Przegląd katalogu
- 529 Łączna liczba firm
- 2.0 Średnia ocena
- 45% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 529 wyników
Przeglądaj psychoterapia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 529 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 2.0/5 na podstawie 2,128 opinii i ocen.
“Ogólnie, powiem szczerze.. Nie spotkałem tak dobrego terapeuty, po tym co mi się przytrafiło i jak ci ludzie mi pomogli.. Naprawdę z całego serca ich polecam, każdemu w problemach”
“Chodzę do Pani Agnieszki już ponad rok i z czystym sercem mogę polecić, Pani jest bardzo inteligentna, miła osoba która widać że kocha to co robi, lepiej trafić nie mogłam, polecam!!!!”
“Bardzo polecam panią Natalię Kuc, która jest osobą bardzo kompetentną oraz niezwykle sympatyczną. Podczas terapii otrzymałem wiele, bardzo przydatnych treści oraz narzędzia pozwalające na skuteczne radzenie sobie z moimi problemami. Na każdym spotkaniu czułem się niesamowicie komfortowo.”
“Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście Pani Dominiki i wiedza którą posiada sprawiły że zauważam znaczną poprawę w moim życiu.”
“Moje wizyty w Beauty Lounge Daga Nowak to za każdym razem podróż do świata, gdzie profesjonalizm spotyka się z nieprzeciętną estetyką. Wnętrza, które urzekają swoją harmonią i dbałością o każdy detal, tworząc atmosferę luksusu i spokoju. Jednak to personel sprawia, że można poczuć się tutaj wyjątkowo. Każda wizyta jest dowodem na to, że rzetelna wiedza idzie tu w parze z autentyczną pasją. Pracownicy nie tylko doskonale znają swój fach, ale również potrafią stworzyć niepowtarzalną relację z klientem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Ich indywidualne podejście do moich potrzeb, precyzja w wykonywaniu zabiegów oraz szczere zaangażowanie sprawiają, że czuję się nie tylko zadbana, ale i zrozumiana. To rzadkość, by w jednym miejscu spotkać tak wysoki poziom kompetencji i jednocześnie tak niezwykłe wyczucie piękna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka nie tylko efektywnych zabiegów, ale także prawdziwego odprężenia w rękach prawdziwych ekspertów. To miejsce, które nie tylko spełnia, ale przewyższa oczekiwania, pozostawiając poczucie prawdziwego ukojenia i satysfakcji.”
“Jestem bardzo zadowolony z terapii w gabinecie Pana Zygmunta. Serdecznie polecam”
“Miejsce niezmiennie utrzymujące wysoki standard i etykę pracy psychoterapeutycznej. Prowadzone z dużą troską o pacjentów, ale także zespół psychoterapeutów, którzy mogą korzystać nie tylko z superwizji, ale także wspólnych zebrań, interwizji i koleżeńskiego wsparcia. Dzięki temu Pacjenci są dobrze zaopiekowani, a procesy psychoterapeutyczne prowadzone w profesjonalnych i bezpiecznych ramach.”
“Od wielu lat chodzę na psychoterapię do Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona z procesu i myślę, że nie mogłam lepiej trafić. Atmosfera podczas sesji jest zawsze bardzo komfortowa, sprzyja introspekcji i rozmowie.”
“Dzięki terapii odzyskaliśmy bliskość dziś patrzę na nasz związek zupełnie inaczej”
“Polecam Gabinet Self-Made Person. Pani Magdalena, do której uczęszczam jest wspaniałym psychoterapeutą, bardzo empatyczną osobą i zawsze świetnie przygotowana do sesji. Od samego wejścia pacjent może czuć się komfortowo, zapamiętany i pewien, że sesja jest świetnie i odpowiednio przygotowana. Od strony administracyjnej są też przypomnienia o sesji, co stanowi dobry element w codziennym zapracowanym życiu. Każdemu, kto nadal się zastanawia czy zadzwonić, wykonać pierwszy krok - z całego serca polecam by to zrobić. Pierwszy krok zależy od nas, w następnych krokach specjaliści Self-Made person są w gotowości by pomóc.”
“Byłem pierwszy raz, póki co ok. Lekarz (dr. Skorzyniec) nie patrzy na zegarek, rozmowa jest konkretna i prowadzi do jasnych konkluzji. Jasno spisane zalecenia. Co do opinii że lekarze się spóźniają nawet jak się idzie do prywatnego, to z doświadczenia wiem, że często przychodnie im narzucają wizyty po 20 min i tak każą rezerwować, no a nie da się pewnych rzeczy ogarnąć w kwadrans. Ja czekałem 15 min na wizytę, ale też mnie lekarz nie gonił w czasie wizyty.”