Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Skawinie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Skawinie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,807 opinii i ocen.
“Pełen profesjonalizm! Elite pro bartenders obslugiwało nasz drink bar podczas wesela. Wszyscy goście byli zachwyceni, obsługa bardzo miła oraz znająca się na tym co robią. Modyfikowała drinki tak aby każdemu odpowiadały. Na prawdę polecam, nigdy nie widziałem tak profesjonalnej ekipy na żadnym weselu!”
“To jest absolutnie TOP miejsce nie tylko w Skawinie, ale i w południowo zachodniej czesci Krakowa. Wyśmienite jedzenie, najlepsza (własnoręcznie robiona!!) pinsa, jaką jadłam. Obsługa to mistrzostwo uprzejmości i miłości do klienta. Miejsce malutkie, co tylko dodaje im uroku. Kojarzy sie z włoską knajpką, gdzies w bocznej uliczce, gdzie zagubiony wpadasz na chwilę cos przegryźć. Jakbyś przyszedł do przyjaciół na wspaniałą kolację i pogaduchy. Coś cudownego!”
“Świetny wybór oraz obsługa na najwyższym poziomie. Polecam prezenty na każdą okazję. Pozdrawiam”
“W zabytkowym budynku dworca kolejowego, z pokaźnym regałem książek, w bezpośrednim sąsiedztwie biblioteki. Przyjazna obsługa, naprawdę pyszna kawa, małe i większe desery. Fotele wygodne do czytania lub po prostu bycia tu. Bardzo przyjemne miejsce.”
“Polecam gorąco, pyszne jedzenie i bardzo tanie dania. Jedzenie podawane od razu, jak ktoś się spieszy to idealne rozwiązanie.”
“Dobra stacja. Niska cena paliwa i na trasie w kierunku Zwardonia.”
“Niezmiennie pyszna kawa - gorąca z cukrem cynamonowym. O dziwo pozostałe punkty tej sieci w Skawinie nie potrafią utrzymać standardu/smaku kawy.”
“Przyjemna lokalna kawiarnia. Na deszczowy dzień idealna. Porcje jedzeniowe spore, nie najsmaczniejsze, ale wciąż dobre. Kawa pewnie ze względu na wielkość (400ml) była dość „wodnista”, więc następnym razem weźmiemy po prostu mniejszą, żeby ją lepiej poczuć. Miejsce z potencjałem.”
“Bardzo fajne miejsce, super klimat. Pizza pyszna, ciasto chrupiące takie jak lubię. Duże porcje lodów. Super obsługa.”
“Jak wiemy Żabek jest bardzo wiele. Ale ta Żabka jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Miła fachowa i szybka obsługa. Żabka która znajduje się na rynku w Skawinie. Spacerując, czy siedząc na ławce, czytając książkę..... Zawsze możemy wyskoczyć bo coś na ząb. A przede wszystkim serwują najlepszą kawę w Skawinie. Gorąco polecam”
“Moim zadaniem, najlepsze lody w nie tylko w Skawinie, ale i w Krakowie i okolicach. Nie są przesłodzone jak w innych lodziarniach. A włoskie najlepsze na świecie! Jedynie co, to porcje nierówne - zależnie od pani ekspedientki można dostać dwa razy mniej, co jest lekko frustrujące.”
“Piękne miejsce, kościół i otoczenie, miejsce odwiedzane przez JP 2.”
“Po 2 latach powrót do Zielonego Domku. Sympatyczne miejsce na pobyt rodzinny. Pokoje dla 4 jak i 2 osób z możliwością biesiady koło domku.”
“Świetne miejsce z dobrą pizzą i innymi pysznymi posiłkami. Jeśli chodzi również o obsługę, to jest to miejsce, w którym należy być. Serwery zawsze upewniają się, że Twoje doświadczenie w ich restauracji jest jak najlepsze. Porcje są bardzo duże, więc jeśli trzeba je zabrać ze sobą do domu, nie ma problemu, pakują próżniowo. Do zobaczenia wkrótce. A great place with good pizza and other delicious meals. When it also comes to service this is the place to be. Servers are always making sure that your experience in their restaurant is at it's best. The portions are very large, so it you have to take it home with you, no problem , they vacuum pack it for you. See you again soon.”
“Na kawusie czy pyszne pifko... ZAWSZE☺”
“Jestem mega zadowolona z obsługi, pani Julia to chyba najmilsza kasjerka jaką dotychczas spotkałam. Szybko i sprawnie wykonuje swoją pracę, kompetentna, da się porozmawiać, super”
“Paczki na bardzo dobrym poziomie.Nie zapychają.Mila obsługa na plus”
“Bardzo miła obsluga, a lody włoskie najlepsze w okolicy. Polecam!”
“Niezwykle dobry hot dog. Chrupiąca bułka. Niestety, można do niego dojechać tylko rowerem, jadąc ruchliwą drogą główną.”
“Najlepsze hotdogi to właśnie na tej stacji !!! Panie kasjerki bardzo miłe i pomocne. Nic więcej dodać, najlepsza stacja w Skawinie.”