Przegląd katalogu
- 1,366 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 1366 wyników
Przeglądaj school w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,366 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 61,221 opinii i ocen.
“Świetne kursy metodyczne dla nauczycieli JPJO. Gorąco polecam”
“Poniewaz nie jestem typem sportowca, to decyzja o nauce pływania, czegokolwiek poza żabka grażynowa/ kraulem kurortowym była trudna. Bałam się zwyczajnie ludzi, miejsca, że się pogubię... I trafiłam do tej szkoły. Dwa lata później chodzę pływać raz w tygodniu na trening do Kreatywnego i przynajmniej raz sama dla siebie. Swietnie dostosowane grupy, dobrze tlumaczacy, cierpliwi trenerzy.”
“Bogata oferta zajęć, fajne wycieczki, pięknie zorganizowane przedstawienia-pomysły, dekoracje na 6+, warsztaty, duży ogród, świetna kadra na czele z panem dyrektorem:) Polecam!”
“Dawno temu przenieśliśmy tutaj syna z przedszkola publicznego. Pierwsza nasza obserwacja - tyle razy ile dziecko NIE było na polu w Sterniku, tyle samo razy było na polu w przedszkolu publicznym. Dzieci codziennie wychodzą na plac zabaw. W efekcie jest codziennie pranie, ale tak ma być. Ruch to podstawa rozwoju.”
“Nieprawdopodobnie profesjonalna obsługa, bez napinki tylko fachowość. Pełny profesjonalizm , wiedzą co robią, pyszne jedzenie Maciuś zaczął jeść wszystko. Super polecam.”
“Czwartkowe otwarte potańcówki w kabarecie i scenie Berlin są epickie. Bardzo pozytywni i otwarci ludzie, można się wiele nauczyć i podpatrzeć taniec lindy hop. Często są też pokazy doświadczonych tancerzy czy kursantów ze szkoły swing & sway. Potańcówki są darmowe lub za symboliczną opłatą. Polecam”
“Klub Topka! Profesjonalni trenerzy, ludzie super,sprzęt i zaplecze wszystko na dobrym poziomie. Polecam!”
“Potwierdzona Skuteczność (B1 zdany!): Zapomnijcie o nudnym wkuwaniu. Tutaj nauka jest dynamiczna i przede wszystkim – szybko przełamuje barierę mówienia. Jestem tego żywym dowodem: po zaledwie 4 miesiącach nauki z powodzeniem zdałem egzamin B1! Nauczyciele z pasją: Lektorzy są nie tylko profesjonalistami, ale też niesamowicie inspirującymi i zaangażowanymi pedagogami, którzy świetnie przygotowali nas do testu. To oni sprawiają, że na każdą lekcję idzie się z przyjemnością. Jeśli szukasz szkoły, która daje gwarancję postępu i inwestuje w Twój sukces – to jest właśnie to miejsce. Szczerze polecam”
“Najlepsze miejsce na tanecznej mapie Krakowa, w którym zaraziłam się miłością do salsy. Ciepła, rodzinna atmosfera, wspaniali, profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą Cię jak śmigać na parkiecie i sprawią, że nie będziesz w stanie funkcjonować bez salsy :) Polecam całym sercem!”
“Mroczny Miś to baaardzo profesjonalne studio z miłą obsługą i z najwyższej klasy specjalistami. Spośród trzech tatuażystów którzy w ostatnim czasie robili mi tatuaże Nik z Mrocznego Misia jest ABSOLUTNIE THE BEST! Jestem mega zadowolony! Żałuję, że te dwa poprzednie tatuaże robiłem gdzie indziej. Polecam z całego serca!”
“Roczny kurs grafik DTP uporządkował moją wiedzę. Zajęcia były dobrą motywacją i okazją do rozszerzenia umiejętności tym bardziej, że prowadzone są przez pasjonatów z dziedziny DTP, poligrafii. Zajęcia dostępne w formule online nie są żadną przeszkodą a wręcz zaletą. Każde zadanie należy zaliczyć, można otrzymać nawet nadprogramowe, co jest szczególnie cenne - praktyka czyni mistrza! Polecam wszystkim, którzy są zdecydowani na zdobycie nowego zawodu. Wiek nie stanowi przeszkody, poziom wiedzy na wejściu również. Po ukończeniu kursu po prostu możesz pracować w nowym zawodzie, bo otrzymasz gruntowne przygotowanie poświadczone mocnym Dyplomem.”
