Przegląd katalogu
- 375 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 375 wyników
Przeglądaj meble do jadalni w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 375 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 34,187 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera meble do jadalni z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Skawina, Nowy Sącz i innych.
“Super fachowcy , super jakość , doskonały kontakt, rozsądne ceny”
“Profesionalny i solidny wykonawca Polecam!”
“Salon Agata, jest trzypoziomowym, wielkopowierzchniowym sklepem meblowym, w którym prezentowane jest ok.10 000 przedmiotów związanych z wyposażeniem wnętrz.Pięć gwiazdek daję na podstawie zwiedzania sklepu w środowe popołudnie, gdy było mało klientów i dużo wolnych, sympatycznych konsultantów.Sklep zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, było czysto, estetycznie i przestronnie.Podobała mi szczególnie ekspozycja mebli na parterze, gdzie można powiedzieć, że każda kanapa miała swoją "przestrzeń handlową", umożliwiającą dokładne obejrzenie.W "Agacie" funkcjonuje w godzinach otwarcia sklepu niewielkie Bistro, z bardzo ekonomicznymi cenami przekąsek i napojów.Nie dokonałam żadnych zakupów, więc nie przeszłam ścieżki zakupowej i ewentualnie nawet reklamacyjnej.Zauważyłam sporo opinii niezadowolonych klientów mających problemy z dostawami, reklamacjami a nawet z kontaktem z firmą.Myślę, że przed zakupem mebli z dostawą za kilka tygodni, zawsze warto wszystkie okoliczności handlowe, dokładnie wyjaśnić.”
“Dawno nie czułem się tak zaopiekowany jako klient.Pani Bożenka jest niezwykle pomocna i profesjonalnie doradza. Na każdym etapie współpracy spotykałem się z rzetelnością, entuzjazmem i życzliwością . Meble świetnej jakości .Polecam. Rewelacyjna obsługa!”
“Meble wykonane starannie z dbałością o najmniejszy szczegół. Kontakt rewelacyjny, Pani Sabina przemiła i bardzo pomocna. POLECAM!!!”
“W firmie Meble Foryś zamawiałam meble do łazienki oraz szafę do przedpokoju. Wszystko wykonane terminowo, a z efektu jestem bardzo zadowolona. Jakość mebli jest bardzo dobra, a cała współpraca przebiegła pomyślnie.”
“Polecam firmę Theska Store. Zamówiłem dla żony wielkie drewniane biurko do jej gabinetu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, żona zachwycona. Jest idealne jak sama powiedziała. Oboje polecamy”
“Obsługa w tym salonie stoi na wysokim poziomie. Bez problemów Panie z BOK-u dokonały korekty mojego zamówienia, bez zbędnych formalności, w sympatycznej atmosferze. Postawa prokliencka, zawsze godna podkreślenia. Polecam.”
“Najwyższa jakość wykonania oraz usługi!”
“Bardzo solidne wykonanie z materiałów wysokiej jakości. Zróżnicowane wzornictwo. B.dobra funkcjonalność. Świetny kontakt z klientem. Zasłużone 5 gwiazdek, polecam.”
“Firma godna polecenia. Montażysta najwyższego poziomu. Powiedzenie " chudy ale byk " w tej firmie się sprawdza. Polecam! Ps. Każdy montaż jest u nich dziełem artystycznym. Polecam”
“Bardzo miła obsługa, sklep ładny i czysty, chce nie tam robić zakupy. Bardzo polecam.”
“Firma Bel-Meb wykonała dla mnie kuchnię oraz meble na wymiar do sypialni, jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko zostało wykonane z dużą starannością, zgodnie z ustaleniami i w umówionym terminie. Meble są solidne, funkcjonalne i świetnie się prezentują. Profesjonalne podejście, miła obsługa i fachowe doradztwo – zdecydowanie polecam!”
