OPTYKA VICTORIA Optyk-Okulista-Optometrysta-Ortoptysta ul.Rynek 4
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u optyka — profesjonalna obsługa i świetne podejście do klienta. Polecam!”
Znaleziono 5 wyników
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u optyka — profesjonalna obsługa i świetne podejście do klienta. Polecam!”
“Bardzo polecam !obsługa bardzo,bardzo przemiła, profesjonalnalne podejście do klienta, fantastyczna jakość usługi. Express Optyk tylko i wyłącznie!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa , szybki czas realizacji ,bardzo duży wybór pięknych oprawek. Polecam serdecznie !!!!”
“Badanie wzroku przebiegło wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu – okulary są solidnie i estetycznie wykonane, w pełni spełniając moje oczekiwania co do jakości.”
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z badania, doboru soczewek. Polecam Panią Sylwię każdemu emerytowi.”