“Córka chciała uczęszczać na zajęcia z nauki pływania, ale kiedy przyszło co do czego, to pierwsze zajęcia skończyły się dramą, łzami i odmową wejścia do wody. Na szczęście trafiłyśmy na panią Magdę, która miała do niej niesamowite podejście. Cierpliwie (a przy tym umiejętnie prowadząc zajęcia tak, że żadne inne dziecko z pewnością nie czuło się pominięte) krok po kroku przełamała jej opór i ostatecznie córka wyszła z basenu z uśmiechem. W Kraulu kontynuujemy 5 semestr i aktualnie córka pływa w grupie z panem Sławkiem, którego dzieci uwielbiają. Potrafi poprawić, zmotywować, ale też sprawić, że zajęcia są po prostu dla dzieci fajne. Organizacyjnie też wszystko na medal, łatwo zapisać się na odrabianie zajęć i przepływ informacji działa bez zarzutu. Bardzo polecam! ❤️”
“Najlepsza szkoła ever! Świetni i profesjonalni instruktorzy, gotowi zawsze rozwiać każdą wątpliwość,a zajęcia wręcz uzależniają! Nie wspominając już o atmosferze i ludziach których można poznać:D polecam!”
“Sunny Buddies to miejsce idealne dla dzieci. Pełne ciepła, radości, kreatywności i zaangażowania nauczycieli i właścicieli. Tu dziecko nie może się nudzić. W programie są super zajęcia rozwijające nasze pociechy. Dodatkowo organizowana jest Zielona Szkoła, nocowanki, tematyczne spotkania rodzinne. Bardzo dobry kontakt z nauczycielami oraz dyrekcją. Aż żal, że nasza przygoda z Sunny Buddies się kończy. Bardzo polecamy.”
“Po wczorajszych zawodach pływackich nie mogę przejść obojętnie obok szkoły Intosport. Profesjonalna, zaangażowana kadra, z rewelacyjnym podejściem do dzieci (dorosłych również). Moje dzieci uczęszczają na zajęcia pływackie i progres jest tak duży, że aż ciężko uwierzyć. Bardzo mocno rozważamy zapisy na szkolenia zimowe. Brawo, pracujcie tak dalej! Polecam serdecznie. :-)”
“Świetna placówka. Opieka w przedszkolu jest połączona z rozwijaniem kreatywności i umiejętności dzieci. W przedszkolu dostępne są liczne zajęcia dodatkowe. Wszystkie Panie i Pan kierownik są miłymi , wspierającymi i troskliwymi osobami. Zwierzęta w przedszkolu i opieka nad nimi uczą dzieci dobroci i odpowiedzialności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola i z całego serca polecamy go wszystkim!♥️”
“Polecam to przedszkole. Nasze dzieci i my bylismy bardzo zadowoleni. Nie jest to "przechowywalnia" dzieci tylko miejsce w którym zawsze coś ciekawego się dzieje. Dzieci nabywaja tam wiedzę z różnych dziedzin. Przedszkole oferuje atrakcyjny program zajęć dla dzieci ruchowy, językowy ktore mają pozytywny wpływ na rozwój od najmłodszych lat co widać w kolejnych latach edukacji. Polecam super miejsce i wspaniała kadra :)”
“Byłem u Żeni na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, dokładność i świetna atmosfera. Żenia naprawdę zna się na swoim fachu – doradził, dobrał fryzurę i wykonał ją perfekcyjnie. Barbershop jest przyjazny, czysty i klimatyczny. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrego fryzjera.”
“Polecam, super prowadzone treningi i bardzo fajna atmosfera!”
“Jesteśmy zachwyceni tą szkołą tańca.Chodzą do niej zarówno 8 latka jak i 13 latka na dwie formacje.Bardzo szybko widać efekty i postępy nauki.Dodatkowo 2 razy w roku są turnieje i 1 raz finałowa gala ( ostatnio była w Myślenicach z okazji Bożego Narodzenia) Kadra cudowna ,młoda i bardzo dobrze technicznie przygotowana.Dzieciaki uczące się w tej szkole tańca osiągają różne sukcesy ,także w programach telewizyjnych.Dodam jeszcze,że zajęcia trwają pełną godzinę i są w bardzo korzystnej cenie.Szkoła organizuje także taneczne obozy zimowe i letnie. Szczerze POLECAM !!!”
