Przegląd katalogu
- 2,182 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 2182 wyników
Przeglądaj restauracja w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,182 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,950,435 opinii i ocen.
“Pan w długich włosach jest bardzo miły i uprzejmy Bardzo polecam Sklep ogarnięty, czysty wsyztsko jest super Panu bardzo dziękuję za obsługę”
“Jadłem kebaba z serem i kurczakiem dwukrotnie, raz na miejscu i raz na wynos. Oba te posiłki były bardzo smaczne i syte. Jeden z lepszych kebabów jakie miałem okazję spróbować.”
“Cudowne miejsce na lunch. Kazdego dnia inne Danie dnia do wyboru. Duzy wybor menu. Lokal bardzo przytulny, jest duzo zieleni I kwiatow. Duzy wybor makaranow, ale mozna przyjsc takze na sniadanie . Mila I przyjemna obsluga. Polecam.”
“Kebaby dojechały ciepłe. Wypchane, nadziane, wypełnione smacznym mięsem. Sosu Kebab-majster polał zamaszyście, mimo, że średni - nawet coś zapiekło. Duży plus. Surówkom (ładnie drobno posiekanym) towarzyszył kiszoniec i pomidor. Ciasto cienkie i smaczne, lekko przypieczone i chrupiące. Dawno, jeśli w ogóle, nie jadłem lepszego kebaba!”
Witamy w Lucky Bull, restauracji, która redefiniuje sztukę tworzenia burgerów! Nasz lokal to miejsce, gdzie pasja do gotowania łączy się z najwyższej jakości składnikami, tworząc niepowtarzalne doznania smakowe.
“Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, być może konkurencja.. Kebeb jest jednym z najlepszych jakie jadłem, a naprawde było tego troche :D Polecam spróbowac i nie zwracac uwagi na negatywy”
“Kebab bardzo dobry, dziecku smakowało. Ja też sprawdziłem - bardzo dobry. Mały promocyjny za 10 zł - w sam raz dla siedmiolatka.”
“Ciekawie wygląda, może wkrótce wpadnę coś zjeść.”
“Miła i szybka obsługa. Dania smaczne.”
“Bardzo dobre jedzenie i duże porcje. Miła i przyjazna obsługa.”
“Zupa ostro-kwaśna najlepsza jaką jadłam do tego ogromny talerz, wystarczy żebym sie najadła. Ceny niskie, dania smaczne, a porcje duże. Do tego tuż przy rynku. Zdecydowanie polecam!”
“Super zapiekanki, nie było takich jeszcze w centrum huty”
“Doskonała obsługa, pyszne jedzenie w bardzo rozsądnej cenie, sympatyczne miejsce. Chciałbym wrócić w każdej chwili!”
“Stacja godna polecenia. Dodatkowo uprzejma obsługa Pani Kasi sprawia, że miło będzie zawitać tam jeszcze raz.”
“superrr miejsce, i żelki też pysznee :)))”
“Sklep mały i ciasny, ale w sytuacji kryzysowej zjadłem wieczorem ciepla pizzę. Do tego mega blisko akademika, w którym akurat nocowałem.”
“Pyszny rosół i bardzo miła obsługa. Klimat odrobinę nie z mojej bajki,ale innym może się spodobać”
“Bardzo dobra tortilla za 17zl. Stosunek mięso dodatki 90:10. Jestem miło zaskoczony, chociaż są tańsze kebaby niedaleko, ten naprawdę smakuje bardzo dobrze.”
“Najlepsza pizza w krakowie. Ziomek z okularach najlepszy na 100% wrócę :)”
“Nie mogę się do niczego przyczepić. Przyszedłem rano po produkty na kanapki to dostałem od Pana Radosława i Pana Staszka (chyba bo niewyraźnie miał napisane na plakietce) pyszne ciepłe bułki i doradzili mi którą wędlinę i ser wybrać. Dodatkowym plusem były świeże warzywa oraz bardzo schłodzone napoje. Pozdrawiam!”
“Super miejsce, będąc w Krakowie można poczuć się jak za granicą, jak w prawdziwym Irlandzkim pubie ❤️ Guines jak zwykle nie zawodzi ❤️”
“Edit marzec 2022. Obiady bardzo dobre, różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przystępne ceny. Aczkolwiek zdarzają się gorsze dni gdy jedzenie jest nijakie i czasami letnie. Ale i tak polecam. Dzisiaj pierwszy raz tam jadłem. Myślę że będę wpadał częściej. Przystępne ceny, urozmaicone dania i nowoczesny wystrój. Czysto i estetycznie.”
“To nie pierwsza moja wizyta w bobby burger I na pewno nie ostatnia. Duży wybór burgerów, zarówno mięsnych jak i tych weganskich czy wegetariańskich. Miła obsługa I szybka realizacja zamówienia. Vege burger Cheese Bacon oraz Hot Bacon z wołowina były przepyszne, z odpowiednią ilością dodatków. Frytki również spoko, duża porcja. Nie mam do czego się doczepić, polecam każdemu.”
“Moje ulubione miejsce na kebaba! Obsługa mówi trochę po polsku, trochę po angielsku, ale da się radę porozumieć. Obsługa jest bardzo miła. Na miejscu jest darmowa herbata. Zazwyczaj zamawiam kebab amerykański. Konsystencja mięsa (wołowina) jest bardzo dobra (jestem bardzo wrażliwa na konsystencje jedzenia), nie jest ani gumowe, ani zbyt miękkie. Podoba mi się, jak jest doprawione. Frytki w kebabie mają podobny smak jak w McDonaldzie, więc nie będzie marudzenia, że jest nie takie jak trzeba. Warzywa są świeże, wszystko jest robione przed twoimi oczami. Miejsce jest trochę ukryte jeśli chodzi o dojście, ale realizują dowóz. Naprawdę polecam.”
“Bardzo dobre zaopatrzenie i ogólny porządek w ułożeniu produktów i dopasowaniu do nich cen. Obsługa też jest sympatyczna i pomocna :)”