Restauracja 'Stara Poczta'
“Piękne, klimatyczne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem! Bardzo miła obsługa! Polecam!”
Znaleziono 8 wyników
“Piękne, klimatyczne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem! Bardzo miła obsługa! Polecam!”
“Placówka warta uwagi. Szybko i często bez kolejek. Do tego miła pani, która zawsze służy pomocą.”
“Jeśli szukacie Państwo kwiaciarni w Oświęcimiuz pocztą to polecam z całego serca . To najpiękniejszy bukiet jaki otrzymałam !”
“Uprzejme i pomocne panie szybko znalazły moją paczkę z pocztexa :) Dziękuję! P.S. Oceniam tutaj sama placówkę pocztową a nie Pocztexa. Pocztex nie zostawił mi awizo. W aplikacji nie było informacji, który punkt pocztowy na moją paczkę. Nie dostałem też SMS-a ani maila z taką informacją. Nie polecam pocztexa, ale punkt pocztowy jest najbardziej ok :)”
“Polecam, profesjonalna obsługa. Zwłaszcza Pani Agnieszka i Nikoletta. Najlepszy duet, jak pracują razem nie ma dużych kolejek ani nerwów. Mimo że nie należę już rejonem do tej placówki to nadal wszystko tam wysyłam.”