Przegląd katalogu
- 652 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 652 wyników
Przeglądaj dentistry w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 652 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 29,617 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam współpracę z firmą Dentinea, a w szczególności z Panem Maciejem Rączkiewiczem i Panią Katrzyną Rączkiewicz. Dzięki ich profesjonalnej, a zarazem życzliwej obsłudze mam 2 implanty, dzięki którym ponownie mogę cieszyć się z przyjemności jedzenia :) Bardzo dziękuję!”
“Bardzo dobra Pani doktor. Leczenie kanałowe bez bólu w około 30 min mega. Napewno wrócę!”
“Pani Doktor jest osobą wykonująca swoją prace z dużym zaangażowanie i pasją. W to co robi wkłada swoje serce. Wysłucha, doradzi, przywiązuje wagę do higienizacji jamy ustnej jako ważny element zdrowego i pięknego uśmiechu - nie każdy stomatolog na to zwraca uwagę. Pacjenci bardzo ją cenią, ja się nie dziwie i również z chęcią do Pani Doktor wracam. Jeśli na termin trzeba zaczekać trudno gdzie do dobrego specjalisty nie trzeba? ale warto. Krzywdzące są opinie gdzie pacjent nie chciał czekać na pierwszy wolny termin, lekarka wyjątkowo znalazła termin, a on sam dzień wcześniej nie potwierdził terminu i wylewa swoje żale na google bo Pani Doktor naprawę jest bardzo pomocna. Tego typu opinie są są bardzo nie sprawiedliwe. Życzę Pani Doktor dalej zaangażowania i pasji w tym co robi a Panu, który chodzi i narzeka by zwrócił uwag, że Ktoś chciał mu pomóc a on po prostu nie potrafi tego docenić.”
“Pani stomatolog polecona przez brata. Kilka wizyt i zniknął strach przed wizytą u dentysty. A wydawało się to niemożliwe ;) Goraco polecam!”
“Bardzo miła obsługa, dużo uśmiechu, wsparcia i doskonale znieczulenie. Gorąco polecam!”
“Polecam wykonywanie zabiegów chirurgicznych u dr Dudka. Zarówno on, jak i jego asystentka uprzejmi, kompetentni i wyrozumiali. Terminy naprawdę niedługie jak na NFZ. Bardzo dobra przychodnia”
“Od lat leczę zęby w stomedyku z przerwami na prywatne wizyty z ubezpieczenia męża. Zawsze byłam zadowolona. Ale dziś pierwszy raz leczył mnie dr Oleh i jeszcze nigdy nie miałam tak precyzyjnego, skrupulatnego i delikatnego dentysty. Nawet prywatne wizyty wypadają przy tym blado. Rewelacja, polecam.”
“Gorąco polecam każdemu wizyty na NFZ w szpitalu na Galla, a w szczególności doktora Macieja – profesjonalista w każdym calu! Zawsze pomocny, a cała procedura, nawet w momentach silnego bólu, została przeprowadzona z pełną empatią wobec pacjenta. Jeszcze raz podkreślam – pełen profesjonalizm oraz dbałość o każdy szczegół! -”
“Korzystam z usług dentystycznych na NFZ czasem z dopłatą jeśli chcę. Muszę stwierdzić, że lekarz który zajmuje się mną jest świetny. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Doktor R. Ignacak jest miłą, kulturalna osobą, która profesjonalnie wykonuje swoją pracę w najwyższych standardach, oby tylko tacy lekarze pracowali z nami. Pielęgniarka starsza pani która ostatnio była w gabinecie, lekko irytująca ale całościowo nadal 5 stars :)”
“Nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii,szybkie terminy ,wyrwanie zęba za darmo,gdzie prywatnie trzeba dać 800 zł a ludzie i tak będą narzekać.Bałam się trochę wizyty po przeczytaniu tych negatywnych komentarzy- zupełnie niepotrzebnie ,jestem bardzo zadowolona . Usunięcie zęba bezbolesne i szybkie,bardzo dobra Pani chirurg a Pani asystentka bardzo miła i uśmiechnięta.”
“Serdecznie polecam Panią Doktor Gabrielę Pilch! Przesympatyczna, delikatna i bardzo profesjonalna. Wizyta przebiegła spokojnie, bez stresu i bólu. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy i ma cudowne podejście do pacjenta. Zdecydowanie warto!”
