Przegląd katalogu
- 60 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 60 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Zatorie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 60 wyników w Zatorie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 39,425 opinii i ocen.
“Byliśmy w LollyPolly przejazdem serdecznie polecamy kawkę z lodami bardzo miła obsługa polecamy każdemu ☺️”
“Atmosfera tu sprzyja wypoczynkowi — idealna na chwilę relaksu po intensywnym dniu pełnym atrakcji.”
“Nowy,duży sklep spożywczy.Obok sklepu wybudowany drugi sklep tej samej nazwy lecz z artykułami gospodarczymi.Przed sklepem parking, gdzie można zaparkować samochód i spokojnie iść robić zakupy.”
“Przesympatyczna Pani która prowadzi tą Żabkę.”
“Kole chce krecic super restauracja”
“Miła,szybka obsługa. Trochę zbyt wysokie ceny niektórych towarów.”
“Kawa przyzwoita. Kanapki również. Jeśli taka potrzeba można się na chwilę zatrzymać. Jako piechur nie mogę ocenić paliwa.”
“Byłem dzisiaj na zakupach byłem bardzo mile zaskoczony bardzo duży wybór, wszystko świeże, bardzo czysto aż miło robić tam zakupy, a p. Amelia bardzo miła i uśmiechnięta”
“Pan właściciel na wstępie wydaje sie opryskliwy. Ale jak usiedliśmy w 10 osobowym gronie i już zamówiliśmy to obsługa była miła. Ceny bardzo dobre. Jedzenie smaczne i spore porcję. Jeśli jesteście w energylandi to nie ma co szukac jakichś fast foodów ktore są drogie i nie smaczne w całym obiekcie. Lepiej wybrać sie tutaj i zjeść smacznie i w dobrej cenie. Nie zniechęcajcie sie jeśli właściciel na początku będzie nie mily, po chwili jest bardzo pomocny i uprzejmy. Myślę ze jak go bliżej poznać to pewnie miło by bylo razem wodke wypic. Polecam restauracje.”
“Pyszna kawa i super obsługa :-) polecam :-)”
“Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal. Obsługa miła lecz lekko zestresowana co jest oczywiste w nowo otwartym lokalu, jedzenie jest smaczne i świeże a dodatkowo przystępne cenowo. :-)”
“Obsługa ok, bez kolejki a ceny raczej standardowe.”
“Dzisiejsze otwarcie sklepu po remoncie przeszło moje oczekiwanie. Doskonale urządzona przestrzeń sklepu, promocje, przepyszne wędliny i mięso na wagę, wszystko świeże Po dwóch tygodniach działalności Biedronki po remoncie, wędliny na wagę niezjadliwe, przykro”
“Miła i pomocna obsluga, dobre ceny, dobrze zaopatrzony sklep”
“Jesteśmy w energylandi i zostaliśmy na noc.. coś trza zjeść:) POLECAM :))) MEGA dobra pizza !!! Dowóz bezproblemowy, super kierowca ;)”
“Bardzo dziękujemy Pani Zanecie za obsługę przy imprezie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ma kobietka gadane i podejście do ludzi pozdrawiamy”
“Godzina 22.30 obsługa MEGA miła pani która przyniosła nam zamówienie bardzo uprzejma, doceniam fakt dwóch saszetek keczupu do średnich frytek nigdzie indziej sie z tym nie spotkałem mały gest a cieszy bardzo polecam to miejsce jedzenie raczej takie jak wszędzie ale obsługa i lokacja bardzo fajna”
“Najlepsze miejsce na Ziemi. Gospodarze mili, szczerzy, życzliwi. Moja rodzina i ja wracamy co roku. Zalecony.)”
“Nie wiem skąd takie złe opinie. Proszę sie nimi nie sugerować. Byliśmy tu z mężem który jest kucharzem i z dziećmi dwa lata temu, wtedy byliśmy zadowoleni ,więc dziś wróciliśmy i znów jesteśmy zachwyceni. Wspaniała obsługa, szybko podane dania , a byliśmy w godzinie obiadowej. Wzięliśmy Żurek, pierogi z mięsem, schabowego i placki ziemniaczane i wszystkie porcje były duże i bardzo dobre.”
“Przepyszne domowe jedzonko, obsługa przemiła, polecamy 100%”
“Bardzo miła obsługa, pieczywo smaczne, polecam chleb wieloziarnisty, super smaczne ptysie”
“Miła obsługa, a szczególnie p.Kasia i p.Iwonka Jak najbardziej polecam:-)”
“Chciałbym podzielić się moim zachwytem związanych z autorskimi drinkami, które miałem przyjemność spróbować ostatnio. To prawdziwa uczta dla zmysłów! Każdy drink był unikalny i oryginalny, wyróżniający się nie tylko wspaniałym smakiem, ale także prezentacją. Każdy napój był starannie skomponowany, a składniki zostały ze sobą doskonale zharmonizowane. Smaki były zaskakujące, często łączące ze sobą nietypowe składniki, co sprawiało, że całe doświadczenie było naprawdę niezapomniane. Napoje były również pięknie podane - nie tylko jako przepyszny trunek, ale prawdziwe dzieła sztuki, które cieszyły oko. To, co mnie naprawdę zachwyciło, to kreatywność i innowacyjność w tworzeniu drinków. Wydawało się, że każdy barman miał swój unikalny styl i podejście do mieszania składników, co sprawiało, że napoje były autentyczne i wyjątkowe. Odwiedzenie takiego miejsca z autorskimi drinkami to prawdziwa podróż po smakach i aromatach. Niezależnie od tego, czy preferujesz coś słodkiego, orzeźwiającego czy wytrawnego, na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania i rozpieści Twoje kubki smakowe. Jeśli jesteś miłośnikiem nowych doznań i chciałbyś spróbować czegoś wyjątkowego, gorąco polecam autorskie drinki. To prawdziwy hołd dla sztuki mixologii i doskonały sposób na cieszenie się niezwykłymi smakami i aromatami.”