Przegląd katalogu
- 762 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 762 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 762 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 579,348 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Oświęcim i innych.
“Super Sushi, dla mnie 10/10. Polecam 100%.”
“Polecam. Szybka realizacja zamówienia z dostawą. Jedzenie smaczne i ciepłe.”
“Najlepsza pizza w całej okolicy.Pizza ukazana na zdjęciu to ,,Fantazja” Polecam”
“Pizzeria z dużym ogródkiem, ale mało klimatycznie, czegoś brakowało...zieleni, słaby wystrój, jeden parasol na 8 stolików, ale można wejść do środka. Na bramie wiazdowej duży zakaz, że z psem nie można, jednak zaryzykowałam nikt mnie nie wyrzucił. Pizza ok, ceny umiarkowane”
“Jedzenie bardzo dobre, schobowe mięciutkie i pyszne, jedyny minus to brak przypraw w ziemniakach, przy czym smakują trochę surowo, ale bardzo to nie przeszkadza i też były dobre :P, Obsługa miła. Polecam!!”
“Jestem pozytywnie zaskoczona tym lokalem, dowiedziałam się o nim przypadkiem. Miejsce jest ładnie urządzone, jedzenie pyszne! Polecam panini :), obsługa jest miła i pomocna. Stoliki są postawione dość blisko siebie, ale część z nich oddziela ozdoba ze sztucznej roślinności.”
“Bardzo pozytywne zaskoczenie! Bardzo dobre ciasto, świetna obsługa. Deska włoskich przystawek ogromna, spokojnie wystarczy na 4 osoby!”
“Wstąpiłem po drodze na obiad. Barszcz czerwony z uszkami wyciąga z butów. Robiony na własnym zakwasie. Placki ziemniaczane wymarzone z dobrze przyprawionym gulaszem. Ceny umiarkowane w standardzie turysty. Szczególne podziękowania dla obsługujacej Pani. Warto się zatrzymać.”
Witamy w Panda Sushi – restauracji japońskiej w Krakowie przy ulicy Tadeusza Szafrana 4!
“Zamówiliśmy 4 pizze, bardzo dobre (polecam połączenie salami + kukurydza i rukola)”
“Makarony Carbonara i Bolognese pyszne, duże porcje a cena jak za wielkość bardzo dobra. Polecam”
“2024: Kolejny rok i dalej robicie świetną robotę. Zawsze chętnie Was odwiedzam podczas wycieczek rowerowych. Poza pizzą, warto też skusić się na bardzo dobre makarony. Świetna rzymska pizza. Cieniutkie i chrupiące ciasto, dobry i ciekawie smakujący sos, a do tego wysokiej jakości składniki. Bogate menu z ciekawymi kompozycjami pizzy. Bardzo sympatyczna obsługa tworzy fajną i luźną atmosferę. Przyjemny lokal z klimatycznym ogródkiem idealnym na odpoczynek po wycieczce rowerowej. Na miejscu można także zakupić włoską oliwę i inne produkty. W środku dostępna jest czysta i pachnąca toaleta. Zdecydowanie warto odwiedzić :)”
“Pyszne miejsce! Zarówno obiady dnia jak i dania z menu przygotowane na najwyższym poziomie. Pani z obsługi milszej jeszcze nie spotkałem w gastronomii. Polecam!”
“Niezwykle sympatyczny lokal w zacisznym miejscu. Karta bardzo krótka (naleśniki słodkie i wytrawne, zupa, ciasto), ale przemyślana. Jedzenie bardzo dobre, idealnie doprawione, a sernik z nerkowców to mistrzostwo świata.”
“Najlepsza pizza ( i nie tylko) w okolicy. Polecam!”
“Przepyszna pizza, świeże i doskonałej jakości składniki, świetne ciasto! Dodatkowo, przemili właściciele, typowy włoski klimat:) przy Ojcowskiej znajduje się ogródek z parasolami, więc można zjeść pizzę na miejscu. Polecam, 10/10 :)”
“Pizzerie 'Skotnicka 105' odkryliśmy przypadkowo jakieś 2 lata temu, od tego czasu jest stałym punktem naszych wypadów na pizze. Jemy zawsze na miejscu bo wtedy najbardziej docenić można jej smak - w naszej ocenie najlepsza pizza ever. Ciasto, to chyba największy atut tej pizzy, a to podstawa. Jest cienkie a jednocześnie lekko chrupiące w smaku idealne. Ilość i jakość składników dopasowana idelanie - nie za dużo, nie za mało. Całość tworzy niesamowity i niepowtarzalny smak. Szczerze polecamy!”
“Przepyszne sushi, polecam, szkoda że dostawy nie ma do Kurdwanów ;)”
“Nie byłam jeszcze tam na miejscu, ale często zamawiam dostawę. Jedno z najpyszniejszych sushi w Krakowie, świetne promocje i obsługa”
“To miejsce to absolutna perełka! Nie zliczę już ile razy zamawiałam stąd pad thaia od kiedy odkryłam to miejsce jakieś 2 lata temu, bo to jest absolutnie najlepszy, najbardziej autentyczny pad thai jakiego jadłam w Polsce. Próbowałam już w wielu miejscach i w Krakowie, i w Warszawie i nie tylko, i za każdym razem łudzę się, że będzie przynajmniej tak samo dobry jak w Little Thai. I nigdy nie jest! Już więcej nie popełnię tego błędu i jak pad thai to tylko w Little Thai :) Mistrzostwo!”
“Bardzo smaczne sushi :) Nic podobnego w Krakowie jeszcze nie jedliśmy. Dużo dodatków w środku , ryby napewno nie żałują , warte swojej ceny na 100% . Polecam!”
“Sushi naprawdę pierwsza klasa! Porcje solidne, ryba świeża i świetnie doprawiona. Widać, że kucharz zna się na rzeczy – wszystko przygotowane z dbałością o szczegóły. Smak i wygląd na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę po więcej!”
“Pyszne jedzenie, pełne smaków, idealnie doprawione. Obsługa na bardzo wysokim poziomie :) Wszystko w świetnej atmosferze na pewno wrócę ”
“Sushi zamawialiśmy już wielokrotnie, jest baardzo smaczne i ze świeżych składników, a do tego pięknie się prezentuje. ☺️ Polecam!”
“Najlepsze sushi w Nowym Sączu! Przede wszystkim świeże produkty, a do tego miła obsługa. Polecam z całego serducha :)”
“Bardzo dobre sushi, świeże, smaczne. Duży plus za solidną ilość wasabi. Polecam!”
“Zamówiłam sushi na dowóz i jestem zachwycona! Każdy kawałek był niesamowicie pyszny i świeży, co od razu można było wyczuć. Jakość składników oraz sposób, w jaki wszystko było przygotowane, naprawdę robią wrażenie. To jedno z najlepszych sushi, jakie jadłam. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka prawdziwie wyjątkowego smaku!”
“Bardzo dobre jedzenie, duże porcje i miła obsługa! Pan ruscan naprawdę był naprawdę świętny”
“Pizza jest pyszna, szybko się robi. Ale dużo ciasta na krawędziach. Wzięli dwie pizze blanco i nie mieli sosu, który zwykle nakłada się na ciasto przed pozostałymi składnikami. Było tylko mięso i ser, to bardzo dziwne”