Notariusz Kancelaria Notarialna Dagmara Żak
“Rewelacyjna, bardzo, bardzo profesjonalna Kancelaria. Miałam okazję korzystać kilka razy i zawsze wszystko przebiegało punktualnie, niezwykle sprawnie i perfekcyjnie. A oprócz tego jest elegancko i swobodnie. Pani Notariusz potrafi mimochodem rozluźnić atmosferę, a często załatwiamy tam stresujące (w każdym tego słowa znaczeniu) sprawy. Polecam, warto!”