“Bardzo profesjonalna i sprawnie wykonana usługa. Pani przyszła do nas do mieszkania wszystko dokładnie wymierzyła. Na etapie projektowania zaproponowała kilka rozwiązań i uwzględniła wszystkie uwagii, które zgłosiliśmy do projektu. Montaż przebieg bardzo sprawnie, panowie montaży też dokonali małych poprawek na naszą prośbę. Dodam, że bardzo mi zaimponowali dokładności i precyzja, mieszkanie w którym była montowana kuchnia znajduje się n Nowej Hucie gdzie żadna sciana nie trzyma pionu, a mimo to meble pasują idealnie!”
“Firma godna polecenia.Meble są bez zarzutu mam kilka lat .”
“Wysoka jakość wykonania mebli, profesjonalna obsługa, świetny kontakt z klientem, montaż w umówionym terminie. Mogę polecić z czystym sumieniem.”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupionych Mebli i to już wielokrotnie. Niektóre meble mamy od nich już wiele lat a te ostatnie co dopiero wstawione. Co nie wymyślę nowego to jadę prosto do tego sklepu bo zawsze mi doradzą. Polecam!”
“bezproblemowy, rzeczowy kontakt i błyskawiczna obsługa; bede powracała z przyjemnością”
“Piękna kuchnia, świetny kontakt ze sprzedawcą który pomógł podjąć ważne decyzje dotyczące zagospodarowania, designu, materiałów. Nie próbował sprzedawać tylko najdroższych elementów ale dobierał z nami kuchnie pod nasze potrzeby - tak abyśmy byli zadowoleni. Kuchnia zrealizowana zgodnie z zaplanowanym czasem, jest piękna i cena była bardzo dobra. Wszelkie niejasności można wyjaśnić. Polecam z czystym sumieniem, 5/5!”
“Dwukrotnie zamawialiśmy meble u Pana Michała (do kuchni i do salonu) i nie było z nimi najmniejszego problemu. Jeśli któreś z wybranych przez nas zastosowań byłoby dla nas w przyszłości problematyczne (np. pękanie szkła ze względu na dużą powierzchnię i zastosowane ranty) Pan Michał od razu o tym mówił i doradzał alternatywę. Polecam”
“Zamówiłem 3.6 zestaw mebli ogrodowych jak na zdjęciu. Sprzedający wiedział że zależy mi na szybkiej wysyłce i dostawie do soboty. W czwartek okazało się, że kurier nie odebrał przesyłki i nie ma na to szans. Sprzedający sam zaproponował, że przywiezie mi to osobiście bo dane słowo jest ważniejsze niż grubo ponad 100 km i jego czas. Sam zestaw bardzo fajny. Polecam”
“meble są fantastyczne !!!. Pięknie wykonane i bardzo funkcjonalne. Firma stanęła na wysokości zadania.”
“Nie pierwszy raz mogę ocenić moje doświadczenie o tym miejscu. Wiele lat temu kupowałam skórzane fotele, piękne!!!! Tym razem zamówiłam biurko z litego orzecha, jest naprawdę śliczne. Meble są drogie ale naprawdę, uwierzcie państwo, warte swojej ceny. Przemiła obsługa, kompetentna, pan Łukasz, wcześniej jego tata, właściciele salonu, naprawdę przemili ludzie, potrafią doradzić. Życzyłabym sobie żeby inne salony meblowe uczyły się od was panowie. Zasłużone pięć gwiazdek i na pewno będę u was kupować a także moi znajomi. Szczerze polecam Małgorzata Klaus”
“Współpraca z panią Martą to czysta przyjemność. Jestem bardzo zadowolona zarówno z projektu jak i z wykonania mebli. Indywidualne podejście do klienta, ciekawe rozwiązania proponowane przez projektantkę, oraz gotowość do udzielenia porad dotyczących nie tylko samego projektu mebli, ale także ogólnego wystroju wnętrza, to coś co na pewno stanowi ogromny plus tej firmy. Z usług pani Marty korzystałam już dwa razy (meble kuchenne, łazienkowe i szafa wnękowa, oraz później - szafa i meble do sypialni) i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Polecałam i nadal będę polecać :)”