Energylandia
“Byłem w trakcie Winter Kingdom. Super zabawa - nawet dla tych, którzy nie lubią rollercoasterów. Ozdoby, oświetlenie, klimat - super. Na pewno warto.”
Znaleziono 3 wyników
“Byłem w trakcie Winter Kingdom. Super zabawa - nawet dla tych, którzy nie lubią rollercoasterów. Ozdoby, oświetlenie, klimat - super. Na pewno warto.”
“Zamówiliśmy Barszcz zabielany, pierogi ruskie i pizze. Wszystko smaczne i ładnie podane. Polecam własnoręcznie wypiekany chleb.”
“Bardzo fajne miejsce! Ruchome dinozaury prezentują się świetnie. Na terenie znajdują się toalety, restauracje (choć jedzenie jest nieco droższe), sklep z pamiątkami i różnymi zabawkami oraz lodziarnie. Ogólnie polecam dla dzieci w średnim wieku. W zależności od wzrostu (chyba około 120 cm, ale nie pamiętam dokładnie) konieczne może być wejście z rodzicem lub opiekunem do kolejki czy na karuzelę. Świetna atrakcja dla rodzin – warto odwiedzić!”