Kwiatuchy u Asiuchy Pracownia Florystyczna Joanna Grodecka
“Pani nawet po godzinach pracy pomogła w pilnym zamówieniu, gorąco polecam bardzo miłą obsługę!”
Znaleziono 9 wyników
“Pani nawet po godzinach pracy pomogła w pilnym zamówieniu, gorąco polecam bardzo miłą obsługę!”
“Panie robią świetną robotę. Nigdy nie zawiodłem się na obsłudze klienta a kwiaty zawsze podobały się mojej żonie.”
“Moim zdaniem najlepsza kwiaciarnia w Wieliczce. Pani robi bardzo ładne bukiety kwiaty ma zawsze świeże przez co bukiet trzyma się kilka dni. Można tam też kupić drobne ozdoby na prezent. Są też kartki z życzeniami na różne okoliczności. Bukiet można też zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu.”
“Bardzo miła obsługa, kompetentna pomoc przy wyborze kwiatów, szybka dostawa, polecam gorąco”
“Moim zdaniem najlepsza kwiaciarnia w Wieliczce. Pani robi bardzo ładne bukiety kwiaty ma zawsze świeże przez co bukiet trzyma się kilka dni. Można tam też kupić drobne ozdoby na prezent. Są też kartki z życzeniami na różne okoliczności. Bukiet można też zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu.”
“Ja też dodam coś od siebie! Najlepsza kwiaciarnia w Wieliczce, Panie zawsze pomogą od drobnych bukietów po wielkie wieńce. Zawsze świeże kwiaty, a kompozycje piękne ! Na ostatniej okazji kilka zupełnie postronnych osób zrobiło zakupy w tym samym miejsce i na uroczystości każdy bukiet w flakonie na stole komponował tak, że wyglądało to na celowe pięknie przybranie :) Polecam ! Do ludzi, którzy opiszą negatywne opinie. Musimy mieć na uwadze że to „żywy towar” i aby przetrwał dłużej trzeba o niego dbać :)”
“Piękne kompozycje i świetna obsługa. Polecam serdecznie!!”
“Bardzo miła obsługa. Duży wybór kwiatów. Polecam!”
“Polecam serdecznie, miła obsługa i piękne kwiaty :)”