Przegląd katalogu
- 415 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 415 wyników
Przeglądaj miejsce zabaw dla dzieci w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 415 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 143,459 opinii i ocen.
“Bardzo fajny plac zabaw. Ogrodzony lecz przy ruchliwej drodze. Jest duża ilość huśtawek i atrakcji dla dzieci. Wszystkie nowe, ładnie odmalowane, przystosowane dla małych dzieci ( nawet 3 Latków). Wszystkie atrakcje sprawne i bezpieczne. Są też ławki na których dorośli mogą usiąść i pilnować swoje pociechy. Obok placu niewielkie boisko trawiaste ogrodzone wysoka siatka.”
“Super miejsce dla dzieciaków. Zawsze czysto. Plusem jest miejsce zaraz pod blokiem :)”
“Osiedlowy plac zabaw cieszący się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców oraz dzieci z pobliskiego żłobka, przedszkola czy szkół. Teren zadbany, codziennie rano sprzątany i corocznie odnawiany. W kompleksie z pobliskimi boiskami doskonałe miejsce dla aktywności dla całych rodzin z dziećmi.”
“Wspaniałe odkrycie! Do tej pory chodziliśmy tylko na duży plac zabaw w sąsiednim parku, a tu taki uroczy kameralny plac i to jeszcze w jakże lubianym przez brzdąca lotniczym klimacie. Super!”
“Wydawalo mi sie, że to miejsce będzie większe. Jest trochę jak duży plac zabaw, ale ma kilka atrakcji, które sprawiają, że dzieci mają wielką frajdę - dmuchaniec, trampoliny, tyrolki, zjeżdżalnie oponowe i ścianki wspinaczkowe. Same dmuchańce czy trampoliny na imprezach to często jest atrakcja płatna za określony czas - tu dzieci mogą skakać do woli. Poza tym parking jest duży i w cieniu, nie ma tłumów, okolica i dojazd całkiem przyjemne. Myślę że tak od 3 do 10 roku życia dzieci się tu odnajdą, a rodzice mogą odpocząć na leżaczkach albo na trawie, chyba że będą zmuszeni biegać z oponami albo tyrolką XD Generalnie polecam.”
“Plac zabaw faktycznie nie jest najnowszy, ale dzieciom zupełnie to nie przeszkadza. :)”
“Fajny plac zabaw ale Bartek za rzadko przychodzi”
“Fajny plac zabaw dla malucha i starszaka. Oddalony od cywilizacji, ale to dobrze. Zanim się do niego dotrze można pojeździć z dzieckiem na rowerze.”
“Plac zabaw sam w sobie jest świetny, lecz dziś dzieciaki po godzinie 14:20 zaczęły go dewastować. Aktualnie szukam numeru telefonu lub innej opcji kontaktu, by to zgłosić.”
“Tydzień temu organizowaliśmy urodziny synek i jego goście byli zachwyceni urodzinami w Fikołkach Dzieci bawiły się świetnie, a dodatkową atrakcją było własnoręczne robienie pizzy, co sprawiło im ogromną radość . Animatorzy spisali się na medal – szczególne podziękowania dla przemiłej pani Oli, która z sercem i uśmiechem opiekowała się dziećmi i prowadziła zabawy. W tym czasie my, rodzice, mogliśmy spokojnie usiąść przy zarezerwowanym stoliku, napić się pysznej kawy i cieszyć się chwilą bez żadnych zmartwień. Organizacja na najwyższym poziomie – serdecznie polecamy”
“Pierwszą (i nie tylko) pizzę w życiu jadłem tutaj, lat temu trzydzieści mieszkając za dzieciaka na Prądniku Czerwonym... Po wielu latach odwiedziłem to miejsce i wystrój - niemal taki sam (i to komplement! Choć oczywiście nieco bardziej nowoczesne, ale te siodła przy barze - och, piękne!). Jedzenie - równie pyszne, a jeśli ktoś lubi mięsne i pikantne - Verdura to jest królowa, nie zapraszam do dyskusji ;) dla bezmięsnych też się dobra pizza znajdzie. Polecam serdecznie, bo jeśli takie miejsce trzyma się 30+ lat, to musi za tym iść jakość!”
