Przegląd katalogu
- 990 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 990 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 990 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 52,872 opinii i ocen.
“Cenię sobie to miejsce za profesjonalizm, lokalizację i dobrą jakość usług w rozsądnej cenie. Można płacić kartą. Przyjemna atmosfera, można tutaj czuć się swobodnie, bardzo sympatyczna obsługa. Polecam.”
“Bardzo ładnie urządzony salon z przemiłą i przede wszystkim profesjonalną obsługą. Polecam serdecznie.”
“Proszę Państwa, chciałbym w tym miejscu podzielić się swoją relacją oraz zarekomendować salon NordSpa znajdujący się przy Rynku Podgórskim 9. Z zewnątrz miejsce niepozorne jednak po wejściu.. Przygotujcie się na orgazm emocjonalny- wszystko urządzone w skandynawskim, północnym stylu, cała aranżacja poruszy Państwa duszę! Pani Kinga - piękna kosmetolog, która zaraża swoim uśmiechem i sprawia, że obawy związane potencjalnym bólem (byłem pierwszy raz i miałem takie obawy) przestają istnieć! Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do swoich obowiązków oraz wysoka jakość usług sprawiają, że po wyjściu będziecie państwo usatysfakcjonowani i szczęśliwi. Ja, gdy wróciłem do domu i spojrzałem w lustro to zadzwoniłem na policję bo myślałem, że włamał mi się do mieszkania jakiś przystojniak, a to byłem ja po zabiegach! Gorąco polecam usługi w NordSpa, satysfakcja gwarantowana”
“Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie w bardzo niskich cenach. Zespół o wysokich kwalifikacjach zawodowych,zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych.Polecam.”
“Przytulnie, profesjonalnie i z uśmiechem - polecam!”
“Każdy kto korzysta z usług Pani Gosi wie, że za każdym razem otrzymuje pełen profesjonalizm a wizyty w gabinecie to sama przyjemność. Jestem mega zadowolona i polecam każdemu kto nie może się zdecydować”
“Świetny salon, pełen profesjonalizm p. Marty, kosmetyka na wysokim poziomie. Serdecznie polecam”
“Moje ulubione miejsce na mapie Krakowa. Magiczne ręce Pani Agnieszki zawsze sprawią że wychodzę z gabinetu zrelaksowana i „dopieszczona”. Polecam serdecznie i dziękuję za wiele lat dbania nie tylko o moją buzię.”
“Nigdy nie miałam takich paznokci jakie zrobiła mi Pani Karolina. Piękne, równe, bardzo dokładnie wykonana stylizacja. Wizyta w salonie sama przyjemność - od miłej obsługi przez wnętrze które jest bardzo przyjemne, wokół jest czysto i atmosfera nie jest nachalna. To moje #1 paznokciowe miejsce ❤️”
“Cudowne paznokcie i przemiła atmosfera! polecam wszystkim :)”
“Jestem zachwycona! Natalia to cudowna osoba i wspaniała specjalistka. Manicure i pedicure wyszły przepięknie – dokładność, precyzja i perfekcja w każdym detalu. Widać, że kocha swoją pracę i robi wszystko z ogromną pasją. Sam salon jest śliczny, bardzo przytulny i nowoczesny, a do tego ogromny wybór kolorów lakierów – ciężko się zdecydować! Cała wizyta to nie tylko piękne paznokcie, ale też chwila relaksu w fantastycznej atmosferze. Z całego serca polecam każdemu – na pewno wrócę jeszcze nie raz!”
“Do Pani Klaudii na manicur chodzę od paru lat i zawsze wychodzę zadowolona. W stosunku do klientek jest empatyczna. Manicur wykonany jest zawsze precyzyjnie. Dysponuje niesamowitą ilością kolorów lakierów. Co najważniejsze sterylizuje wielorazowe narzędzia kosmetyczne, które przy mnie są otwierane. Jednorazowy pilniczek jest wyrzucany do kosza albo "mój" pilniczek mogę sobie zabrać. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Klaudię. Bogumiła”
“Świetna atmosfera, profesjonalne cięcie. Lepiej być nie mogło!”
“Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm i dokładność. Kasia podejmuje każde wyzwanie, niezależnie od tego jak trudne wzory wymyślę i dziwne mam pomysły. Potrafi doradzić co będzie ładnie wyglądało ze względu na duże doświadczenie. Spore zaplecze różnego rodzaju zdobień. Paznokcie są bardzo wytrzymałe. Miła atmosfera sprawia, że jest to przyjemny czas oderwania się od codzienności :)”
“Korzystam z usług salonu od wielu lat i serdecznie polecam. Profesjonalne i przemiłe podejście do klienta, ogromna wiedza Pani Marty i umiejętne dobieranie pielęgnacji sprawia, że jestem zachwycona wizytami w gabinecie i co najważniejsze efektami zabiegów. Polecam!”
“Szczerze polecam. Szkolenie geometria brwi + farbka i henna pudrowa- na najwyższym poziomie i w przesympatycznej atmosferze:)”
“Podejscie do klienta profesjonalne i z usmiechem. Polecam 5/5”
“Jestem stałą klientką, usługi zawsze na najwyższym poziomie. Paznokcie wykonywała u mnie zarówno Monika jak i Magda- zawsze nieskazitelne, idealny kształt i starannie opracowane skórki. Oprócz jakości usług, polecam również ze względu na świetną atmosferę, dziewczyny zawsze szczerze doradzą, wizyta po dniu w pracy jak na wypadzie z koleżankami, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Gorąco polecam!”
“Wszystko idealnie, do tego zawsze bardzo miła wizyta!”
“Bardzo polecam, warto zaufać Pani Marcie i efekty są zaskakujące, cera dużo zdrowsza, dziękuję.”
“Bardzo polecam szkolenia ❤️ Pani Asia to fantastyczna osoba ma bardzo dużą wiedzę , jest pomocna i bardzo miła !”
“Pani Małgorzata poświęciła mi dzisiaj bardzo dużo czasu. Czułam się ogromnie zaopiekowana. Totalna zmiana z długich włosów na krótkie. Po 1,5 h Pani Gosia zaznaczyła, że jeśli nie będą się układać to mam się ponownie pojawić w salonie na dopracowanie fryzury. Włosy umyłam, wysuszyłam i są super. Pani Gosiu! - Dziękuję :)”
“Super jestem bardzo zadowolony polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Alisy. Paznokcie wyglądają bardzo ładnie. Polecam.”
“pięknie wykonana laminacja brwi z farbką, warto ”
“Bardzo polecam. Przemiła i profesjonalna obsługa. Rzeczowe konsultacje i zabieg idealnie dobrany do moich potrzeb. Na pewno tu wrócę!”
“Bardzo polecam gabinet Imperium Urody a szczególnie Panią Joasię, która zajmuje się moją skórą od kilku miesięcy. Po każdym zabiegu widzę super efekty. Mezoterapia to mój ulubiony zabieg nie wiem jak ona to robi ale nic nie boli. Szczerze polecam każdemu kto jeszcze nie próbował zabiegów u Pani Joasi!”
“Profesjonalna obsługa, świetnie wykonana henna brwi :)”
“Jestem wieloletnią klientką Pani Asi. Pierwsze paznokcie które u niej robiłam były moimi ślubnymi, sprzed 11 lat, ale dokładnie pamiętam je do tej pory. Jestem dość specyficzną klientką a były idealne, takie jak sobie wymarzyłam. Każde kolejne też takie są :) Kiedyś zgrzeszyłam z okazji braku terminów(nie dziwne jak się robi takie cudeńka) i poszłam do innego salonu- bardzo żałowałam. Pani Asia robi najlepszą robotę! Paznokcie się trzymają się długo, są idealnie dopracowane. Skórki idealne każdym razem a mam z nimi bardzo spory problem. Jest czysto, narzędzia są sterylizowane - jest dla mnie bardzo ważne. W dodatku wybór kolorów w katalogu salonu powala… Serdecznie polecam!”
“Najlepszy gabinet, z jakiego miałem okazję korzystać. Przemiła pani Ania, super dokładna, chętnie wracam.”