Przegląd katalogu
- 1,256 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1256 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,256 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 924,405 opinii i ocen.
“Przy okazji weszłam podczas zakupów po kawę. Obsługa miła i pomocna, a napój naprawdę smaczny”
“Jedyny kebab w tej częściej Krakowa, który jest dobry, treściwy i dostaniemy go bardzo szybko w miłej atmosferze. Chętnie wracam.”
“Pyszne śniadania, atrakcyjne cenowo. Obsługuje miła dziewczyna, miejsce naprawdę warte polecenia.”
“Bardzo przyjemna żabka, osobiście moja ulubiona. Bardzo mili ogarnięci i życzliwi pracownicy. Polecam cieplutko”
“Bardzo fajny sklep, dużo towaru i miła obsługa...”
“Zwykle nie przepadam za chlebami z sieciowej, bo są średniej jakości. Wielokrotnie wolałem sam robić chleb. Odkąd chodzę do tego Buczka przestałem robić chleb bo mają tutaj świetne pieczywo. Jestem bardzo zaskoczony, bo naprawdę pod względem pieczywa bywam wybredny. Jeżeli chodzi o ciasta i ciasteczka... Nieraz rodzina z Katowic prosi bym po drodze coś kupił u nich i przywiózł bo mają naprawdę świetne wyroby. Obsługa jest też perfekcyjna, a Panie są bardzo miłe. Serdecznie je pozdrawiam :)”
“Najlepsza Żabka w okolicy, każda pracująca tam pani jest zawsze bardzo miła i sympatyczna. Za każdym razem, gdy tam przychodzę, panie są bardzo pomocne i uprzejme, szczególnie pani kasjerka blondynka, która zawsze umila mi dzień.”
“Pewnie jak wszyscy skuszeni zostaliśmy zestawem obiadowym, pomidorowa + schabowy z surówka i z puree ziemniaczane. Zupa duża i pyszna, schabowy wielki jak ego taryfiarzy, na cały talerz bardzo świeży, możliwe że 5 min wczesniej jeszcze swinka biegała zadowolona z pięknego zielonego trawnika przed chlewem. Surówka bardzo pyszna, nie czuć chemii nawet wybredne dzieci zjadły całą. Pani z obsługi w okularach bardzo miła, gwiazdką mniej za dziewczynę w farbowanych krótkich włosach, darcie ryja do kolegi z obsługi przy gościach to wstyd dla właściciela. Ogolnie: taniej nie zjecie w okolicy, a głodni nie wyjdziecie. Polecam”
“typowy lunch bar z biurowca. Codziennie 5 nowych dań, jest z czego wybrać, personel pomocny i uśmiechnięty. Czasem zdarzają się wpadki ale ogólnie trzyma poziom.”
“Krótki czas oczekiwania plus czyste oraz schludne pomieszczenie na pewno zasługuje na wysoką notę. Będąc przejazdem w dalekiej podróży byliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością obsługi, miejscami do dezynfekcji oraz jak najbardziej samym jedzeniem. Ogromny wybór posiłków skierowanych również dla wegetarian jak i miłośników dobrych porcji mięsa. Adekwatna ilość do ceny również zrobiła na nas wrażenie, jak najbardziej budżetowo można najeść się do syta.”
“Szaszlyk i burger pyszne warto wpaść w weekend”
“Jestem pod wrażeniem kuchni i doskonałych potraw serwowanych w tym miejscu. POLECAM!”
“Zawsze mile panie, nie ma kolejki. Szkoda, że taki mały sklep. Ale dużo w nim jest.”
“Przepyszne flat white! Bardzo miła obsługa, panie zawsze uśmiechnięte. Super ze teraz jest więcej kanapek do wyboru. Caprese pyszna jak zawsze!”
“Super świeże bułki, kawa pyszna, wszystko robione szybko i dobrze. Dobra obsługa. Polecam”
“bardzo dobrze zaopatrzona cukiernia, oferująca wiele rodzajów ciast i pieczywa. są też ciastka, wyroby cukiernicze (bezy, pishingery, łamańce) i lody. ale największym atutem tego miejsca są świeże bułeczki pieczone w piecu na miejscu. codziennie rano kupuję kilka dla całej rodziny. polecam bardzo.”
“Polecam. Tanie i dobre jedzenie. Bardzo mila obsługa. Dobra lokalizacja. Swierze mieso i warzywa. Najlepszy kebab jaki jadlem.”
“Bardzo miła obsługa, bardzo dobre lody a najbardziej sorbet kiwi bardzo mi smakowało. Jadałem bardzo dużo lodów ale te były najlepsze.”
“Cudowne miejsce! Kawiarnia zachwyca nie tylko przytulnym wystrojem, ale też wyjątkową atmosferą i przemiłą obsługą. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka chwili relaksu przy świetnej kawie.”
“„Obsługa miła, ceny jak wszędzie – niskie nie są. Parking jest (choć czasem ktoś zajmie trzy miejsca naraz, ale to już nie wina piekarni). Chleb słowiański zawsze zaskakuje mnie swoją architekturą – w środku powstają luksusowe apartamenty z widokiem na skórkę. Idealne dla wyobraźni i dla masła, które lubi wpadać w dziury ;) A jak ktoś szuka chleba z charakterem – ten ma więcej osobowości niż niejedna kanapka!””
“Bardzo dziękujemy za smaczną pizzę. Serwis na najwyższym poziomie. Napewno zamówimy jeszcze”
“Bardzo dobre jedzenie, nie wiem skąd te negatywne opinię, mi smakowało oceniam 5/5”
“Bardzo miłe Panie z obsługi. Lokal w stylu PRL, ale ma swój klimat. Ceny niskie. Próbowałem schabowego. Danie jak domowe. Płatność tylko gotówka.Polecam.”
“Spożywaliśmy posiłki z ogromnym apetytem, zawsze świeże i urozmaicone. Nakarmić naszą prawie 40 osobową grupę to było pewne wyzwanie, z którego pan Marcin i jego ekipa wywiązali się wspaniale. Dziękujemy "Stowarzyszenie Onkoludki"”
“Jedzenie bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Typowe obiady domowe.”
“Nasz pociąg spóźnił się ponad 3 godziny więc wybraliśmy się coś zjeść. Zostaliśmy po prostu ugoszczeni jak w domu. Miejsce jest bardzo niepozorne ale polecam w 100%. Pizza bardzo smaczna i syta. Jeśli kiedykolwiek na płaszowie będę dłużej czekać na pociąg to chętnie wstąpię na pizzę kolejny raz.”
“Bardzo miły Pan z obsługi z bardzo przyjaznym nastawieniem do psów. Duża tortilla którą jadłem była najlepszym kebabem z kurczakiem w moim życiu. Składniki dobrze wyważone dużo mięsa lecz nie brakuję też warzyw (pomidor, ogórek, kapustka) oraz sporo sosu. Polecam każdemu zjadaczowi kebabów.”