Błasiak Rafał, lek. wet. Przychodnia weterynaryjna
“Bardzo dobry doktor polecam wszystkim”
Znaleziono 4 wyników
“Bardzo dobry doktor polecam wszystkim”
“Pan Doktor to wspaniały weterynarz profesjonalny, empatyczny i zawsze pomocny. Moje zwierzątko otrzymuje tutaj najlepszą opiekę, a ja mam pełne zaufanie do diagnozy i zaleceń. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, a leczenie skuteczne. Z całego serca polecam – najlepszy weterynarz, na jakiego mogłam trafić!”
“Ogromnie polecam tę lecznicę. Zarówno Pan jak i Pani doktor to osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu i naprawdę zadziwiających umiejętnościach praktyki lekarskiej. Moja sunia została zadbana od A do Z przy zabiegu, oddana nam w pełni wybudzona. Odbierając ją otrzymaliśmy też pełną rozpiskę wszystkich zaleceń po zbiegu, jak również wszystko zostało nam wyczerpująco wyjaśnione. Na szczególne docenienie zasługuje także fakt, że zawsze wykonywane jest to, co faktycznie jest potrzebne. Lekarze zawsze szczegółowo tłumaczą co musi zostać wykonane, co może, a co jest całkowicie zbędne. Jakość usług jest na najwyższym poziomie, a każda usługa jest rzetelna. Zawsze dostaję odpowiedź na każdą wątpliwość.”
“Wczoraj (22.04.2022) moja kotka wymagała natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Mimo że było blisko zamknięcia Pani doktor przyjęła nas bez problemu. Zajęła się kotką po królewsku ! Zrobiła co w jej mocy i uratowała ją! Pani doktor to lekarz na medal! Następnego dnia kotka miała kontrolę. Tym razem zajął się nią Pan doktor. Z jego strony również było czuć zaangażowanie i wielkie serce w stosunku do swojej pracy. Zajął się kotką, wyjaśnił wszystko w najlepszy sposób i podal niezbedne leki.Jest wieczór 23.04.2022. Kotka chodzi,zbiera się do życia . zaczęła juz troszkę jesc I pić. Podsumowując, polecam wszystkim tą lecznicę! Lekarze podchodzą do zwierząt z miłością i zaangażowaniem! Moja ocena 11/10! Adam”