“Wspaniale miejsce na zabawę dla dzieci”
“Wyprawialiśmy 5-te urodziny w Fiołkach. Cała organizacja przebiegła bardzo sprawnie, rzeczowo i konkretnie. Panie z obsługi kilku krotnie dzwoniły dopytywały przypominały i za to duży plus :) chciałam bardzo podziękować Pani Animatorce -Klaudii. Córka była zachwycona jej pomysłami na zabawę i podejściem do dzieci :) mówiła że zabawy z panią jej się najlepiej podobały z całych urodzin. Także jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Polecam !”
“Mini plac zabaw na dziedzińcu osiedlowym. Piaskownica ogrodzona. 2x Huśtawka, zjeżdżalnia, równoważnia, stół do ping-ponga, karuzela. Ławki, kosz, drzewa i trochę cienia.”
“Plac zabaw przy bloku 47, nieogrodzony. Są tam huśtawki, zjeżdżalnia, bujaki i piaskownica. Jest też spore boisko do koszykówki. Wokół placu są alejki, po których dzieci jeżdżą na rowerach i hulajnogach.”
“Słoń indyjski jest jednym z dwóch żyjących gatunków rodziny słoniowatych. Zamieszkuje lasy i zarośla Azji Południowej i Południowo-Wschodniej”
“Duży teren do zabawy dla dzieci, dopełnieniem jest górka, która znajduje się na terenie placu , 50m od placu punk z lodami lodove”
“Płac zbaw położony idąc na dół osiedla od careroura”
“Polecam sporo fajnych atrakcji dla dzieciaków ogrodzone więc małe dzieci mogą się bezpiecznie bawić”
“Przedszkole, do której uczęszcza moja córka, to miejsce pełne pozytywnej energii i przyjaznej atmosfery. Widać ogromne zaangażowanie zarówno Pań Dyrektor, jak i wszystkich Cioć, które z pasją podchodzą do dzieci. Oferta zajęć jest bardzo bogata, a dodatkowo organizowanych jest wiele ciekawych wycieczek, dzięki czemu dzieci rozwijają się w różnorodny sposób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej placówki.”
“Bardzo fajne miejsce, dziecko się dużo uczy, bawi i wraca zadowolone do domu :) polecam!”
“Miejsce pełne ciepła i wsparcia. To przyjemność tu przychodzić. Przemyślana przestrzeń dla rodziców z dziećmi.”
“Cudowne miejsce dla Maluszków! Wspaniałe Ciocie! Dzięki Ich czułości, ciepłu, indywidualnemu podejściu i kreatywności córka bardzo chętnie chodziła do żłobka, a wracała zawsze z uśmiechem. Super współpraca i kontakt z rodzicami.”
“Dzieci przychodzą tu po szkole i są bardzo zadowolone. Uwielbiają to miejsce, proszą, żeby nie zabierać ich zbyt szybko. Jest tu wiele możliwości spędzenia czasu: zajęcia sportowe, plastyczne, komputerowe, rysunkowe, komunikacyjne, jest kółko robotyki, są przekąski. Jest pewnie wiele innych ciekawych rzeczy, o których dzieci jeszcze nie zdążyły opowiedzieć. Polecam wszystkim i wielkie DZIĘKI dla pracowników!”
“Super sala zabaw, wszystko co potrzeba aby sprawić dziecią radość :) Polecam !”
“Polecam przedszkole, bardzo miła właścicielka:)”
“Pozdrowienia dla kucharza, który dziś (26.06) był w pracy. Mam dziecko z neofobią żywieniową i... Uwaga, uwaga! Mimo że zjadła wcześniej, to nie odmówiła sobie ani rosołu, ani schabu z sosem ❤️ zdziwiło mnie tylko, że nie chciała jeść lodów, bo moim zdaniem najlepsze, jakie jadłam od dawna”