Przychodnia Weterynaryjna "TRIVET" s.c.
“Bardzo polecam, w szczególności Panią Doktor Kasię! Bardzo profesjonalna opieka, Pani Doktor pomogła mojemu kotkowi wyleczyć ząbki i ropień, który pięknie się zagoił. Zadbała również o to, by kotek jak najmniej się stresował podczas wizyty. Bambi zadowolony, ja też, na pewno wrócimy :)”