Przegląd katalogu
- 142 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 142 wyników
Przeglądaj clinic w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 142 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 7,047 opinii i ocen.
“Pełen profesjonalizm, bardzo rzetelna konsultacja, świetne doradztwo w sprawie doboru ćwiczeń,adekwatnych do schorzenia . Polecam.”
“Pełny profesjonalizm. Gościu wie co robi.”
“Z czystym sumieniem polecam, profesjonalne podejście do klienta. Pomoc w wyborze odpowiednich zabiegów.”
“Świetne miejsce! Zespół rehabilitantów podchodzi do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą. Już po pierwszych wizytach czuć poprawę. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, z indywidualnym podejściem do problemu. Gabinet jest nowoczesny i dobrze wyposażony. Panie z recepcji bardzo miłe. Z pełnym przekonaniem polecam!”
“Z całego serca polecam terapię u Pani Alicji. Uporałam się z objawami, które utrudniały mi codziennie funkcjonowanie przez wiele lat. Pani Alicja jest bardzo ciepła, empatyczną i wyrozumiałą osobą i świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Nabyłam ogrom wiedzy i przydatnych umiejętności, które w ogromnym stopniu polepszyły poziom mojego życia.”
“Fachowa porada zawsze życzliwa sympatyczna obsługa klienta . Polecam!!!”
“Terapia przebiega profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Zajęcia TUS bardzo podobały się mojemu dziecku i powoli widać efekty. Polecam!”
“Bardzo polecam . Wspaniała placówka. Konkretna diagnoza. Cenne informacje. Bardzo empatyczni specjaliści na wysokim poziomie.”
“Bardzo miła i fachowa obsługa ,jestem wieloletnim dawca krwi i muszę przyznać że nigdy nie miałem problemu z personelem. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy, choć widać na ich twarzach zmęczenie”
“Polecam z całego serca Panią Magdalenę,świetne podejście do dziecka,świetna specjalistka.”
“Napiszę krótko.Jestem zachwycona wizytą u dr. Potocznego.Nie ukrywam szłam bardzo zestresowana bo dobre kilka lat nie było mnie u Pana doktora.Mogłabym pisać pod adresem Pana doktora same ahy i ohy, podejście na wizycie do mnie jako pacjentki rewelacja,w miłej atmosferze,z uśmiechem na twarzy.W nerwicy depresyjno-lękowej takie podejście lekarza jak opisuje jest bardzo ważne dla pacjenta.Polecam bardzo.I oczywiście Panie w rejestracji świetne, które serdecznie pozdrawiam ☺️”
“Bardzo profesjonalne podejście , dużo empatii , super kontakt z młodzieżą i dużo wsparcia . Dziękuję”
“Jezeli chodzi o moja opinie jest jak najlepsza jak dla pielegniarek po lekarzy nie pomijajac personelu pomcniczege wielki szacunek dzieki jeszcze raz pozdrawiam”
“Bardzo chwalę sobie wizyty u Pani Renaty Jarosz. Po prostu nie ma lepszej. Oczywiście obsługa-recepcja też zasługuje na piątkę.”
“Bardzo dobry lekarz, jedynie brak organizacji w poczekalni.”
“Ja jestem z wizyty bardzo zadowolony.”
“Świetny lekarz . Bardzo polecam”
“Doradztwo i usługi na najwyższym poziomie,polecam wszystkim!!!”
“Ciepła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Polecam z całego serca.”
“Bardzo ładna Pani Psycholog.Jest strasznie kobieca.”
“Polecam serdecznie odzial chirurgii dziecięcej!Byłam z synem dwa razy i opieka świetna,pielęgniarki naprawdę super lekarze również.Jestem bardzo zadowolona.”
“Niezwykle sympatyczna i uczciwa obsługa. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Serdecznie polecam ten gabinet.”
“Wszyscy są na nie i zniechęcają... a ja wręcz przeciwnie czy byłam z dzieckiem czy sama nie mam nic do zazucrnia bardzo miłe panie w recepcji i w przychodni dziecięcej jak i dla dorosłych polecam”
“Pani Dr. Maria Gut bardzo ciepła osoba oraz jej podejście do pacjenta wspaniałe.A ząbki robi bezboleśnie, polecam serdecznie.”
“BARDZO POLECAM... chodzę do Pani Elżbiety na terapię. Wyprowadziła mnie z dużej depresji. Jej pasją jest ta praca i umysł ludzki. Odpowie na każde pytanie, nigdy nie zostawiła mnie z problemem. Kobieta która ciągle się szkoli i proponuję nowe rozwiązania.... naprawdę bardzo mało jest takich ludzi jak Pani Elżbieta. Polecam, SG.”
“Wizyta w placówce przebiegła na wysokim poziomie , dziecko dobrze zaopiekowane przez specjaliste , Pani na rejestracji pomocna i uśmiechnięta, polecam. Pierwszy raz się spotykam z tak dobra obsługa na rejestracji, Pani potrafi odpowiednio zaopiekować się dziećmi które oczekują na wizytę. Bardzo polecam!”
“Polecam!Chodzilam tu na terapie na oddział dzienny i byłam bardzo zadowolona.Najlepszy oddzial dzienny dla młodzieży w Małopolsce!Polecam te placówkę i caly zespol Euro Med z Oświęcimia”
“Bardzo w porządku. Słucha uważnie. Bardzo przystępna i miła”