“Byłem u Żeni na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, dokładność i świetna atmosfera. Żenia naprawdę zna się na swoim fachu – doradził, dobrał fryzurę i wykonał ją perfekcyjnie. Barbershop jest przyjazny, czysty i klimatyczny. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrego fryzjera.”
“Serdecznie polecam przedszkole Baby Booom przy ul. Wielickiej 107. Fantastyczna kadra z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Dziecka. Kontakt z placówką, jak i z osobami zarządzającymi bez zarzutu. Miejsce naprawdę godne polecenia, w którym Dzieci są szczęśliwe i zadbane. Córka jest zachwycona przedszkolem, a to najważniejsze! :)”
“Najlepsza szkoła języka angielskiego! Świetna metoda dla tych, którzy chcą nauczyć się mówić bez stresu. Wspaniali nauczyciele i przemili pracownicy. Najlepsze chwile w tygodniu to zajęcia ;)”
“Rewelacja! Przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale też to faktycznej jazdy, egzamin zdany za 1 razem, bez żadnych problemów. Miła atmosfera połączona z dużą dawką wiedzy przekazanie w bardzo przystępny sposób powoduje, że na egzamin idzie się pewnie i bez większych obaw. Bardzo serdecznie polecam!”
“Fajne miejsce. Bardzo dobre jedzenie i świetni nauczyciele”
“Jako mama dwójki dzieci z pełnym przekonaniem polecam ten żłobek. Moje starsze dziecko uczęszczało tutaj od maluszka i zawsze czuło się bezpieczne, otoczone troską i uśmiechem. Opiekunki mają ogromne serce i świetne podejście do dzieci (i cierpliwosc do rodzicow ;)) . Zajęcia są ciekawe, a codzienna komunikacja z rodzicami jest na najwyższym poziomie. Zapisuję tutaj również moje drugie dziecko. Wiem, że będzie w dobrych rękach, a ja mogę być spokojna o jego rozwój i bezpieczeństwo. Polecam każdemu rodzicowi, który szuka dla swojego dziecka miejsca pełnego ciepła, profesjonalizmu i rodzinnej atmosfery.”
“Mieliśmy przyjemność przygotowywać pod okiem Ani nasz pierwszy taniec, a wcześniej przez kilka miesięcy uczestniczyć w zajęciach grupowych tańca towarzyskiego, również w grupie Ani. Z całego serca możemy polecić zarówno zajęcia grupowe, jak i lekcje indywidualne. Atmosfera na zajęciach za sprawą zawsze uśmiechniętej i zaangażowanej instruktorki była fantastyczna - czuliśmy się swobodnie, dostawaliśmy wsparcie, motywację i odpowiedź na każde nasze pytanie czy wątpliwość. Cotygodniowe wieczorne zajęcia stały się przyjemnym punktem naszej codzienności, a kilka dodatkowych lekcji indywidualnych pozwoliło nam bez stresu zaprezentować gościom weselnym pierwszy taniec. Dziękujemy, Aniu!”
“Uczestniczyłem w zajęciach przez jeden semestr, instruktorzy byli niesamowicie pomocni, dawali świetne wskazówki oraz dostosowywali się do umiejętności każdej osoby w grupie. W ciągu tego jednego semestru można naprawdę wiele się nauczyć. Ogromnie polecam!”
“Studiowałem informatykę na poziomie inżynierskim na tej uczelni i tak dobrze wspominam ten czas, że zdecydowałem się kontynuować tutaj naukę na studiach magisterskich. Uczelnia oferuje wysoki poziom kształcenia, świetnych wykładowców i nowoczesne podejście do nauki. Panuje tu przyjazna atmosfera, a możliwości rozwoju są naprawdę szerokie. Zdecydowanie polecam!”
“Szczerze polecam. Przyjazna atmosfera i zawsze uśmiechnięte Panie.”