“Do Pani Dr. Krzysztofik przychodzę ze swoimi kłopotliwymi zębami, już kilkanaście lat. Myślę, że to samo w sobie o czymś świadczy. Pani doktor zawsze uśmiechnięta i miła sprawia, że człowiek nie boi się leczenia.”
“Dla mnie jedna z lepszych dentystów. Długoletnie doświadczenie pozwala na wykonanie takich napraw które inni dentyści uważają za niewykonalne. Polecam”
“Wspaniały lekarz stomatolog z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Usługi wykonywane na najwyższym poziomie, serdecznie polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego i przyjaznego podejścia do pacjenta. Miałam leczonych kilka zębów kanałowo. Potem na tych zębach wykonano mosty. Efekt końcowy doskonały. Po kilku latach całość prac bez zarzutu. Ceny za zabiegi - przystępne. Pan dr. Wykazuje duża cierpliwość, dokładność i kulturę osobistą. Gorąco polecam. Anna”
“Przemiła Pani bardzo sprawnie i szybko mi pomogła. I to w mega rozsądnej cenie.”
“Bardzo miła atmosfera i bezbolesne leczenie”
“Wspaniała atmosfera i przemiła obsługa. Pani doktor ma idealny kontakt z młodym pacjentem nawet takim który wykazuje poważne obawy przed wizytą. Zdecydowanie polecam.”
“Pełen profesjonalizm, zarówno jeśli chodzi o podejście do pacjenta, atmosferę, jak i nowoczesny sprzęt. Przed rozpoczęciem leczenia moje zęby zostały dokładnie zbadane i pani doktor trafnie zdiagnozowała mój problem. Od razu poczułam, że dobrze trafiłam!”
“Bardzo ładny, nowoczesny i wyremontowany gabinet, który niczym nie przypomina moich wyobrażeń o „dentyście na NFZ” :) fachowa wizyta u dr Kurek, bardzo przyjemna, panie na rejestracji miłe i pomocne. Będę polecać dalej :)”
“No coz powiem tak,jedynym stomatologiem, ktoremu udało się okiełznać moje dziecko jest Pani Bożena Kuspiel-Mitka - ma wspaniałe podejście do dziecka. Mniejszy stres dla dziecka i dla mnie. Zawsze bez problemu, z humorem. Wszystko dokładnie wykonane synek zadowolony.”
“Chirurg: Adam Drynda - najmilszy lekarz jakiego znam. Jak go tu już nie będzie to polecam poszukiwać gabinetu :) ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Wszystko wyjaśnia, nie boi się głupich pytań, wszystko na najwyższym poziomie. Dwa razy miałam wycinaną zmianę i szwy, wszystko elegancko się goiło. Mówią, że lekarz nie ma być miły tylko skuteczny (ten ma to i to). Nie zgadzam się z tym, bo do tego miłego lekarza się wróci. A potem statystyki: Polacy się nie nadają - no ciekawe dlaczego. Poza tym panie w rejestracji też bardzo miłe, chociaż nie idzie się dodzwonić. Polecam napisać maila wraz z nr telefonu, jak nie odpiszą wysłać go jeszcze raz. Do mnie oddzwonili. Gabinet ładny, czysty, sterylny. Polecam”
“Profesjonalny gabinet stomatologiczny zapewnia miłą atmosferę i wysoką jakość usług”
“Od 20 lat korzystam z usług Pani Iwony i z jednej strony ta liczba mnie przeraza, bo przeleciało zbyt szybko, ale z drugiej strony wiele mówi na temat fachowości, zaufania i zadowolenia. Bez wątpienia polecam każdemu.”
“Pani stomatolog zasługuje na złoty medal. Zna się na tym, co robi i wkłada w swoją pracę całe serducho. Polecam serdecznie.”
“Najlepszy dentysta na świecie. Podejście do dzieci wspaniałe. Empatia, zrozumienie, cierpliwość.”
“Bardzo dobry stomatolog, jego plomby wytrzymują 30 lat!!!”
“Z perspektywy osoby towarzyszącej... Dr Janowicz +przemiła Pani asystentka wykazały się pełnym profesjonalizmem oraz wspaniałą empatią dla osoby cierpiącej na inne dolegliwości.Dostałyśmy kilka wariantów, metod leczenia oraz pomoc do rejestracji do chirurgii stomatologicznej /koniecznej w tym wypadku/. według mnie należą im się serdeczne podziękowania!!!”