięki Abiturientowi wybrał rozszerzoną matematykę. Dodam iż wiele dzieci naszych znajomych również korzysta z usług Abiturienta i są bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam.”
“Szkoła super! Pan dyrektor bardzo sympatyczny. Wg mojego dziecka, które uczęszczało do szkoły - wspaniałe podejście ze strony nauczycieli, poziom nauczania wysoki, ciekawe i atrakcyjne metody nauczania (również w czasie zdalnej nauki). Jako rodzic polecam serdecznie!”
“Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedszkolaka! Nasza przygoda z Muszelką trwa z przerwami od 2016 i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić to miejsce:) Bardzo przyjazna atmosfera, cudowna, kompetentna kadra, mnóstwo kreatywnej zabawy. Bardzo solidne przygotowanie do dalszej edukacji oraz codzinna nauka szacunku i kultury. Polecam!”
“Mili nauczyciele, duża sala gimnastyczna często wychodzi się do ogrodu lub na boisko, ogladamy dużo filmów, nauczyciele tłumaczą wszystko w bardzo prosty sposób. Bardzo Fajna szkoła!!!!!!!!! Jak każda ma też swoje wady.”
“Mogę zdecydowanie polecić. Kompetentny personel, dobry kontakt z nauczycielkami oraz dyrekcją, dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Dziecko uśmiechnięte i zadowolone z przyjemnością tam wraca.”
“Dobra szkoła sportowa + KS Sparta Kraków.”
“To moja stara, niezapomniana "buda". Tu zacząłem edukację i tu miały początek moje najwspanialsze, harcerskie lata w 34KDH i Szczepie "Żbicza Gromada".”
“Nasza mała Ania chodzi do żłobka dopiero 5 miesięcy ale już w tym momencie mogę szczerze polecić to miejsce. Wszystkie Panie opiekujące się naszą córeczką są bardzo profesjonalne, miłe, serdeczne i widać, że mają super podejście do dzieci. Jako rodzice ufamy im w 100% i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie tutaj. Gorąco polecamy!”
“Polecam z całego serca, świetne przedszkole i bardzo miłe panie. Bogaty program zajęć. Dziecko zachwycone. :-) Okolicę też warto pochwalić bo piękne drzewa, plac zabaw, bazy w krzakach, boisko, jednym słowem smak dzieciństwa!”
“Jedna z najlepszych szkół w Krakowie. Super nauczyciele. Ponieważ szkoła jest mała posiadamy bardzo rodzinna atmosferę. Czytając opinie innych użytkowników bardzo się zdziwiłem, ponieważ przez 3 lata nauki nie zauważyłem tam alkoholu, narkotyków itd (także nigdy o czymś takim nie słuchałem). Polecam, jeżeli szukacie dobrych nauczycieli, sprzętu, oraz świeżo odremontowanej szkoły. ^^”
“Najwspanialsze Ciocie na Świecie! :)”